• ~Genowefa
    (2013-03-26 19:44)
    Wścieklizna opanowała media "polskojęzyczne" jak mawia ks. Rydzyk! Niszczą wszystko, co nie splute, zawieszają swoje wymioy na tym co jeszcze nie obrzydzone Polakom. I twierdzą przez swoje "awtorytety", że to polkie piekło temu winne, a jeszcze bardziej Kosciół, ktory ma za duże wpływy. mKogao się najemnicy boicie? Dla kogo walczycie?
    Chorwacy zanjomi mówią, że sa zszokowani nagonką na księżowskie samochody. "Jeśłi u nas ksiadz, którzy dla nas pracuje nie ma dobrego samochodu, to my mu go kupujemy, sprowadzamy, bo to jest nasz ksiadz".
    Przecież tego nieustannego "przyprawiania mordy" Kosciołowi, księżom przy każdej okazji i bez okazji to jest cywilizacyjna walka diabła z Bogiem. Czy się do tego, ktoś przyzna czy nie.
    Jeśli ksiądz popełnia przestępstwo, niech ponoci konsekwencje cywilen i koscielne. Jeśli naduzywa pieniędzy, niech zajmą sie wierni wewnątrz swojej parafii...diecezji.
    Komuszo-libertyńska krucjata przeziw Kościołowi przekracza wszelkie granice bezczelności. Sami poełniają przestępstawa i nadużycia, a gonią je u klasowego wroga, jakkiego sobie robią z Kościoła.
  • ~Sabina
    (2013-03-26 19:49)
    Skarlałe dziedzictwo biednego J. Urbana, który pastwił się nad x. Jerzym, Popiełuszką, że miał niuiemieckiej marki samochód, zresztą tani i prosty... Wsydu nie macie, pseudodziennikarze ..
  • ~st.ryj fu.jar ( podsmoleński )
    (2013-03-26 19:52)
    nie mój ojciec i nie mój dyrektor Ryżyk ma jeździć na krowie ?! Taki to się sam wyżywi ( ale nie za swoje ) jak sławetny Urban – nauka nie poszła w las
  • ~stop cenzurze na dzienniku
    (2013-03-26 19:53)
    Do "pożytecznych idiotów": I tak takimi artykułami nie zasłonicie tematów bezrobocia i tego co 82% Polaków zrobiłoby Tuskowi i jego klice
  • ~Robnad
    (2013-03-26 20:00)
    swinie
  • ~ciekawa
    (2013-03-26 20:03)
    a teraz czym jezdza POlitycy PO, mlodzi, skad mieli kase
  • ~maciek
    (2013-03-26 20:03)
    Trzeba było zostać biskupem a nie zazdrościć teraz że jeżdżą takimi samochodami. Można też załapać się do rządu,sejmu lub senatu tam też takimi samymi jeżdżą iteż za nasze pieniądze.
  • ~~ Sylwester
    (2013-03-26 20:21)
    Nikt nie zazdrosci tym duchownym hierarchom upadającym z wypalonego kościoła .Kościoła rzymskokatolickiego ,który dzisiaj wygląda jak stary dziadek nie mający ani orgazmu ani nawet erekcji . Wystarczy spojrzeć na Justynę Kowalczyk - biegaczkę narciarską , która taką luksusową limuzynę przekazała na cele harytatywne. Ja będąc arcybiskupem -kardynałem wstydziłbym się jechać w takim biednym kraju jak Polska którą dotyka kryzys luksusową limuzyną wiedząc że kościół rzymskokatolicki okrada bużdżet świeckiego państwa na 2,5 miliarda rocznie wykożystując błędy i luki prawne państwa w okresie transformacji i tworzenia Konstytucji RP.
  • ~wojsik
    (2013-03-26 20:25)
    Ciekawe ile półlitrowych flaszek gorzsły mieści sie w bagażniku tego passata? Parametr ważny dla arc Głodzia.
  • ~turek
    (2013-03-26 20:26)
    Wszystko funduja wierni.Mamy bogate spoleczenstwo.
  • ~POLAK
    (2013-03-26 20:34)
    PRZESADZIC HOLOTE NA OSIOLKI I NIECH JEZDZA JAK KIEDYS ICH KIEROWNIK!
  • ~~ Sylwia
    (2013-03-26 20:35)
    Rząd ŚWIECKIEGO !!! państwa jeżdżący w limuzynach TO NORMALNE !!! , ale na terenie świeckiego państwa DRUGI !!! rząd SAMYCH DUCHOWNYCH !!! to już stanowczo za dużo . Tym bardziej że co roku na ich kościół idzie ponad 2 miliardy złotych a oni jeszcze utrudniają życie Polakom nadmiernie interesując i wtrącając się w życie świeckie . Próbując zabronić bezpłodnym kobietom i mężczyznom invitro przesadzili dokładnie ci spadkobiercy zbrodniaży "Świętego Oficjum" .
  • ~YES!
    (2013-03-26 20:35)
    TRZEBA SZYBKO ZWIĘKSZYĆ FUNDUSZ KOŚCIELNY ŻEBY IM NIE ZABRAKŁO NA AUTOCASCO!
  • ~DIABEŁ
    (2013-03-26 20:40)
    ...PAZERNA BANDA === PASOŻYTÓW...!!!

    ,,,SKOŃCZĄ NA PALNIKACH W PIEKLE ...
  • ~mr.pen
    (2013-03-26 20:43)
    czym jezdzi Pieronek?
  • ~podpis
    (2013-03-26 20:49)
    No jak Dupa-Biskupa byle czym się przejedzie, to i diecezja zmarnieje ;)
  • ~lech wałęsa
    (2013-03-26 20:51)
    wstydu nie mata
  • ~parafianin
    (2013-03-26 21:26)
    a nasz pleban ma ciezarowke i wozi w niej tirowke
  • ~bolek
    (2013-03-26 21:29)
    to trgiczne
  • ~tak
    (2013-03-26 21:51)
    a ile kosztowała wymiana prawie nowych samochodów rządowych na jeszcze nowsze limuzyny? młotki, tego nie widzicie jak wasz rząd was doi, i to wam nie przeszkadza?