• ~i co na to polskie media?
    (2013-03-26 12:08)
    I tak nie przebiją obecnej władzy.POwiacy wożą sie przede wszystkim samolotami za pieniądze podatników.I to nie tylko po Polsce.
  • ~Młody Moher
    (2013-03-26 12:20)
    Nie byle jakie auta, a jeszcze im mało.
  • ~jank
    (2013-03-26 12:25)
    Temat ZASTĘPCZY. Młodzieżówka PO działa...
  • ~SMOK WAWELSKI
    (2013-03-26 12:26)
    A czym mają jeździć? Odczepcie się od nich.
    Czym jeżdżą pseudo idole, kto im płaci kasę, jaki poziom reprezentują sobą.
    Przestańcie zaglądać innym do kieszeni.
  • ~Mirek
    (2013-03-26 12:39)
    Wszystko po to aby szybciej docierać do naszych baranków. Raczej do nas baranów rzucających olbrzymie pieniądze.
  • ~mącik
    (2013-03-26 12:40)
    A o pałacach ani słowa??
  • ~Znawca
    (2013-03-26 12:42)
    Muszą być drogie bryki,nie w każdym samochodzie można zainstalować barek!!!
  • ~cool observer
    (2013-03-26 12:47)
    No cóż, Ich Luminancje i Fluorescencje (podobnie jak Jego Flaszencja) głoszą: "Błogosławieni ubodzy, albowiem oni otrzymają nagrodę w niebie". Wynika stąd, że dostojni ajatollahowie z ePiSkopatu nie chca być błogosławionymi i przedkładają ziemskie marności nad marnościami ponad szczęście wieczne w niebie. Bo oni w to niebo zupełnie nie wierzą, a te "szlachetne ewangeliczne komunały" to tylko ich "pijar" :)))
  • ~bibi
    (2013-03-26 12:49)
    do TYCH BOGACZY Z SEKTY KrK chetnie bym dojechała na rowerze z WIATYKIEM
  • ~ciekawy
    (2013-03-26 12:52)
    Dostał 250 tys. odprawy teraz ma 15 tys. emerytury więc do biednych nie należy.
  • ~mam rower
    (2013-03-26 12:55)
    Trzeba podniesc minimum tacowego bo kto to widzial zeby pan biskup jezdzil jakims starym Passatem ???
  • ~kucharka
    (2013-03-26 12:55)
    Faktycznie to mają przechlapane, tak jak nasz ksiądz ciągle kupuje nowy model z salonu ale w tym samym kolorze by babcie nie zauważyły zmiany.
  • ~Sebastian
    (2013-03-26 12:55)
    Rzeczywiście wielkie luksusy Skoda i stary Citroen C5, takimi samochodami jeździ spory odsetek polskiej klasy średniej...na razie jeździ, bo przy obecnej polityce takich gwiazd jak Rostowski czy Budzanowski to może niedługo nie będzie ich stać na paliwo...
  • ~Student
    (2013-03-26 12:59)
    Za piniądze wydane przez Tuska na przeloty w tym roku, w tym na mecze piłkarskie, można by kupić te wszystkie samochody. Swoją drogą czym mają jeździć, małych fiatów już nie produkują. Po zatym niektóre samochody były używane, .Dziennikarzyna dostale zlecenie na dwa codzinne artykłly szkalujące Kośćiół.A glupi ludek się podnieca. To widać jak na dłoni.
  • ~Bolo
    (2013-03-26 13:04)
    No, no... Pewnie za te 200 PLN/miesiąc sobie uzbierali.
  • ~heliot
    (2013-03-26 13:05)
    a czym się wożą nasi z rządu?pałacu prezydenckiego?sejmu?senatu? województwa?powiatu?gminy? a przecież to za nasze ,a kryzys mamy !!!1
  • ~Psycholog
    (2013-03-26 13:08)
    Za chwile będą pisać o szesnastowiecznych koścoiłach wartych miliony w których pracuą księża. Nagonka trwa. Codzinnie kilka artykulów szkalujących Kościół. Komunistyczna metoda polegająca na odwracania uwagi i przekierowywaniu niechęci, nienawiśc, winy z nędzei od siebie na Kosciół
  • ~Naparstek
    (2013-03-26 13:08)
    Chyba naprawdę zdziwiłbym się, gdyby jakiś purpurat jeździł 15 letnim volkswagenem. (Nie powinni jeździć zbyt drogimi samochodami, bo to kluje w oczy...) Lepiej więcej pieniędzy na biednych !
  • ~Pol
    (2013-03-26 13:11)
    60 lat temu w Polsce pasło owieczki 20 biskupów ?
  • ~swoj
    (2013-03-26 13:20)
    Teraz prosze o samochody politykow i tych tzw bussinesmenow ktorzy majatek zrobili na pracy polakow