• ~sp
    (2013-12-12 16:38)
    Znowu chcą kasy.
  • ~pamela
    (2013-01-11 07:56)
    Polska to jednak jest bardzo chory i bardzo głupi kraj. Po co komu ta wymiana prawa jady? Przed kim te zabezpieczenia? Czy to bank? Masz prawo jazdy jedziesz. Zatrzyma cię policja to i tak sprawdzają czy masz uprawnienia do kierowania! Pytam więc, po co to wymiana tego prawa jazdy? Paszporty też wymieniają. Mam już 3 wzór paszportu. Jeździłem na stary nic się nie działo, tylko na granicach się śmieją! Ja mam inny wzór, żona inny a syn z córką jeszcze inny. I tak patrzą celnicy na granicy, wołają się wzajemnie i śmieją się z głupiej Polski i z Polaków….. Ja bardzo wierzę w to, że gdybyśmy w Polsce mieli ruch na drogach lewo-stronny tak jak w Anglii to głupi Polacy pod pretekstem unii europejskiej przerobiliby to wszystko, tylko nie wiem po co ? Pytanie kiedy następna wymiana i kiedy następny dokument do wymiany za miliony złotych, w czasie kiedy innych milion rzeczy w głupiej Polsce leży na łopatkach i kwiczy !!! Brawo POstkomuna, zajmujcie się dalej niepotrzebnymi sprawami, powodując ogólne wrażenie że coś się robi a wychodzi z tego „Modlin” lub stadion narodowy. Amen.
  • ~szofer
    (2013-01-11 09:05)
    Następny sposób na wyrwanie kasy od narodu
  • ~Joseph
    (2013-01-16 11:47)
    Kandydaci na kierowców niedlugo będa przechodzić testy jakby mieli pilotowac F-35 a nie uzywac samochodu do dojazdu do pracy, wszystkim się miesza w glowach.
  • ~Krzysiek
    (2013-02-22 18:55)
    Mam stare prawko kategorii D i wszystkie wpisy są identycznie, czyli mój podpis pod siódemką, imię pod jedynką itd. Ale pod dziewiątką, gdzie jest kategoria mam samo "D" (nie mam "B", oczywistym jest, że aby posiadać D, trzeba wcześniej posiadać B). Więc na tym nowym prawku widzę jakby nie było istotną zmianę: A/B/D. Wcześniej byłoby to (czy też obecnie jest to): A/D (B jest niejako w domyśle, skoro jest napisane D).
  • ~wielbiciel
    (2013-01-22 15:21)
    kupujcie papier u poldniowych sąsiadów olewajcie tych nieudaczników
  • ~ciek kawy
    (2013-01-16 11:16)
    A jak się to ma do konstytucyjnej gwarancji nabytych praw ?
  • ~wwwjakiznaktwoj.pl
    (2013-01-16 09:54)
    Z Orłem Białym na dokumentach decydentom już nie po drodze?
  • ~Acme
    (2013-01-10 16:33)
    Rozumiem ze wazne sa wgledy zabezpieczen (mikro druk, wzory itd) - ale CZY TO MUSI BYC TAKIE BRZYDKIE ?!. Czy nie macie tam kogos z gustem i wyksztalceniem plastycznym? Kogos kto umial by dobrac kolory, liternicto i kompozycje?
  • ~Kierowca
    (2014-02-02 22:23)
    Idioci w Anglii jeździ się w ogóle bez papierów tylko w Polsce jest taka biurokracja W Polsce mam cztery dowody rejestracyjne dwa od samochodu i dwa od przyczep i co pięć lat muszę je wymieniać bo kończy się miejsce na podbicie przeglądów , każdorazowo za wymianę płacę 190zł od dowodu to skandal i naciąganie nas kierowców na koszta
  • ~" ROSĄDNY 88"
    (2013-02-22 23:15)
    w Niemczech prawko robisz w miesiąc godzinę po egzaminie już masz w kieszeni w Wielkiej Brytanii kupujesz za 15 funtów i uczysz się jazdy z osobą która 3 lata posiada prawo jazdy tego kraju możesz z tą osobą na tym prawku uczyć się do 2 lat egzamin i prawko w tych krajach nie uważa się obywateli za tępaków a to oni utrzymują ten rząd który w zamian nam utrudnia życie ; kto ma możliwości i chce żyć lepiej powinien opuścić ten kraj ;
  • ~śląskie
    (2013-01-16 00:30)
    I tak już ta Polska wyludniona,. Przecież mlodzieży prawie nie ma w kraju. W Polsce zostaly same tumany. -senior.
  • ~golas
    (2013-01-16 16:44)
    A może nasi rządziciele wybudują fabrykę POLSKA(wiele fabryk),będzie praca i wpływy z podatków do budżetu.Mówią,że tonący chwyta się brzytwy! Ja nie podam, szkoda narzędzia!
  • ~Marek
    (2013-01-21 15:28)
    Najlepiej będzie jak co miesiąc będziecie wymieniać prawo jazdy na nowe i dowody osobiste . Przecież ci pseudo urzędnicy muszą coś w końcu robić i zbierać haracz od biednych i tak ludzi. Zygać mi się chce jak patrze na tą złodziejską hołotę i jej poczynania .Nie dziwie się w cale polakom, że wyjeżdżają z tego ogłupiałego kraju .
  • ~tadek
    (2013-01-23 08:57)
    Dlaczego tylko POLska tak komplikuje zycie swoich obywateli?? Zawsze ma wykrzywiona logike i tak w ogole...?!!
  • ~maddriver
    (2014-03-21 15:31)
    Gdzie mogę sprawdzić kiedy dostanę prawo jazdy po wymianie?
  • ~PawciuWLKP
    (2013-02-22 23:38)
    To że ktoś ma prawko kategorii D wcale nie znaczy że musi mieć B lub innej kategorii.Można nie mieć nawet karty rowerowej i zrobić tylko D i legalnie jeździć tylko autobusem.Fakt,jest bardzo dużo godzin jazd i dlatego takie prawko bardzo drogo wychodzi.
  • ~Damian
    (2013-03-24 10:30)
    Tu możecie pobrać aktualne testy kategorie A,B,C,D,T
    http://nowetestynaprawojazdy.pl
  • ~szczesliwy posiadacz prawa jazdy
    (2013-12-10 18:50)
    ja prawko zdalem, fotografie do prawka sam sobie wydrukowałem - ale całe wykadrowanie i sprawdzenie czy jest dobre zrobilem przez strone photoid.eu - naprawde warto zaoszczedzic na 1 godzine jazdy ;)
  • ~Jeszcze Polska...
    (2013-01-13 08:59)
    Banda POpaprańców robi kasę na wszelkie możliwe sposoby by wydżeć
    Rodakom ostatni grosz.Tak nam życie umila ,że dalej tak żyć się nie da.

Może zainteresować Cię też: