• ~kafar
    (2013-01-03 22:18)
    syndyk Dębiński nie takie numery robi - wespół z sędzią komisarzem rolują biednych żuczków
  • ~elgier
    (2012-12-28 20:37)
    jak zwykle dyletanci, wszedzie dyletanci, nawet licytacji zorganizowac nie umia, i nie umia tez uczciwie poinformowac ludzi.

    za co ci goscie biora pieniadze?
  • ~mm
    (2012-12-28 14:25)
    tusek poparcie 60 procent
  • ~cyryldrab
    (2012-12-28 16:24)
    Michal Tusk pomyslal o wszystkim,wspolnika do wiezienia.A on kase liczy i drwi sobie i dalej naiwnych w butelke nabija.Bo wyksztalcony jest i tatus premier.Tez chce cos z tego miec.
  • ~koko
    (2013-01-01 09:06)
    Dobrze ze nie bede miec dzieci na tym podlym swiecie. Boje sie jednak ze narodze sie znowu w rodzince bez ...
  • ~emeryt
    (2012-12-28 21:43)
    To już jest TOTALITARNY kraj, czy teraz zachód tego nie widzi?! TYLKO KARY KARY KARY!!! Tutaj jest OHYDNIE! Jestem za stary, żeby emigrować!
  • ~DSm
    (2012-12-28 18:45)
    Skoro to używane auta to naturalne jest, że lecą z 0 vatem. Nie wiem na co ci nabywcy liczyli. Księgowej nie mają?
  • ~obserwatorka
    (2012-12-28 16:32)
    Ale dowcip jeszcze z za krat działa telepatycznie na głupich ludzi. Tak jak by nie mieli gdzie kupić auta, ale durnota ludzka nie ma granic.
  • ~ddd
    (2012-12-28 16:23)
    Naiwniacy zawsze się znajdą :) Poza tym, takie służbowe auta mają mnóstwo zbędnych dupereli podpiętych pod instalację elektryczną, przeważnie nieprzystosowaną do tego. ,- tachografy, tachometry, dodatkowe immobilizery, gps-y, cb- radia i inne cuda-niwidy. . Bez przeglądu instalacji elektrycznej i do doprowadzenia jej do wymaganego stanu się nie obędzie. Życzyć tylko, by to nie wariowało. ;)
  • ~kwintyl
    (2012-12-28 15:50)
    piramidy ciąga dalszy... przez waszą ulubioną politykę