• ~ministrant
    (2012-09-11 14:23)
    Auto roku pelne seksu.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-09-11 14:04)
    Konrad oglasza konkurs z nagroda 10000 dollarow dla pierwszego kto udowodni mu ze to co napiasal poprzednio jest klamstwem !.Czekam !.Biblia w reke i sypac z niej dowody w postaci rozdzialow i wierszy mowiacych co innego niezeli to co pisze raczej przepisuje z Biblii Konrad.
  • ~antyFETOR
    (2012-09-11 13:02)
    TE- konrad wallenrod!

    A ty sie 'przejedz' po kangurzycy i z pewnoscia bedzie ci lepiej!

    IDZ PRECZ SZATANIE Z WBUDOWANYM W DOOOOPE GPSem DO PIEKLA!! AMEN
  • ~@konrad wallenrod - pastor kangurow
    (2012-09-11 13:00)
    WON Z FORUM RUSKA GNID0 - FARYZEUSZU BIBLIJNY!

    Ty 'przyjaciol' to masz jedynie w Moskwie, bo i australijskie kangury cie dawno olaly!!

    DO MYSLENIA TO TOBIE DALEKO - SPIEPRZAJ DZIADU I NIE ZAMECZAJ NAS SWOJA GLUPOTA!!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-09-11 06:50)
    Drodzy przyjaciele i wrogowie na forum,pierwsze to Konrad opiera sie na jedynym autorytecie Bozym, Biblii,spisanym slowie Bozym.Zbawienie mamy przez Syna Bozego Jezusa Chrystusa Nazarejczka, a nie za posrednictwem kosciolow,sekt itp.Gdzie w Biblii jest miejsce dla Matki Boskiej ?,rozanca,czyscica,konfesjonalu,osadu ludzi zmarlych przez sady ludzkie,w koncu gdzie i kto zwracal sie do sw.Piotra per ojciec swiety,no i na koniec chociazby jedno slowo o stolicy apostolskiej w Watykanie.Sekta Krk powstala dopiero w 312 roku.Masoneria i organizacja Opus dei to dwie zwalczajace sie siostry i to dluga historia do opowiadania.Papiestwo i caly ten kler ktory jest zaprzeczeniem tego co jest w Biblii nie ma nic z Boga Ojca Swietego.Sw.Piotr byl zonaty tak samo jak reszta apostolow,o czym mowi Biblia,a jacy powinni byc ludzie kosciola opisuje sw.Pawel w Pierwszym liscie do Tymoteusza rozdzial 3 i rozdzial 4 wiersz 1-3.Ksiezy w biblii nie ma !.Zacznijcie w koncu czytac i myslec -wstyd !.
  • ~~ Sebastian
    (2012-09-10 23:31)
    POKAZAŁA FIRMA francuska że idzie w 21 wiek do przodu żeby rozwijać się a nie zatrzymać w XVI wieku jak Watykan z papieżem i UZBROJONĄ W BROŃ !!! gwardię szwajcarską.
  • ~korczak
    (2012-09-10 20:35)
    Są tylko 2 pojazdy nazwane od imienia właściciela: Papamobile papieża i Batmobile batmana.
  • ~zgryzliwy
    (2012-09-10 20:22)
    kapitalisci zawsze popierali czara mafie,czarna mafia zawsze tonowala wystapienia zbuntowanych owieczek,wtym ich zasluga
  • ~zgryzliwy
    (2012-09-10 20:12)
    kapitalisci zawsze popierali czarna mafie,czarna mafia zawsze tonowala wystapienia zbuntowanych owieczek w tym ich zasluga.
