• ~marcelek
    (2013-01-02 14:16)
    Śmieć, jak ta cała czarna hołota!
  • ~wolny slask
    (2013-01-03 09:12)
    kosciol musi dzialac politycznie na kozysc wolnosci na slasku
  • ~parafianka
    (2013-01-03 17:43)
    ksiądzu... Trzymamy za ciebie kciuki. Nic ci nie zrobią to tylko straszenie. Policja nie skrzywdzi sługi bożego w kraju o ideologii katolickiej. nocą odwiozą cię na plebanię, jutro będzie zakaz mówienia o tym i będzie po bożemu... Od jutra możesz pracowac na nastepne zatrzymanie.
  • ~wandacomażopieklera
    (2013-01-03 17:28)
    Drogi proboszczu. Nic się nie stało !!! Drogi kościółku: Nic się nie stało, wszak to codzienność a nie jakieś tam wydarzenie jednostkowe. Poproście sąd aby zabronił publikacji. Jak tak można szkalować watykańskich pracusiów
  • ~pytalska agniecha
    (2013-01-03 17:21)
    Tak ogólnie to co się czepiacie księcdza? Czy nie wolno mu upić się? Czy nie wolno mu posunąć waszą żonę, córkę, babcię? Co nie wolno mu rozbić latarni w lublinie? A za co chcecoie karać biednego księdza? A kto za wasze dusze bedzie się modlil, kto poswięci tuskowe autostrady?
  • ~Edward Sopot
    (2013-01-03 15:23)
    Te demokrata z 9,04

    Co pijany ksiądz ma wspólnego z ubekami

    Penie tyle samo co ty z rozsądkiem

    Czyli NIC !
  • ~wkurzona
    (2013-01-03 11:39)
    Widze,ze w mediach nie mozna nawet pisnac slowkiem o tym jak ksieza dopuszczaja sie czynow haniebnych,jak rozbijaja sie samochodami narabani jak ta lala, jak molestuja mlodocianych, jak kradna i robia przekrety,bo inaczej od razu ,ze to nagonka,ze atakowanie kosciola! Ludzie,otworzcie oczy...Pedofilow i pijakow za kolkiem,ktorzy sa zwyklymi ludzmi to byscie ukamieniowali,albo do wiezienia na dozywocie,ale jak juz ksiadz to zrobi to od razu,ze to tez czlowiek,ze atakowanie kosciola,ze to ze tamto...A jak by wam taki ksiadz po pijaku rozjechal dziecko albo molestowal je?Tez byscie krzyczeli,ze to tylko czlowiek?Ze nie wolno o tym mowic,bo to ataki na chrzescijanstwo???!!Co za obluda!...Jak jest winny,to do pudla z nim! Niewazne kto to by nie byl-jak dla mnie moze to byc i sam cesarz Chin!
  • ~Chojniczanin
    (2013-01-03 11:30)
    Z gory przepraszam za brak polskich znakow-mam angielska klawiature.
    Czesc z komentujacych w ogole nie ma pojecia chyba o czym pisze. Ksiadz Badziąk wiecznie napruty jest,wiem BO MIESZKAM W CHOJNICACH! Ukradl paliwo (zreszta zeby tylko paliwo...), a potem policjantom nawrzucal,ze maja spier**** bo ona ma wysoko postawionych znajomych i im sie do du** dobiora! Bluzgal rowno- nie pierwszy raz. Jest tak od wielu lat, ksiadz ten tez prowadzi msze po pijanemu a nikt mu nic nie zrobi, bo znajomosci,wiec zachowuje sie jak rozbojnik...
  • ~halina
    (2013-01-03 10:58)
    Wszyscy ludzie wobec prawa są równi. Nie ważne jest czy nosi się pod szyją koloratkę, czy jest wyznawcą takiej czy innej opcji politycznej. Są sytuacje w których odpowiedzialność za dany czyn jest większa, bo sprawca zobowiązany jest do zgoła innego, nienagannego zachowana. Ksiądz nie jest bezkarny. Powinien swoim zachowaniem dawać świadectwo moralności bo działa w imieniu Boga. Ten złamał siódme przykazanie. Kim zatem jest? jest człowiekiem, slabym uzależnionym od alkoholu człowiekiem, więc Czy jest wzorem do naśladowania przez wiernych. Zwracam się zatem do części komentujących - nie mieszajcie w to polityki. Nie chrzańcie o prześladowaniu ludzi kościoła. Jestem osobą wiekową, wierzącą i nie życzę sobie takiech pasterzy na kazalnicy, a zwłaszcza w konfesjonale.
  • ~kot
    (2013-01-03 10:55)
    ksiadz - bandyta czy bandyta -ksiądz to codziennośćw każdym kraiku wyznaniowym zrozumcie czowieka - za tą stówe mógł kupić trzy flaszki ...a tu jacyś idioci zatrzymują świętobliwość i ' barszczyku nie będzie'