• ~Julek
    (2013-03-11 16:37)
    Może jadnak uczcie ludzi jak własciwie parkować a nie oszukiwać straż!
  • ~vp
    (2013-03-12 07:50)
    Moim zdaniem ta cała Straż Miejska to taka zapchaj dziura zabezpieczająca przed bezrobociem ludzi o kwalifikacjach trąbika lub pantofelka.
  • ~szofer
    (2013-03-28 18:55)
    Radary - przedmiot wielu dyskusji, sporów itd... A kto każe komuś przekraczać dozwolona szybkość? Jeździjmy w terenie zabudowanym 50/godz i będzie dobrze! Inna sprawa, że te 50/godz to naprawdę jest nierealne. Ustawić 70 i sciśle przestrzegać! Dać tolerancję 5/godz i za przekroczenie surowo karać.
  • ~lupus
    (2013-03-25 12:51)
    Trudno słuchać pouczeń od osobnika, który nie zna przepisów ruchu drogowego a na użytek własny wymyśla przepisy, których nie ma. Wziątka zwykle załatwia sprawę, lecz to jest obrzydliwe wspieranie złodziejstwa. Chyba nie ma innego wyjścia i będzie trzeba zlikwidować tę bandę niedouczonych przestępców na magistralnych posadkach.
  • ~bolek
    (2013-03-21 19:20)
    potrzebny jest pochodzący z wyborów, scheryf
  • ~JG
    (2013-03-15 11:32)
    kiedy powołano straż miejską mieli bardzo małe uprawnienia i wtedy byli nam potrzebni z czasem uprawnień im przybywało a nam ubywało ,staliśmy się państwem totalitarnym, straży miejskiej już wolno wszystko, to samo próbuje się z internetem ,tyko tyl,nymi drzwiami ,jeszcze trochę a nabluzganie na władzę będzie mocno karane,zresztą już jest przedsmak BIAŁYSTOK
  • ~Karol W.
    (2013-03-14 08:27)
    Podobno mają im dać paralizatory.Co wy na to?
  • ~Biruta M.
    (2013-03-14 08:23)
    No to jakie ma te uprawnienia?
    Dowiemy się?
  • ~Kloss
    (2013-03-12 12:38)
    jak mam Yanosika, to mi te ich fotoradary nie przeszkadzają, bo dzięki niemu wiem gdzie stoją, ale ktoś powinien bardziej kontrolować miejsca, w których się rozstawiają, bo ciężko się oprzeć wrażeniu, że tu chodzi o kasę
  • ~kk
    (2013-03-12 11:34)
    Policja Straz Miejska Straz Graniczna Sluzby Celne Policja Skarbowa to tylko kilka ze sluzb panstwa ktore moga kierowców kontrolować.
    To sie nazywa panstwo Toatalitarne, chyba gorsze niz PRL