  • ~socjolog
    (2012-09-10 19:33)
    o ile sie nie myle to czerwone buty to symbol ******
  • ~luk1407
    (2012-09-10 19:21)
    fragment orędzi Ostrzeżenie - spisek MASOŃSKICH grup przeciwko Kościołowi --- (...)Pierwsza tajemnica tkwi w fakcie SPISKOWANIA przeciwko Bogu i wszystkim Jego dziełom, przez masońskie grupy utworzone w średniowieczu. Ich lojalność należy do złego. On, SZATAN, jest ich bogiem i są dumni z oddawania mu hołdu poprzez CZARNE MSZE. Z kolei Stolica Apostolska znajduje się pod ostrym atakiem tej grupy od 1967 roku. Powoli ZINFILTROWALI Mój Kościół, nie tylko wewnątrz WATYKANU, ale też w dalszych szeregach, w każdym kraju. Ich zamierzone skażenie Mojego Kościoła spowodowało nikczemne potworności wyrządzone niewinnym OFIARĄ. Ich miłość do pieniędzy i władzy jest niczym w porównaniu z obrzydliwym oddaniem, jakie okazują królowi kłamstwa, samemu SZATANOWI. Jest on uwielbiany w grupach otwarcie i w tajemnicy. Kapłani i inni wyświęceni słudzy, w tym biskupi i kardynałowie, sami weszli w sojusz w pewnych kręgach z tą grupą. Nikczemne czyny, w których oni uczestniczą są zbyt poważne, by je wam ukazywać, wiedzcie jednak, że oni oferują złemu składanie ludzkich OFIAR w świątyniach powstałych dla Ofiary Najświętszej Eucharystii Mszy Świętej.Ta grupa, tak ostrożna, by ukryć swoje prawdziwe działania wobec tych prawdziwych i pobożnych kapłanów, pobożnych biskupów, pobożnych kardynałów i innych wyświęconych sług, popełnia ohydne czyny. Oni nienawidzą Boga z zaciekłością, która zszokowałaby was. Moce przyznane im przez szatana powodują, że ich NIKCZEMNOŚĆ, chciwość, żądza i dewiacje seksualne są pożądane przez ich zwolenników we wszystkich krajach. Witają się prywatnymi sygnałami przeznaczonymi dla okazywania sobie wzajemnej lojalności. Jedna rzecz jest pewna. Ich nikczemne czyny dobiegną końca i, o ile nie zwrócą się do Mnie podczas OSTRZEŻENIA, będą mieli pozostawione mało czasu, zanim zostaną wrzuceni do JEZIOR OGNIA, gdzie będą cierpieć straszliwe prześladowanie przez wieczność. Wykreowali i wzniecili APOSTAZJE, która istnieje na całym świecie. Osiągnęli to przez INFILTRACJE Mojego Kościoła. Wasz ukochany Jezus Baranek Boży
  • ~Władek
    (2012-09-10 18:46)
    prezent czy zapłacił, a może łapówka?
  • ~Znajoma2
    (2012-09-10 18:13)
    Konrad, ty tez na osiolku jezdzisz do pracy?
    Co ty za bzdury gadasz, mamy dzisiejsze czasy i nikt osla nie bedzie zaprzegal zeby dotrzec do celu.
    Jezeli papiez cos robi zlego bedzie z tego tam na gorze rozliczony. Ty raczej martw sie o swoja dusze i kochaj ludzi.
    Poczytaj sobie pamietnik siostry Faustyny, nauczy cie to wiecej milosierdzia do bliznich.
  • ~QueSeraSera
    (2012-09-10 18:02)
    Buciki ma pyszne - może błyszczeć na każdej paradzie równości
  • ~Kurczak
    (2012-09-10 17:01)
    Weź przestań z tą kasą i kasą, ch** Cię to obchodzi. Zawsze w kimś coś się widzi i przemyślenia robi nie z tej ziemi, ale na siebie nie łaska spojrzeć... Leć do afryki bo tam trzeba pomagać, prawdziwy katolik pomógł by bliźniemu... Papież też człowiek, a nie Bóg...
  • ~czytelnik
    (2012-09-10 14:04)
    eeeeeeeeeee...a co co tobie chodzi?
