• ~Kolop
    (2018-12-17 09:13)
    Skromnie, jak przystalo
  • ~AK
    (2018-12-13 21:47)
    Proboszczowie jeżdżą autami za 100-200 tysięcy zł. Co wy tu okazujecie?
  • ~Black
    (2018-12-12 23:04)
    Lepiej niech napiszą ile ziemi i kamiec posiada czarna mafia w tym ciemnogród ie, albo ile podatku nie płacą.... Samochody, to pikuś, zawsze mogą na kochankę lub kochanka zapisać....
  • ~Jou
    (2018-07-23 19:48)
    Jestem pozytywnie zaskoczony. Myslalem, ze jeżdżą czymś drozszym. W wiekszosci nic nadzwyczajnego.
  • ~Misio
    (2018-07-23 12:16)
    Słabe informacje macie. Bp Kopeć z Gliwic wozi się najnowszym niebieskim jaguarem wypasionej wersji
  • ~ewa koby
    (2018-03-29 16:13)
    ewa koby niech sobie kler jezdzi samo chodami to przezytek ,przezytek osiolkow
  • ~nicko
    (2018-01-05 11:27)
    A Pan Jezus czym jeździł ? Do Jerozolimy wjechał na osiołku - reszta z buta. W tamtych czasach były rydwany i inne "lepsze bryki" To dlaczego oni śmią być lepsi od Jezusa ? a?
  • ~wp,,is
    (2017-11-09 09:22)
    Biskupom kupic hulajnogi a "pasterzowi" zakompleksinych idiotow Kupie.W jeszcze pare ferrari. Inteligentni po KODowsku myla nawet zawarosc garazu Kupy, z normalnym autem Rydzyka
  • ~WSIspokojna
    (2017-07-29 22:44)
    ale manipulanci to napisali jezdzi a6 nowy kosztowal... jezdzi 10 letnim nowy mial kosztowac... bzdety az żal
  • ~iks
    (2017-01-30 23:53)
    Kościół w Polsce zapędził się w ze kozi róg.Jest tylu zsekularyzowanych księzy, I oni jeszcze ich bronią. Budują kościoły ogromne w parafiach gdzie przychodzi 50 wiernych na msze. Czy to nie objaw paranoi? Zamiast świecić przykładem Kosciół świeci złotem.
  • ~monia
    (2017-01-30 22:20)
    na tace dawać więcej bo im i tak ciągle mało podatków nie płacą a wielebny toruński ciągle w sądach po kase wstydu nie mają
  • ~mocher
    (2017-01-30 21:22)
    A w Ameryce biją murzynów i co
  • ~pardons
    (2017-01-30 19:22)
    c5 za 100 tys no nie co to za propaganda zeszliscie na poziom czerskiej
  • ~maria
    (2017-01-30 19:19)
    znow atak a dlaczego ----bylam na mszy i ogladalam na telebinie --gonili z kamerami i skarzyli sie ze nie moga zdjec robic ----ja im odpowiedzalam to wawel a nie targowisko i piekna msza --po co przeszkadzac ----wiec nic nie pokazali a cos musza zaatakowac --wiec cos musza wymyslic trzeba judaszowe pieniadze zarobic --i samochod tez zauwazyli
  • ~bartłomiej
    (2016-12-15 12:56)
    A który z nich stosuje się do słów papieża Franciszka? a kim oni są wielcy biskupi? jak kapłanami tacy samymi jak ci na parafiach mają służyć człowiekowi wiernemu a nie rozpasać się pzyzwoitość by nakazywała skromność tyle jest marek aut że biskup może się poruszać autem nowym za 50 tys a nie za 100 czy 200 lub 300 tys to za ile wartym autem powinień jedżzić prymas przedstawiciel głowy kościoła w polsce
  • ~Dojcze Dziennik
    (2016-12-09 15:20)
    300 tysięcy kosztowały ale 20 lat temu ;)
  • ~Ania
    (2016-11-29 18:22)
    MOCHER POKRYJE KOSZTY EKSPLOATACJI HEHEHEH
  • ~Ania
    (2016-11-29 18:21)
    Michel pokryje koszty eksploatacji hahahah
  • ~tarnobrzeżanin
    (2016-11-28 02:02)
    a gdzie jest napisane o księdzu ( nie jestem w stanie podać jego całego tytułu ) z SANDOMIERZA który jeździ BMW i8 ?
  • ~Fruzia
    (2016-11-27 14:20)
    kłamczuszki...to są samochodziki gospodyń biednych eminecji...

Może zainteresować Cię też: