• ~bialy dom
    (2012-12-08 02:38)
    A, myslalem, ze ten najwspanialszy pojazd pochodzi z POlszy, za 2-3 miesiace Polszewickie montownie umra i nie bedzie slychac, "opel, wir leben autos" ;)
  • ~PAPA
    (2012-12-08 03:45)
    KOSCIOL POMOZE AUTONOMII

    BENEDYKT JEST SUPER PAPIEZEM
  • ~ras
    (2012-12-08 03:44)
    Marsz Autonomii
    Głównym celem Ruchu Autonomii Śląska pozostaje odzyskanie, w zmodyfikowanej postaci, autonomii i rozciągnięcie jej na cały Górny Śląsk. W celu przypomnienia okoliczności ustanowienia autonomii ustawą konstytucyjną sejmu RP w dniu 15 lipca 1920 roku, organizowany jest przez nas w Katowicach coroczny marsz.
  • ~Jan G.
    (2012-12-08 16:24)
    Bardzo cenię samochody marki MERCEDES. Uważam , że nie ma lepszych na świecie.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-12-08 14:34)
    W Biblii slowo papiez jest zbronione do uzywania,znaczy ono Ojciec ,a Ten jest w niebie i tylko on jest Ojcem swietym Ew.sw. Jana rozdzial 17 wiersz 12.Nikt sie do Piotra w ten sposob nie zwracal,a on gloszac Ewangelie Zbawienia w imie Jezusa Chrystusa dokonywal uzdrowien i cudow.Gdzie te dary posiada ten czlowiek w mercedesie ?.Pan Jezus Chrystus wjezdzal do Jerozolimy na pozyczonym osiolku.Watykan i miasto Rzym w Biblii nie wystepuje jako stolica apostolska.Kosciol w jezykach orginalnych w ,ktorych spisany byl Nowy Testament wystepuje w rodzaju zenskim.Jak skonczy Krk ?, tak jak to opisuje sw.Jan w Apokalipsie w rozdziale 17.
  • ~kibol215
    (2012-12-08 00:09)
    niemiec jezdzi na niemcu paranoja po co mu taki radiowóz niech zacznie myslec nad tym co napisał o Jezusie i jego zmianach religijnych
  • ~satyr
    (2012-12-08 19:08)
    To się nazywa "reklama" mercedesa.
    Nie ma "kobiety", to dostał mercedesa (Mercedes to hiszpańskie imię żeńskie, oznaczające „łaskę”.
    "Łaska pańska, na pstrym koniu jedzie".
    Póżniej się "dziwią" że mężczyzni lepiej znają się na samochodach, jak na kobietach.
  • ~usuwaja posty
    (2012-12-11 18:21)
    dziad mroz w cyrku na kolkach
  • ~Paszoł
    (2012-12-11 18:02)
    Dziad Mróz jak obwoźna wystawa albo cyrk na kółkach...
  • ~raz sierpem i raz mlotem
    (2012-12-12 18:56)
    Szkoda, ze Czerwona Holota zniszczyla przekazujac na zlomowisko Papamobile STAR 66 jakim jezdzil Papiez Jan Pawel II podczas swej I Pielgrzymki do Polski gdyz dzis daloby sie z tego auta wykroic kilkanascie tysiecy relikwi swietych ku pzytkowi duszy i radosci milionow Polakow.
  • ~QueSeraSera
    (2012-12-13 00:09)
    A więc wrzucenie akwarium na autko trwało rok?! Błyskawicznie. LOL!
  • ~luk1407
    (2012-12-13 10:25)
    Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie*Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie*Sobota, 11.02.2012, godz.11.30*Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła. Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was. Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji, gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem. Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie. Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu. Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane. Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe. Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione. Wasz Jezus

Może zainteresować Cię też: