• ~jadwiga
    (2013-03-26 13:26)
    wiecie co przesiądzmy sie wszyscy na furmanki.. niedługo w tym kraju nieudacznik będzię miał o wszystko i do wszystkich pretensje.
    A jak chcecie zobaczyc prawdziwy głod jezdzcie do Afryki.
  • ~jadwiga
    (2013-03-26 13:28)
    polak był i będzie mściwy, zazdrosny Jest czas postu opanujcie w komentarzach emocje.. czas na refleksje
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-03-26 13:34)
    Oho! Nagonka na Kosciol ruszyla pelna para. A moze byscie, cwaniaki z "Dziennika" przyjrzeli sie SB-ckim kontom, willom, samochodom.
  • ~Ministrant
    (2013-03-26 13:35)
    No i gdzie ta nauka o ubóstwie a pomyśleć że Pan Jezus chodził boso w sandałach i nauczał.Teraz kościelne hrabiostwo pokazuje biedocie na co stać klechów.W ubogich krajach nie mają nawet rowerów,ciekawe co zrobi nowy Papież z tą oligarchią.Powinien ich gnać do łopaty i budować drogi !!!
  • ~bazyl
    (2013-03-26 13:37)
    te pasibrzuchy nie mają wstydu!...ludziom ględzą o skromności, a sami co robią?...zresztą wystarczy zajrzeć do garażu jakiejś podrzędnej plebani na jakiejś pipidówce...tam tez w garażach nie stoją rowery, tylko nowe auta...
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-26 13:40)
    Trudno żeby maluchem jeździli ale ta niemiecka gazeta wytknie Kościołowi wszystko.
    Der Dziennik = Newsweek
  • ~elf
    (2013-03-26 13:41)
    re heliot Trochę SKROMNOŚCI -pisać jeszcze ???Czy to o same samochody chodzi ???
  • ~iustus
    (2013-03-26 13:41)
    A ja zapytam czym woza sie burmistrzowie, starostowie i marszalowie i wojewodowie, ministrowie, szefowie klubow parlamentarnych, DODATKOWO ZA NASZE PIENIADZE!
  • ~Ministrant
    (2013-03-26 13:44)
    Do *jadwiga
    Czy ty wiesz co to jest cnota Boska?Potrzebny tobie neurolog do oczyszczenia mózgu.
  • ~petrus
    (2013-03-26 13:45)
    Bez przesady, ktos kto spedza w samochodzie wile godzin dziennie bo jezdzi wizytowac parafie w calej diecezji ma prawo do minimum konfortu,
  • ~Andrzej
    (2013-03-26 13:46)
    Ha, ha, ha. Każdego dnia biskupi, Rydzyk, itd. I ciągle ludzie czytają i się ekscytują. W państwie Amber tak nie wiele potrzeba, aby dać szczęście obywatelom.
  • ~wierna
    (2013-03-26 13:46)
    Być kapłanem to gwarantowany dobrobyt. Nic nie robią, jedna msza dziennie - a życie "jak w Madrycie". Zero odpowiedzialności, zawsze zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, kasy dostatek. I cóż więcej można chcieć od życia.
  • ~warszawiak
    (2013-03-26 13:52)
    Bydlo !
    Czy Jezis jezdzil leksusem ?
  • ~jkj
    (2013-03-26 13:55)
    No to w końcu ile warte są te samochody TERAZ ! Nie napisano o tym . Więc po co pisano ?
  • ~janusz
    (2013-03-26 14:01)
    To nie Maybach,Bentley? VW to jak sama nazwa wskazuje auto dla ludu-a co chcielibyscie żeby jeżdził "maluchem"?
  • ~Aser
    (2013-03-26 14:01)
    Debilny artykuł.
  • ~~ Mikołaj
    (2013-03-26 14:12)
    106 PASIBRZUCHÓW z K.E.P z osobowością prawną . Widać jak wadliwe jest jeszcze prawo w ŚWIECKIM państwie naszym . Włosi TRYB skasowali w 1984 roku chociaż to ich kościół . A w Polsce mają monopol na wiarę blokując konkurencję rodzimą polską czyli kościół mariawicki , polskokatolicki , polski narodowy kościół katolicki bo już nie wspominając o prawosławnym czy ewangelickim. Do czego to podobne żeby jeden kościół rzymskokatolicki w czasie kryzysu z budżetu świeckiego państwa jak Polska wyciągał 2 , 5 miliarda rocznie.Ten kościół z hierarchami swoimi przypomina firmę "STALEXPORT" Autostrady S.A.Każą sobie płacić nawet za to że omjane są ich płatne autostrady.
  • ~SZATAN,,,,,,,,,,,
    (2013-03-26 14:14)
    === i tak trafią do piekła --- to diabły...!!!
  • ~~gustaw
    (2013-03-26 14:14)
    Tyle szukania i nie ma Maybacha ...
    Jeżeli go nie było to kto pierwszy o tym napisał i kto to powtarzał?
  • ~emik
    (2013-03-26 14:17)
    Do wszystkich tych co zazdroszcza.
    Nic prostszego,zostan I ty biskupem a bedziesz jezdzil takimi samymi samochodami.

Może zainteresować Cię też: