• ~dziennikarz
    (2013-03-26 14:24)
    Po co wypisujecie te glupstwa? jak wam szkoda to wszysycy idzcie do semianrium na ksiedza i bedziecie mieli zycie full wypas...
    A po drugie, czym maja jezdzic? polonezow juz nie produkuja... glupi artykul i glupi nasladowcy kiepskich dziennikarzy
  • ~akk
    (2013-03-26 14:29)
    Samochody to czubek 'gory lodowej'. Popatrzcie na rezydencje biskupow, na dwory, wille, prywatne domy, domy wypoczynkowe [zwykle kilka], posiadane nieruchomosci biurowo-administracyjne, posiadane antyki, kosztownosci, tluste konta bankowe. Z czego sie pytam? Gdzie Urzad Skarbowy? Moralnie skrzywieni okradaja Polske, ktora to z ambon niby tak miluja. Zdrajcy, hipokryci, wstretni ludzie!
  • ~~ Baca Józef
    (2013-03-26 14:37)
    Dla upamiętnienia założenia w czasach stalinowskich Funduszu Kościelnego w 1951 i w nawiązaniu do tradycji i stagnacji tego kościoła że się nie rozwija z duchem czasu to wszyscy biskupi powinni mieć LEKTYKĘ !!! w postaci jednośladowego pojazdu czyli TACZKĘ !!! kierowną przez AKTIMELKA !!! . Np. na zebranie plenarne K.E.P musieliby niektórzy wyjechać wcześniej .
  • ~Pola
    (2013-03-26 14:43)
    Szczucie lewactwa na Kościół i księży przekracza wszelkie granice.Najlepiej to wróćmy do furmanki i konika.
  • ~Zbigniew Girzyński
    (2013-03-26 14:46)
    Rydzyk chce helikopter! Oglądajcie! Rydzyk kupuje helikopter.To jest od 47 minuty i 3 sekundy tego filmu(47;03)

    http://www.youtube.com/watch?v=2MZAMUrPuGQ
  • ~j10
    (2013-03-26 14:56)
    Musza czyms wozic swoich chlopcow i malolaty
  • ~pol anka
    (2013-03-26 14:56)
    mając na uwadzę olbrzymi majątek biskupów, to ukrywanie się w tanich samochodach słuzbowych, skromnym przyodziewku jest mistrzowstwem świata.
    Jezus na Ostatniej Wieczerzy mówił do swoich towarzyszy " bogadźcie się, domagajcie władzy, niszczcie bezlitośnie wrogów, knujcie, korzystajcie z uroków świata, słowem pijcie krew moja i jedzcie ciało moje, skromnym safandułom nikt nie uwierzy, że Królestwo Moje Nie Z Tego Świata
  • ~~ Adam
    (2013-03-26 14:57)
    Do emik - A dlaczego mam np. zostać biskupem jak z Archidiecezji Warszawskiej Piotr Jarecki , który rozwala warszawskie latarnie luksusowymi limuzynami mimo że warszawskie ulice są słabo oświetlone. Przecież nawet kapuś z argentyńskiej junty wojskowej papież Bergollio zwany Franciszek ZERO . Takie rozpanoszenie biskupów w świeckim państwie to wciąż jeszcze nie rozwiązany problem tzw. "SOJUSZU OŁTARZA Z TRONEM" co miało również odzwierciedlenie w Polsce na zamku królewskim w Warszawie przy spotkaniu kapusia KGB arcybiskupa Cyryla i kapusia SB arcybiskupa Michalika. A Franciszek zero z Watykanu nie wiele zrobi ze swoimi zerami - biskupami .Muszą poczuć biedę jak smakuje z winkiem mszalnym.
  • ~pingwin
    (2013-03-26 15:09)
    idzial kto ksiedza jadacego autobusem, pamietam czasy jak byl pogrzeb to chodzili piechota a teraz trzeba mu taxi zapewnic oprocz co laska za dojazd doplacic... takie sie paniska zrobili to wola o pomste a w imie ... watpie
  • ~sokular
    (2013-03-26 15:10)
    Nie są to Święci Franciszkowie i budzą raczej niechęć i zgorszenie...Współczuję trudnej roli Papieża...w naprawie tego Bizancjum.
  • ~MIKUŚ
    (2013-03-26 15:11)
    NIE KUPIE GAZETA FAKTY--NIECH REDAKTORZY JEŻDŻĄ SOBIE FURMANKAMI I ODCZEPIĄ SIĘ OD PRAWDZIWYCH POLAKOW. SZCZUCIE NA BISKUPA BO CO ? BO BRONI KATOLICKIEGO NARODU!!!
    WŁAŚNIE ZACZĘŁAM OGLĄDAĆ TRWAM I RADZE TO INNYM
  • ~~ Dawid
    (2013-03-26 15:15)
    W żadnym kraju wysokorozwiniętym nie ma tyle duchowieństwa z hierarchami . Na co to dziadostwo ? doktorowi medycyny Zbigniewowi Relidze przeszkadzali leczyć i wtrącali się tak jak teraz do "in vitro ". Kilka ustaw sejmowych za kilka lat z młodą siłą skasuje ten episkopkat i dokona lepszych reform niż w okresie oświecenia z nie skasowanym zakonem Jezuitów w XVIII w.
  • ~WAW
    (2013-03-26 15:15)
    ALLELUJA W CHRYSTUSIE PANU!!

    NO OWIECZKI (BARANY) DORZUCIC WIECEJ NA TACE, BO NA AUTOCASCO NIE STARCZA!!

    PLAC, PLAC CIEMNOTO, BO CIE POSTRASZE PIEKLEM I DIABELKAMI!

    CZY TY MYSLISZ ZE FURY, KONIAKI, MASAZE NA KARAIBACH, ZLOTE SZATY, NIELETNIE PANIENKI/CHLOPCY, PRANIE PIENIEDZY TO WSZYSTKO ZA DARMO?!
  • ~WAW
    (2013-03-26 15:17)
    PRZESADZIC TO CALE BYDLO NA OSIOLKI - ICH KIEROWNIK DAL IM KIEDYS DOBRY PRZYKLAD...
  • ~WAW
    (2013-03-26 15:19)
    TRZEBA KONIECZNIE PODNIEŚĆ FUNDUSZ KOŚCIELNY, BO KATOLSTWU JEST ZA MAŁO!
  • ~jadwiga
    (2013-03-26 15:40)
    wiecie co przesiądzmy sie wszyscy na furmanki.. niedługo w tym kraju nieudacznik będzię miał o wszystko i do wszystkich pretensje.
    A jak chcecie zobaczyc prawdziwy głod jezdzcie do Afryki
  • ~SMOK WAWELSKI
    (2013-03-26 15:40)
    A czym mają jeździć? Odczepcie się od nich.
    Czym jeżdżą pseudo idole, kto im płaci kasę, jaki poziom reprezentują sobą.
    Przestańcie zaglądać innym do kieszeni.
  • ~i co na to polskie media
    (2013-03-26 15:41)
    I tak nie przebiją obecnej władzy.POwiacy wożą sie przede wszystkim samolotami za pieniądze podatników.I to nie tylko po Polsce.
  • ~blaaaaaaaa....
    (2013-03-26 15:42)
    Chyba nie wymagacie, żeby wozili swoje święte doopy syrenkami albo zapieprzali na ośle jak Jezus...
  • ~Stiff