• ~policjant emeryt
    (2014-04-19 14:51)
    W tej Polsce zamiast budować drogi to wmówili lemingom, że przekroczenie prędkości 50km/h czy 90km/h ma skutkować wielkimi mandatami. Jeszcze można było to zrozumieć by prawo przestrzegali wszyscy. Ale ci co mierzą i łapią są pierwszymi co przekraczają przepisy nie wspominają o nietykalnych pomiotach rządowych i około rządowych. Najgorsze jest to, że ograniczają prędkość do 50 i 40km/h. To było dobre 30 lat temu jak posiadaliśmy samochody marki Nysa, Syrena, Fiat, Star, San i temu podobne wynalazki. Ja posiadam nowe auto 2 letnie i jak jadę prędkością 70km?h to usypiam za kierownicą, a żona mi się pyta czy coś mi się stało. Debilne przepisy trzeba łamać. Niestety rządzą nami nie Polacy , a użyteczni idioci policyjni, strażnicy miejscy im w tym pomagają. Ja byłem policjantem i wiem, że pierwsze ostrzeżenie to nagana lub pouczenie. Niestety trochę władzy i maluczkim odbija. Na slużbie miałem kilku takich za partnera co krzyczeli tylko" pincet", innej kary nie widzieli. Wstyd mi za takich policjantów. Przepraszam kierowców za takich urzędników w mundurach.
  • ~POtoDNO
    (2013-09-02 12:27)
    Niech będzie przekleta Platforma Oszustów i Ryży-zdrajca
  • ~Kunta pintak
    (2014-04-19 12:21)
    C H W D S M I P Nie jedź, nie tankuj, nie myj, nie poleruj, nie kupuj opon. Będziesz zdrowszy, bogatszy a te c,dkwn będą miały problem.
  • ~bolek
    (2014-04-19 16:57)
    a kiedy wymysla sprzet do lapania tych PrzYGLUpoW z POlicji i tych pijanychb POlitykow
  • ~tez kierowca
    (2013-06-28 12:24)
    Kuchani kierowcy mozna uniknac tych wszytkich manDatów i zwiazanych z tym nieprzyjemnosci...poprostu JEZDZIC PRZEPISOWO...
    Albo...UZYWAC PUBLICZNY TRANSPORT...
  • ~gość
    (2014-04-19 14:43)
    Łatwiej w każdym samochodzie seryjnym montować jakiś sygnalizator dźwiękowy z czerwoną lampką , który uruchamiałby się przy rozpędzeniu przez kierowcę pojazdu do prędkości w znacznym stopniu zagrażającej bezpieczeństwu. Pojazdy służb do kontroli powinny być wyraźnie znakowane a nie wyglądać jak pojazdy na prowokację do ulicznych wyścigów.
  • ~jot
    (2014-04-19 13:22)
    Nie przyszło ci do głowy, dziennikarski matole, że zamiast podpuszczać na Inspekcję Transportu Drogowego, lepiej byłoby zachęcić kierowców, żeby jeździli zgodnie z przepisami?
  • ~Ron
    (2013-05-19 15:42)
    To nie prawda że te samochodu ratują kogoś przed wypadkiem. One fotografują z ukrycia aby zgarnąć kasę a klient i tak dalej zapier...la. Gdyby go zatrzymały to co innego. Przeciw wypadkom działają fotoradary stacjonarne bo wymuszają zmniejszenie prędkośći w miejscu niebezpiecznym i o to chodzi.
  • ~oldi
    (2014-04-19 17:22)
    k...a, trampkarzowi zabrali prawko?
  • ~Ironiamus
    (2014-04-19 14:33)
    Moje refleksje po zapoznaniu się z tymi wpisami tzw. dyskutantów... Polak jest najlepszy w przekrętach i biadoleniu.
  • ~Drzazga 101
    (2014-04-19 14:17)
    O Matko, mam takie same odczucia co i JOT z 13.22, że paru wyrośniętych inspektorów z ITD powinno skopać po jądrach tego dziennikarzynę, który ujawnił ich metody działania względem piractwa drogowego, kuervas !
    Hej !-
  • ~mike
    (2014-04-19 14:10)
    Wstawienie zdjęcia auta ITD z przysłoniętymi numerami, a z drugiej strony wskazywanie fragmentów numerów aut jako przynależnych do ITD - to się klasyfikuje w grupie bezrozumnego i prostackiego dziennikarstwa. To już całkowite dno dziennika... :-/
  • ~nmnmnm
    (2014-04-19 16:39)
    Tusku - stworzyłeś chory kraj.
  • ~marcelek
    (2014-04-19 22:07)
    dla mnie grasują za mało!
  • ~kowalski
    (2013-06-23 15:54)
    Czyli można sobie zamontować LAMPY BŁYSKOWE W CELU oślepiania innych kierowców?
    Ciekawe ile dodatkowych wypadków i katastrof z tego będzie???
  • ~Kris
    (2013-04-24 21:34)
    Panowie szlachta po drogach jeździ na prawdę mnóstwo nie utemperowanych {delikatnie} tylko kto wytłumaczy mi co ma ITD do prędkości chyba że ciężarówki bo auto osobowe nie jest w ich jurysdykcji tak myślę a po za tym jedź tak jak trzeba a nikt nic do Ciebie nie będzie miał
  • ~czesio2266
    (2013-05-01 11:00)
    Za mało fotoradarów, za mała kontrola policji, za małe kary dla pijanych kierowców.Każdy z nas za granicą potrafi przestrzegać przepisów,ale jak przyjedzie do kraju odwiedzić rodzinę to wstępuje w każdego duch szybkości,a nasi kierowcy to co drugi na jezdni,to Kubica jeden ma szybsze auto od drugiego,a ja jadąc spokojnie przez Łódz na każdych światłach doganiam frajerów tylko mniej spalam paliwa prwo jazdy posiadam od 1967 roku zawodowo od 1974 ABCDET .ŚMIERĆ PIRATOM
  • ~xxx
    (2013-04-29 14:29)
    Szkoda, że regularnych bandytów nie ma komu łapać.
    A jak się uda złapać, to mogą liczyć na ochronę prokuratury.
  • ~telesfor
    (2013-04-26 06:26)
    Oby takich ITD wiecej! W tym kraju grasują nie samochody ITD lecz nieodpowiedzialni kierowcy! Spróbuj autorku tych wypocin tekstowych pochodzić po Krakowie, gdzie piesi na przejściach bez świateł nie mają szans! Rondo Grzegórzeckie ze śwatłami też jest niebezpieczne, nagminne są przejazdy piratów drogowych na czerwonych swiatłach. Zapraszam ITD w to miejsce.
  • ~jaka pulapka?
    (2014-04-19 18:00)
    Polscy kierowcy to niestety niewyobrażalna dzicz i powinni być traktowani bardzo zdecydowanie i surowo!

Może zainteresować Cię też: