• ~ordynator
    (2013-01-09 14:06)
    Do Bader.Mądrze piszesz.
  • ~hahahaha
    (2013-01-09 13:07)
    mogą mnie fotografoać ile chcą ja wrzucam te makulaturę do śmieci
  • ~CYNIK
    (2013-01-09 11:25)
    No cóż. Pewno, że nie powinno tak być, ale to nie jest wymysł obecnych poselskich 'świętych krów' ze sławnych panem Jackiem na czele, ale tradycja kultywowana jeszcze w czasach PRL (a może i w II RR, bo przecież już wtedy były samochody i odpowiednie przepisy drogowe, ale nie mam na ten temat wiedzy) automatycznie przeflancowana na obecne demokratyczno-kapitalistyczne potrzeby. I chociaż 'na pochyłe drzewo (PO), wszystkie kozy (a jest ich sporo) skaczą', bądżmy czasami obiektywni.
  • ~oli
    (2013-01-09 11:26)
    jechalem z kuzynka policjantka jej prywatnym samochodem przed radarem 80 na liczniku teren zabudowany i co ?
  • ~Rotmistrz Pilecki
    (2013-01-09 11:28)
    W Polsce rządzi mafia,POdporządkowana Internacjonalistycznemu liberalno-lewackiemu gangowi z siedzibą w (...).Marionetki i pacynki,realizują systematycznie plan zniszczenia Państwa Polskiego!
  • ~OSSA
    (2013-01-09 11:35)
    Mieliśmy już 'falandyzację' prawa, to jak nazwiemy kolejny okres jego degrangolady ?
  • ~Zeu
    (2013-01-09 09:33)
    Wpisz GOOGLE ; nasze miasto siemianowice śląskie.pl Tam masz iformacje jak wiceprezydent zadzwonił.
  • ~stary telewidz
    (2013-01-09 12:54)
    Dlaczego na zdjęciu były ormowiec psuje fotoradar?
  • ~gość
    (2013-01-09 12:03)
    bujanie zaden posel nie zaplaci a jezeli bedzie z partii zadzacej to zataja anuluja imjeszcze go przeprosza Pamietamy jak Kurski chwalił sie na jesieni ze do Brukseli jedzie 180 km godz no i co Chwała mu On jest juz na wykonczeniu nigdy takiego łobuza nie nalezy wybierac ale niech reguluje
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-01-09 12:19)
    Aby zylo sie lepiej-KOLESIOM !!