• ~obiektywnie
    (2013-01-17 10:42)
    bytomska artystka Veroniq Zafon ... myślałem, że ze śmiechu padnę. Kolejna nawiedzona wariatka, która stwierdziła że jak sama sobie zmieni imię na bardziej zagraniczne bo będzie bardziej cool. Problem w tym, że takie zachowania typowe są dla biednych i zacofanych narodów takich jak polacy. Problem w tym, że Bytom to nie Paryż, a Polska to nie Francja. Swoją drogą francuska wersja imienia Weronika jest nieco inna ale o tym ta żałosna baba już nie wiedziała co oznacza, że francuskiego też nie zna.
  • ~sztautynger
    (2013-02-22 12:47)
    "każda ich pozycja to już propozycja"
  • ~LAS
    (2013-01-17 00:44)
    Te zdjecia są bardzo poniżające dla kobiet. Gdyby na złomowisku znalazł się Putin z Tuskiem to by można pochwalić.
  • ~ada H
    (2013-01-17 21:29)
    odbiło złomiarzom ?! na starość tak jest, łeb siwieje, d... szaleje
  • ~spoko
    (2013-01-17 11:20)
    Durne babsko u nas też chciało robić zdjęcia
  • ~cyzio
    (2013-01-17 10:35)
    jakby nie było ładniejszych miejsc tylko śmietnik
  • ~PJX
    (2013-01-19 10:41)
    Szczerze? Nie widzę nic artystycznego w połączeniu anorektyczek z losowo rozrzuconym złomem. Żadnego przesłania, które mogło by mieć takie zdjęcie...
  • ~MARCC
    (2013-01-20 13:13)
    ohyda, jak można tak pozbawiać się godności.
    Ojciec dyrektor was srogo ukaże, dopomóż Boże!
  • ~złomiarz
    (2013-01-17 08:03)
    durny marketing złomowej mafii
  • ~Och Q.
    (2013-01-25 09:56)
    14 zdjęcie zakrawa na macabre. "Nagie kobiety w wagoniku na składnicy złomu" jadą do huty na przetop czy na składowisko odpadów organicznych ?
  • ~LAS
    (2013-01-17 03:04)
    Myślę, że gdyby na tych zdjęciach były pokazane stare, zniszczone życiem kobiety to te zdjęcia pokazałyby prawdę o kobiecej rzeczywistości.
  • ~XXX
    (2013-01-17 08:06)
    oto reklama mafii złomem
  • ~Ewa
    (2016-09-29 13:00)
    Pani Weroniko! Wspaniała praca! Jestem pod dużym wrażeniem. Delikatne, piękne kobiece ciała na tle porzuconych, ogromnych, zużytych, żelaznych maszyn - ogromna siła przekazu, świetnie podkreślona w b&w. Jest Pani wspaniałą Artystką, pomysł bardzo mi się podoba, będzie dla mnie inspiracją do moich przyszłych sesji zdjęciowych. Pozdrawiam serdecznie.
  • ~zorro
    (2013-01-16 22:41)
    piękne- podoba mi się
  • ~ed222
    (2013-01-21 18:56)
    czekam na R D Z Ę będzie k o l o r o w o !!
  • ~starsza pani
    (2013-01-21 15:24)
    Niektóre zdjęcia przepiękne !
    ludzie -czy zawsze musicie narzekać ?
  • ~aVox
    (2013-01-21 11:02)
    Piękne ciała - trudno oderwać wzrok :)
    Zdjęcia też ładne; ale, co na to żony?
  • ~EWA KOBY
    (2013-01-17 11:52)
    KOBIECE MIESKO ALA WENTLYKI I OPONKI PIRELLI ******** BLACK &WEITE W/G ...WIECIE
  • ~kazet31
    (2013-01-17 07:31)
    Niesamowite. Mamy też wielkich mistrzów fotografii. Choć w jednym czy dwóch wg mnie przeestetyzowano.
  • ~tylko natura
    (2013-01-16 19:19)
    szkaradne fotoszopy.

Może zainteresować Cię też: