• ~straceniec
    (2013-03-26 17:48)
    a za czyje pieniądze latają duchowni do watykanu.państwo odprowadza bardzo dużą sumę do watykanu ale za co.na dzieci nie ma pieniędzy a na tych biednych grubasów s...a
  • ~i co na to polskie media
    (2013-03-26 17:50)
    I tak nie przebiją obecnej władzy.POwiacy wożą sie przede wszystkim samolotami za pieniądze podatników.I to nie tylko po Polsce.
  • ~~jadwiga
    (2013-03-26 17:52)
    wiecie co przesiądzmy sie wszyscy na furmanki.. niedługo w tym kraju nieudacznik będzię miał o wszystko i do wszystkich pretensje.
    A jak chcecie zobaczyc prawdziwy głod jezdzcie do Afryki
  • ~straceniec
    (2013-03-26 17:57)
    chłopak madonny nie jest arcybiskupem i może jezdzić czym chce tak samo jak ty nie będąc przeoryszą
  • ~straceniec
    (2013-03-26 18:04)
    dlaczego zablokoewaliście moje komentarze.są dla was niewygodne?.
  • ~aporta
    (2013-03-26 18:29)
    A do rządowych garaży zaglądaliście? No bo biskupom my katolicy daliśmy w kościele, a rząd to nam zabiera, można powiedzieć kradnie nasze emerytury.To co tam mają w tych garażach?
  • ~Ksiądz katolicki
    (2013-03-26 18:31)
    A czym byście chcieli żebyśmy jeździli ? My, przedstawiciele Pana Boga na ziemi ? Motłoch to by i Pana Boga na furmankę posadził !
  • ~Pisdzieli
    (2013-03-26 18:36)
    Mafia zyja z Ciemnego ludu jak za krola swieczka
  • ~Basia
    (2013-03-26 18:45)
    No i dalej chodżcie do kościola i dawajcie na tace te bidne grosze a oni się pławią w bogactwie a Wam obiecuję złote gory po śmierci. Naprawdę w tak szalone kłamstwo to aż trudno uwierzyć , a ludzie wierzą.:)))))
  • ~feldkurat Otto Katz
    (2013-03-26 18:52)
    flacha powinien zdecydowanie miec terenowke- bo inaczej coz on biedzczyna schowa do bagaznika
  • ~apostoł
    (2013-03-26 18:54)
    czy symbol osiloka Jezusa to nie jest przypadkiem aluzja, ze to my - osiolki niesiemy ten opasly kler na grzbiecie?
  • ~Wolor
    (2013-03-26 19:00)
    No to nasi kościelni luminarze będą mieli problem z papieżem Franciszkiem, który ponoć jeździł tramwajem. Nie wyobrażam sobie Głodzia ani Dydycza w tramwaju. Ten ostatni musiałby płacić za podwójny bilet.
  • ~hyzio
    (2013-03-26 19:17)
    szału nie ma, ferrari nie jeżdżą ale w końcu ślubowali ubóstwo, hehe
  • ~ciekawa
    (2013-03-26 19:21)
    Propaganda. Samochody klasy średniej. Ceny nowych, a te mają już po kilka lat, zwykle poprzedniej generacji. A gdzie te maybachy za 1 mln?
  • ~Bardzie interesujace by bylo
    (2013-03-26 19:22)
    czym sie woaza rodzicny politykow icudownych biznesmenow.
  • ~czytelnik
    (2013-03-26 19:23)
    Tłuste tyłki i wypasione brzuchy trzeba wozić wygodnie.
  • ~Karolina
    (2013-03-26 19:24)
    Kościół finansuje te limuzyny z pieniędzy wiernych. A rządowe limuzyny z Waszych kieszeni. I jest ich nie kilkanaście, ale w tysiącach się je liczy Ha, ha, ha!!!
  • ~Leszek
    (2013-03-26 19:27)
    A czym się wozi albo lata tusk,posłowie,szefowie partii,wojewodowie ,burmistrzowie ?Na wszystkich łożymy z naszych podatków a fury mają o wiele lepsze niż stary pasat lub cytryna C5
  • ~terma