• ~TADZIU
    (2012-09-27 12:45)
    PANI CELTIK DOBRZE ZE NIE RZADZI KARAKAN ALE DOBIERO BY BYLO
  • ~Gość
    (2012-09-27 10:08)
    ~LPG2012-09-27 09:56
    Skoro za gaz placimy najwiecej w Europie po podpisaniu i utajnienu umowy przez p. Pawlaka to dlaczego ma byc tajszy LPG polaczki zaplaca i to w podskokach

    W Polsce gaz jest tańszy niż w zachodniej Europie. Nie pier... głupot ośle jeden...
  • ~Nienażarty
    (2012-09-27 10:46)
    Może wysłać Pawlaka, niech coś ponegocjuje? Może kakiś kontrakt na 30-50 lat? Brawo pan premier!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-09-27 10:32)
    Ja jeżdżę na gaz, Tusk popraw się, bo zmienię front i przywalę w Rudą pałę.
  • ~nollet
    (2012-09-27 10:29)
    Jesteśmy w NATO, w UE, skoro jest jeden za wszystkich , wszyscy za jednego, to sprawdźmy to, niech NATO stanie w naszej obronie, Jak do tej pory robimy za wszystkich a nikt nie chce za nas jednego! Dokładnie tak nas będą bronić, gdyby Rosji, lub Białorusi, przyszło do głowy przesunąć swoją granicę do Wisły. Za sprawą meneli III RP jesteśmy frajerami do bicia dla każdego, nawet wielki sojusznik nie chce nas w gościach, wyrzuca nas za kołnierz jak skończy się ważność wizy!
  • ~ronik
    (2012-09-27 10:36)
    W żołądku Putina Juszczenko spotkał Tuska.
    - Donald, Ty tutaj ? Co sie stało ? To i Ciebie Putin pożarł ?
    - Nie, Wiktor, wiesz, .. Jak by Ci to powiedzieć,... Ja się tu dostałem od przeciwnej strony.
  • ~Josef
    (2012-09-27 10:24)
    No to pewnie PSL zapłaci róznicę,a jak nie to Pawlaka na 7 lat do kolonii karnej ,ale na Białoruś!
  • ~Barton
    (2012-09-27 10:23)
    Polactwo! Płacić i płakać za rządy Tuska i Pawlaka.
  • ~J
    (2012-09-27 10:12)
    3 sierpnia 1939 roku, wbrew wcześniejszym deklaracjom o nieagresji, został podpisany pakt Ribbentrop-Mołotow o zbrojnej eksterminacji narodu polskiego.

    Dziś na oczach i za przyzwoleniem nieporadnych władz coraz szybciej postępuje gospodarcza dekompozycja POlski. Użycie siły jest zbędne. Wystarczy zwykła bierność i niepolski brak determinacji w obronie polskich interesów.

    Jest rzeczą niezmiernie przykrą, że tak niewiele z nas dostrzega tę smutną i brzemienną w skutkach prawdę o nas samych.
  • ~Tusek z Polszy
    (2012-09-27 10:15)
    Kolejne przejawy przyjaźni? Tak się Rosja Tuskiem zachwyciła?