• ~gfd
    (2012-07-26 16:59)
    I Skoda pójdzie w pi.du.
  • ~rxxx
    (2012-07-27 13:14)
    "Model o nazwie lodgy nokautuje ceną! "

    To znaczy się kogo nakautuje i jaką o ceną ?.
    Mnie nawe nie wzrusza, jak już koś pisze A to należy też napisać B, bo na szukanie po internecie inforamacji nie mam ochoty. Widać tekst pisał jakiś biski pociotek naczelnego.
  • ~Wielkie jak autobus, tanie jak barszcz
    (2012-07-30 17:06)
    i bezawaryjne jak Apollo 13
  • ~Jacek
    (2012-07-30 13:17)
    do ~kornika, Honda Jazz to malutki samochodzik dla niskich i drobnych. Nie ma to zadnego porownania z autem dla rodziny.
  • ~Alosza
    (2012-07-29 21:54)
    Nawet Rumuni maja swoje auto i wciskaja debilom z rzadu bo rozsprzedali polske i nie ma nic
  • ~kornik
    (2012-07-27 22:44)
    Wielkie jak autobus, tanie jak barszcz, a żre paliwo jak Smok Wawelski wodę z Wisły. Wolę swoją małą, ale wielką Hondę Jazz.
  • ~Bo
    (2012-07-27 22:08)
    Rumuni maja większe płace niż Niemcy, dlatego Rumuni przenoszą się do Niemiec.
  • ~w.
    (2012-07-27 15:16)
    Rumuni maja płace wieksze niz Polacy dlatego myslą że w Polsce sie sprzeda
  • ~mjk
    (2012-07-27 14:28)
    Jak z każdego auta powyciagać nowoczesny silnik, klimatyzację, poduszki boczne i kurtynowe, regulację kierownicy itd, itp to także będzie tanie, tylko, że w tym standardzie dynamiki, wyposażenia i bezpieczeństwa taniej wyjdzie wóz drabinisty
  • ~potomm6
    (2012-07-27 13:58)
    56 tys. zł. za 84 konie to jak polonez 20 lat nazad
  • ~Tanie jak barszcz
    (2012-07-27 13:37)
    Dobrze płaca Redaktorom w Dzienniku - jak 37 tyś to tanio
  • ~greg
    (2012-07-27 13:43)
    Rumun potrafi,
    a u nas FIAT robi nas regularnie w konia
  • ~Stańczyk
    (2012-07-27 13:08)
    Tanie jak barszcz dla Kulczyka !!!
  • ~stary telewidz
    (2012-07-26 18:26)
    A zdąży toto jeszcze dojechać po zakupie do stacji obsługi?
  • ~Gość
    (2012-07-27 12:58)
    Nie wiem czym się ten durny Dziennik podnieca. Ten złom za 40-50 tys. jest goły w pysk. W Niemczech próbują toto sprzedawać od kwietnia. Rumuńskie dziadostwo dla małorolnego chłopstwa...
  • ~misio
    (2012-07-27 12:37)
    Trochę do buta podobna ale na pewno znajdzie nabywców za te cene. Moje Das auto VW GOLF 1.9 TDI 2008 salonowy z climatroniciem się do nie nie umywa a szkoda
  • ~JS
    (2012-07-27 12:09)
    Moja Dacia Logan (zanim tak sie nazywala) przezyla 26 lat jazdy bez zadnych problemow! Sa to swietne samochody, pogarda wielu wpisow jest niczym nie uzasadniona (poza pyszalkowata glupota ich autorow rzecz jasna).
  • ~kier
    (2012-07-27 12:05)
    nie wiem dlaczego ale skojarzyła mi się z krową!
  • ~real
    (2012-07-27 11:10)
    CITROEN-FRANCJA ELEGANCJA!!!
  • ~Dacia Dokker to będzie hit
    (2012-07-27 11:07)
    Wielkości Nowego Kangoo w cenie 1/2 Kangoo.

    Poza tym to jedyne auta nie napchane elektroniką - czyli to co lubia Polacy co na 20 letnie Merole lecą jak muchy do g...na.