• ~PROSTO
    (2013-03-26 15:49)
    A czym jeżdzi świta ministrów i wszelkiej maści urzędników średniego i wyższego szczebla? A Ci z firm z udziałami Skarbu Państwa?
    Ilu jest w Polsce biskupów a ilu tych w.w.?
    Wspólny wróg musi jednoczyć byle odciagnąc wzrok od własnego koryta.
  • ~Gwidon Samarytanin
    (2013-03-26 15:50)
    To wcale nie sa najnowsze modele i na niektórych z tych aut wstyd wjezdzac do nieba. Ryczana pewnie by wpuscili ale reszta musi sie lepiej postarac.
  • ~MINISTRANT
    (2013-03-26 15:54)
    TO SĄ BEZWSTYDNE ŚWINIE DLANICH TYLKO KORYTO ,ZEBY BYŁO PEŁNE. PARAFIANIN (CIEMNOTA) TO WYROBNIK ,ŻEBY PRZYNOSIŁ KASĘ NA ICH PRZYJEMNOŚCI. LUDZIOM ROBIĄ WODĘ Z MÓZGU TYLE W TEMACIE
  • ~IGA
    (2013-03-26 15:56)
    CI CO ZERUJĄ NA PODATNIKACH TO DOPIUERO MAJĄ WYPASIONE FURY, NIE TAK JAK O. RYDZYCH WYMYŚLONE MAJBACHY
  • ~sds
    (2013-03-26 16:14)
    Placcie katole im wiecej, bo wciaga cala kase, a i pic whisky sie chce, nie wspomne o actimelku, tancach i spiewach pajacow. Owe 200zl dziennie to dla nich wegetacja i bieda :) Plac, plac, pac... i placz.
  • ~bonzo
    (2013-03-26 16:14)
    re WAW
    Za mało to ty masz rozumu .
  • ~nie frajer
    (2013-03-26 16:16)
    jak ludzie kasiorę dają, to biorą. sam bym wziął, jakby mi przynosili. co, mają nie brać, jak się samo w łapy pcha?
  • ~Wyborca
    (2013-03-26 16:27)
    Flacha!!!
    Ale żeś nawywijał.
  • ~leming z dużego miasta
    (2013-03-26 16:37)
    a czym się wożą potomkowie gestapowców z Auschwitz-Birkenau, wam jako niemieckiej gazecie będzie łatwo sprawdzić, a od polskich biskupów odczepcie się
  • ~Maria z RM
    (2013-03-26 16:51)
    to wszystko jest dlas parafian. Idz popros ksiedza, da ci na pewno swoj samochod
  • ~kapcior
    (2013-03-26 16:57)
    Piękna manipulacja - zdjęcia ilustracyjne i ceny z salonu...Super pomysł
  • ~anka
    (2013-03-26 17:01)
    a Jezusowi wystarczył osiołek!
  • ~gp
    (2013-03-26 17:04)
    ja daje na tace i ciesze sie widzac ze biskup sie szanuje... a czym qurfa ma jezdzic? hulajnoga, czy pociagiem? wara od biskupow! Wielki Tydzien i pieprzone szumowiny juz niczym nie moga zaskoczyc czytelnikow, tylko "czym jezdza biskupi" hahaha... plycizna... ja to mysle, ze kazdy powinien jezdzic najnowszym modelem Audi S8!!! I tez bym byl z tego dumny!
  • ~fly
    (2013-03-26 17:14)
    T jest kpina z czytelników, anie publikacja. zdjęcia hierarchów i samochodów. I tyle To o czym piszecie? A czym jeździ Jezus. Chłopak Madonny.
  • ~parafianin
    (2013-03-26 17:16)
    Trzeba przyznać, że pastuszkowie znają się na osiołkach.
  • ~Julia
    (2013-03-26 17:29)
    Durny naród.
  • ~@anka I reszta SCIERWA
    (2013-03-26 17:33)
    NA HULAJNOGI SCIERWA I SPIEPRZAC CHAMSKIE DZIADYGI,

    NAWET OSIOLEK WAS NIE POniesie!
  • ~apis
    (2013-03-26 17:39)
    Zdecydowanie biskupi nie powinni jezdzic hulajnogami, gdyz hulajnogi nie maja barku, grubych szyb oddzielajacych od motlochu, klimy, zeby przytlusci sie nie zapocili na smierc. Ponadto opancerzony bagaznik daje bezpieczenstwo przewozu datkow. Hulajnoga nie, nie...
  • ~z pokolenia JPII