• ~policjant emeryt
    (2014-04-19 14:51)
    W tej Polsce zamiast budować drogi to wmówili lemingom, że przekroczenie prędkości 50km/h czy 90km/h ma skutkować wielkimi mandatami. Jeszcze można było to zrozumieć by prawo przestrzegali wszyscy. Ale ci co mierzą i łapią są pierwszymi co przekraczają przepisy nie wspominają o nietykalnych pomiotach rządowych i około rządowych. Najgorsze jest to, że ograniczają prędkość do 50 i 40km/h. To było dobre 30 lat temu jak posiadaliśmy samochody marki Nysa, Syrena, Fiat, Star, San i temu podobne wynalazki. Ja posiadam nowe auto 2 letnie i jak jadę prędkością 70km?h to usypiam za kierownicą, a żona mi się pyta czy coś mi się stało. Debilne przepisy trzeba łamać. Niestety rządzą nami nie Polacy , a użyteczni idioci policyjni, strażnicy miejscy im w tym pomagają. Ja byłem policjantem i wiem, że pierwsze ostrzeżenie to nagana lub pouczenie. Niestety trochę władzy i maluczkim odbija. Na slużbie miałem kilku takich za partnera co krzyczeli tylko" pincet", innej kary nie widzieli. Wstyd mi za takich policjantów. Przepraszam kierowców za takich urzędników w mundurach.
  • ~POtoDNO
    (2013-09-02 12:27)
    Niech będzie przekleta Platforma Oszustów i Ryży-zdrajca
  • ~jot
    (2014-04-19 13:22)
    Nie przyszło ci do głowy, dziennikarski matole, że zamiast podpuszczać na Inspekcję Transportu Drogowego, lepiej byłoby zachęcić kierowców, żeby jeździli zgodnie z przepisami?
  • ~Kunta pintak
    (2014-04-19 12:21)
    C H W D S M I P Nie jedź, nie tankuj, nie myj, nie poleruj, nie kupuj opon. Będziesz zdrowszy, bogatszy a te c,dkwn będą miały problem.
  • ~tez kierowca
    (2013-06-28 12:24)
    Kuchani kierowcy mozna uniknac tych wszytkich manDatów i zwiazanych z tym nieprzyjemnosci...poprostu JEZDZIC PRZEPISOWO...
    Albo...UZYWAC PUBLICZNY TRANSPORT...
  • ~gość
    (2014-04-19 14:43)
    Łatwiej w każdym samochodzie seryjnym montować jakiś sygnalizator dźwiękowy z czerwoną lampką , który uruchamiałby się przy rozpędzeniu przez kierowcę pojazdu do prędkości w znacznym stopniu zagrażającej bezpieczeństwu. Pojazdy służb do kontroli powinny być wyraźnie znakowane a nie wyglądać jak pojazdy na prowokację do ulicznych wyścigów.
  • ~bolek
    (2014-04-19 16:57)
    a kiedy wymysla sprzet do lapania tych PrzYGLUpoW z POlicji i tych pijanychb POlitykow
  • ~154toni
    (2013-04-21 14:24)
    Ja boje sie jezdzic samochodem po Polsce. Przekraczanie predkosci, nie uwazanie na biale ciagle linie, wyprzedzanie na trzeciego, nie przepuszczanie pieszych. To jest Europa??? W Europie inaczej sie jezdzi. Podniesc kary za przekroczenia pieciokrotnie.
  • ~nmnmnm
    (2014-04-19 16:39)
    Tusku - stworzyłeś chory kraj.
  • ~as11
    (2014-04-19 18:46)
    Na kazdej ulicy powinno byc 10 kamer.
    Wtedy moze nauczyliby sie co niektorzy, ze 50 km na godz to 50.
    Chyba gorszymi kierowcami od Polakow sa tylko Litwini.
  • ~Z mamra
    (2014-04-19 19:05)
    Tusek wymyślił (Zieloną Wsypę )A ta wsypa mu gnije
    Teraz myśli o zbieraniu gnoju aby wsypa odżyła
  • ~jaka pulapka?
    (2014-04-19 18:00)
    Polscy kierowcy to niestety niewyobrażalna dzicz i powinni być traktowani bardzo zdecydowanie i surowo!
  • ~inspertot
    (2014-04-19 16:37)
    jedyna dziedzina gospodarki pod rzadami nieomylnych pokradniemyOszukamy bedzie dziedzina gospodarki o nazwie MANDAWNICTWO. Ale maja zakute lby te nieroby z tej niepolskiej partii
  • ~oldi
    (2014-04-19 17:22)
    k...a, trampkarzowi zabrali prawko?
  • ~Ironiamus
    (2014-04-19 14:33)
    Moje refleksje po zapoznaniu się z tymi wpisami tzw. dyskutantów... Polak jest najlepszy w przekrętach i biadoleniu.
  • ~Drzazga 101
    (2014-04-19 14:17)
    O Matko, mam takie same odczucia co i JOT z 13.22, że paru wyrośniętych inspektorów z ITD powinno skopać po jądrach tego dziennikarzynę, który ujawnił ich metody działania względem piractwa drogowego, kuervas !
    Hej !-
  • ~mike
    (2014-04-19 14:10)
    Wstawienie zdjęcia auta ITD z przysłoniętymi numerami, a z drugiej strony wskazywanie fragmentów numerów aut jako przynależnych do ITD - to się klasyfikuje w grupie bezrozumnego i prostackiego dziennikarstwa. To już całkowite dno dziennika... :-/
  • ~marcelek
    (2014-04-19 22:07)
    dla mnie grasują za mało!
  • ~Albert
    (2014-04-19 19:45)
    W Krakowie grasuje czarny Opel Insignia nr. KRA... z policji. Gdy złapią nawet nie zaprezentują dowodu tylko od razu "kasują". Zwykłe centusie.
  • ~kowalski
    (2013-06-23 15:54)
    Czyli można sobie zamontować LAMPY BŁYSKOWE W CELU oślepiania innych kierowców?
    Ciekawe ile dodatkowych wypadków i katastrof z tego będzie???

Może zainteresować Cię też: