• ~demokrata
    (2013-03-26 22:23)
    POLSCY BISKUPI I KSIEZA POWINNI MIEC NAJLEPSZE SAMOCHODY
    ONE IM SIE NALEZA
    A PÜOLACY NIECH SIE ZEZERAJA Z ZAZDROSCI I NIENAWISCI
    CZYLI NIECH UPRAWIAJA SPORT NARODOWY
  • ~K ur wy z SB.
    (2013-03-26 22:38)
    Zajrzyjcie szmaciarze dziennikarskie do garaży SBeków , bandytów i złodziei którzy są dzis elitą III RP.

    Ta m sie wykażcie kundle . mendy dziennikarskie
  • ~adelaide
    (2013-03-26 22:43)
    Znów Tuskowa agentura w mediach szuka nowych ciekawostek na kasowego newsa i aby przypodobać się ryżemu matołowi aby zainteresowanie ludzi skierować na te "rewelacje" aby odciągnąć ludzi od innych tematów.

    A co tę hołotę obchodzi czym jeżdżą biskupi czy arcybiskupi, czy metropolita w randze generała? A czym ma jeździć ? wozem drabiniastym? czy może na rowerze?

    Mnie to wcale nie interesuje. Gdybym mogła sobie na to pozwolić, gdybym była arcybiskupem, czy metropolitą, kapelanem w randze generała to też nie jeździłabym przecie fiacikiem, trabantem, rowerem czy na wielbłądzie a dla bezpieczeństwa jakimś lepszym, większym samochodem.

    Dla bezpieczeństwa a także z szacunku dla tych których reprezentuję, którym posługuję i z szacunku dla zajmowanego, stanowiska, funkcji czy urzędu. (gdybym była biskupem, metropolitą czy kardynałem w randze generała).

    Jak komu na tym tak zależało to mógł sie uczyć aby zostać biskupem, metropolitą , czy kapelanem w randze generała a nie na durnego, lizusa, dziennikarzyne czy redaktora ...!!! posłusznegoi i przymilnego matołowi ...!!!
  • ~zbik
    (2013-03-26 22:48)
    Nie zakryjecie tymi zdjęciami tego co robi nasz rząd, jak nas okrada. Dwumilionowe premie? to jest dobre? Pokażcie samochody tych, co wzięli te premie za Euro. Czym jeżdżą ministrowie? Czym lata do domu w każdy czwartek polski premier? I wraca we wtorek? Ile kosztuje ten samolot nas zwykłych ludzi? O TYM NAPISZCIE WY NIEMIECKA HOŁOTO!
  • ~adelaide
    (2013-03-26 22:54)
    Miałam na myśli oczywiście nie kardynała tylko kapelana, w randze generała a jasne jestr chyba, że i kardynała chociaż bez generalskich szlifów też nie przystoi wozem drabiniastym wozić a do trabanta by się nie zmieścił bo to z reguły mężczyźni słusznej postury ...!!!
  • ~moher
    (2013-03-26 23:00)
    Arcybiskup Głódź stanął w obronie Radia Maryja, sztabowcy budżetowi mszczą się za to na nim, może zaczną ścigać tych 2,5 miliona ludzi, którzy podpisali petycję w obronie TV Trwam.
  • ~.tak1
    (2013-03-26 23:18)
    Pokazcie samochody naszych dostojnikow panstwowych a moze ich najblizszych bo moze przezornosci sa przepisane na rodzinke
  • ~czym jeździ Katarzyna T
    (2013-03-26 23:23)
    Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjezdrzając ze swojego mieszkania w centrum Gdanska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia sie pytanie, skad Katarzyna T. posiadała tak znaczne srodki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN - 1500PLN.
  • ~tyle w temacie.
    (2013-03-26 23:48)
    Nie kradna z kasy panstwowej i nie dostaja od panstwa wynagrodzen i nagrod , wiec czepcie sie kogos innego.

    To oni opiekuja sie starymi ,chorymi i zmarlymi ,byc moze dostaja od kogos prezenty do ktorych wam WARA.
    Mnie interesuje to ile razy Tusk za panstwowe pieniadze lata do Gdanska i obiboki ,posly tez lataja za podatnika pieniadze i korzystaja z pierwszej klasy PKP.
  • ~zbik
    (2013-03-26 23:50)
    Napiszcie o tym jak ludzie z biedy na ulicę wychodzą i nie biskupi są temu winni! Napiszcie o tym kto jest winny - o naszym rządzie, premierze, niekumatych ministrach co tylko kręcą swoje lody. Kto ma dom na Florydzie? Kto w Hiszpanii? i Jakim samochodem tam jeździ. Dajcie spokój to śmieszne VW Passat stary! U nas takim przyjeżdżają uczniowie do liceum! A czym tam jeździ Józef Bąk? A Kasia T.? A żona T? Ministrowie? Jak bedziecie pisać o pierdołach zamiast o prawdzie, to przestaniemy was czytac i nikt wam nie da reklam! DER DZIENNIK - PORA SIĘ OGARNĄĆ! OSTATNI MOMENT!
  • ~MOHER
    (2013-03-26 23:52)
    CZY MAJĄ JEŹDZIĆ NA OSIOŁKU, GŁUPKOWACI DEBILE RÓŻNAJ MAŚCI, POmioty!!!
  • ~den
    (2013-03-27 00:08)
    Chyba nie ten stary samochód tak stanął kością w grdyku autorowi tekstu,ale jawne popieranie przez arcybiskupa TV TRWAM.Text obliczony na wywołanie podłe zazdrosnych emocji.
  • ~vipis
    (2013-03-27 00:17)
    do MOHER; A w ktorym to kosciele nauczaja takiego chamskiego jezyka??? To prawdziwie KATOLICKIE traktowanie Blizniego.A co, rozpasania polskich biskupow krytykowac nie wolno? Podobno prawda nas wyzwoli!! Tak, wyzwoli nas od hipokryzji i obludy i udawania, ze jak sie o czyms nie mowi, to tego nie ma.
  • ~viva flaszka
    (2013-03-27 00:39)
    U gory nie ma byc "Sławoj Leszek Głódź" TYLKO Faryzeusz "Sławoj Flaszka Głódź" oraz kwestia - czy ta geba potrafi nic nie pic...(w tej kwestii akurat jestem niedowiarkiem)
  • ~veritas of klerus
    (2013-03-27 00:43)
    re ~zbik2013-03-26 23:50
    Zrob komus z kleru loda bo chyba ci oto chodzi!! I PO i PiS to jedno szambo ale kim kler w mojej opini jest...tego tutaj juz nie napisze...
  • ~dodom
    (2013-03-27 00:47)
    Zadne to biskupi i duchowni, to faryzeusze obecnych czasow i slugusy samego szatana!
  • ~Tofik
    (2013-03-27 02:31)
    Co POniektórzy wożą się dwa razy w tygodniu samolotami na trasie Warszawa Gdańsk. Ciekawe jaka jest cena samolotu?
  • ~Urszula
    (2013-03-27 04:14)
    Ja nie rozumie o co to chodzi. ludzie to jest XXI , to czym Oni maja jezdzici do pacy,
    dylizansem?
  • ~janusz
    (2013-03-27 04:29)
    VW-to u durnych dziennikarzy to "luksusowa limuzyna"(jak sama nazwa wskazuje -auto dla ludu).Jak się ma do tego latanie Tuska samolotem z Warszawy do Gdańska?! Ten temat dla durnoty tego portalu jest za trudny.Przy okazji luksusowe samochody min. to: Bentley,Maybach,R/R,Mercedes,BMW,Cadilac,Linkoln-to takie ,ktore są odpowiednie dla wieku i stanowiska jakie sprawują np.biskupi.
  • ~angel
    (2013-03-27 04:39)
    A może tak wzięliby przykład z biblijnej świętej rodziny i zaczęli jeździć na osiołku?
    Pieniądze zamiast na limuzyny powinni przeznaczyć na pomoc dla chorych i biednych, cześć pałaców biskupich i plebanii dla bezdomnych.