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-09-10 13:08)
    No i pomyslec ze Pan Jezus Chrystus jezdzil na pozyczonym osiolku !.Biblia mowi ze zycie Apostolow Pana Jezusa ,nie oplywalo w dostaki wrecz przeciwnie,pracowali oni na zycie w pocie czola,bici,glodni ,schorowani,to byl jeden wielki dramat.Co mowi Biblia o ich nastepcach w przyszlych wiekach az do konca swiata ?.Ew.sw. Mateusza rozdzial 24.wiersz 9-14.Wtedy wydadza was na udreke i beda was zabijac i bedziecie w nienawisci u wszystkich narodow z powodu mego imienia.Wowczas wielu zachwieje sie w wierze;beda sie wzajemnie wydawac i jedni drugich nienawidzic.Powstanie wielu falszywych prorokow i wielu w blad wprowadza;poniewaz wzmoze sie nieprawosc,oziebnie milosc wielu.Lecz kto wytrwa do konca ,ten bedzie zbawiony.A ta Ewangelia o krolestwie bedzie gloszona po calej ziemi.I wtedy nadejdzie koniec.Wiersz 21-22.Bedzie bowiem wowczas wielki ucisk,jakiego nie bylo od poczatku swiata az dotad i nigdy nie bedzie.Gdyby ow czas nie zostal skrocony,nikt by nie ocalal.Lecz z powodu wybranych ow czas zostanie skrocony.Drugi list sw. Piotra Apostola ,rozdzial 2 wiersz 1-3.Znalezli sie jednak falszywi prorocy wsrod ludu tak samo,jak wsrod was beda falszywi nauczyciele,ktorzy wprowadza wsrod was zgubne herezje.Wypra sie oni Wladcy,ktory ich nabyl,a sprowadza na siebie rychla zgube.A wielu pojdzie za ich rozpusta,przez nich zas droga prawdy bedzie obrzucona bluznierstwami,dla zaspokojenia swej chciwosci obludnymi slowami was sprzedadza ci ,na ktorych wyrok potepienia od dawna jest w mocy,a zguba ich nie spi.Co pisal sw.Pawel w Pierwszym liscie do Tesaloniczan ?.Rozdzial 3 wiersz 11.Droge nasza do was niech utoruje sam bog,ojcioecnasz ,i Pan nasz Jezus.No jakos w Bibli nie ma mowy o kilku batalionach swietych posrednikow,czy kilku dywizjach beatyfikowanych.Natomiast jest jedno !. Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5-6.Albowiem jeden jest Bog,jeden tez posrednik miedzy Bogiem a ludzmi,czlowiek,Chrystus Jezus,ktory wydal siebie samego na okup za wszystkich jako swiadectwo we wlasciwym czasie.Czy pasazer tego samochodu to glosi ?.List do Galatow rozdzial 1 wiersz 7-9.Innej jednak Ewangelii nie ma : sa tylko jacys ludzie,ktorzy sieja wsrod was zamet i ktorzy chcieliby przekrecic Ewangelie Chrystusowa .Ale gdybysmy nawet my lub aniol z nieba glosil wam Ewangelie rozna od tej ,ktora wam glosilismy-niech bedzie przeklety !.Juz to przedtem powiedzielismy,a teraz jeszcze mowie ; gdyby wam kto glosil Ewangelie rozna od tej ,ktora od nas otrzymaliscie -niech bedzie przeklety !.Czy ta Ewangelia ktora glosi Krk jest taka sama ?,gdzie Bibli sa jakiekolwiek objawienia Maryjne,gdzie jest nakaz modlenia sie do niej ?,klekania przed jej obrazami i figurami ?.Maryja Biblijna jest tylko posluszna Bogu Sluzebnica Panska i na tym sie jej rola konczy.Maryja w Krk jest zupelnie inna postacia ubrana w atrybuty boskie,tylko przez ludzi ,a nie przez Boga Ojca.Drugi list do Koryntian rozdzial 11 wiersz 13-15.Ci falszywi apostolowie to podstepni dzialacze,udajacy apostolow Chrystusa.I nic dziwnego.Sam bowiem szatan podaje sie za ANIOLA SWIATLOSCI. I nic przeto wielkiego ,ze i jego sludzy podszywaja sie pod sprawiedliwosc,ale skoncza wedlug swoich uczynkow.Ew.sw. Lukasza rozdzial 10 wiersz 18.Wtedy rzekl do nich: Widzialem szatana ,spadajacego z nieba jak blyskawica.Ew.sw .Mateusza rozdzial 24 wiersz 30...i wtedy beda narzekac wszystkie narody ziemi; i ujrza Syna Czlowieczego,przychodzacego na oblokach z wielka moca i chwala.- Taka jest prawda lepiej w tym samochodzie nie siedziec,on nie ma GPS-u kierujacego go do niebios.Amen !