• ~gfd
    (2012-07-26 16:59)
    I Skoda pójdzie w pi.du.
  • ~stary telewidz
    (2012-07-26 18:26)
    A zdąży toto jeszcze dojechać po zakupie do stacji obsługi?
  • ~abc
    (2012-07-26 18:33)
    ODPOWIEDZ DO:
    ~stary telewidz2012-07-26 18:26

    A zdąży toto jeszcze dojechać po zakupie do stacji obsługi?
    ******************************************************************************
    Na pewno tak.
    A jakie Polaku Wy produkujecie auta?
    Bo jesli Rumunia moze, to moze i Wy.
  • ~Nie telewidz
    (2012-07-26 22:40)
    Stary telewidz.
    Facet leć odpalać na pych swojego starego golfa 2. Ciężki frajerze.
    Sąsiad ma Dacie Logan ,bezawaryjna i bezproblemowa .
    Moja Fabia wciąż ma fochy.
  • ~moskwicz
    (2012-07-26 22:42)
    Jeszcze będzie Dacia Doker.
    Ciekawe jak będzie wygłuszone to auto? Jak będzie zawracać - rozstaw osi jak w mercedesie, za to miejsca w środku dużo.
    Czy ten samochód produkują z mercedesem i renault w Maroku? Bo wówczas to juz nie rumuński samochód, a jedynie rumuńska marka.
  • ~Dacia Dokker to będzie hit
    (2012-07-27 11:07)
    Wielkości Nowego Kangoo w cenie 1/2 Kangoo.

    Poza tym to jedyne auta nie napchane elektroniką - czyli to co lubia Polacy co na 20 letnie Merole lecą jak muchy do g...na.
  • ~real
    (2012-07-27 11:10)
    CITROEN-FRANCJA ELEGANCJA!!!
  • ~....dolnoślązak
    (2012-07-27 11:28)
    Super auto dla rumuńskich Cyganów koczujących we Wrocławiu na Kamieńskiego . Fajnie będzie wyglądał wśród domków ze skleiki i starych drzwi
  • ~kier
    (2012-07-27 12:05)
    nie wiem dlaczego ale skojarzyła mi się z krową!
  • ~JS
    (2012-07-27 12:09)
    Moja Dacia Logan (zanim tak sie nazywala) przezyla 26 lat jazdy bez zadnych problemow! Sa to swietne samochody, pogarda wielu wpisow jest niczym nie uzasadniona (poza pyszalkowata glupota ich autorow rzecz jasna).
  • ~misio
    (2012-07-27 12:37)
    Trochę do buta podobna ale na pewno znajdzie nabywców za te cene. Moje Das auto VW GOLF 1.9 TDI 2008 salonowy z climatroniciem się do nie nie umywa a szkoda
  • ~Gość
    (2012-07-27 12:58)
    Nie wiem czym się ten durny Dziennik podnieca. Ten złom za 40-50 tys. jest goły w pysk. W Niemczech próbują toto sprzedawać od kwietnia. Rumuńskie dziadostwo dla małorolnego chłopstwa...
  • ~Stańczyk
    (2012-07-27 13:08)
    Tanie jak barszcz dla Kulczyka !!!
  • ~rxxx
    (2012-07-27 13:14)
    "Model o nazwie lodgy nokautuje ceną! "

    To znaczy się kogo nakautuje i jaką o ceną ?.
    Mnie nawe nie wzrusza, jak już koś pisze A to należy też napisać B, bo na szukanie po internecie inforamacji nie mam ochoty. Widać tekst pisał jakiś biski pociotek naczelnego.
  • ~Tanie jak barszcz
    (2012-07-27 13:37)
    Dobrze płaca Redaktorom w Dzienniku - jak 37 tyś to tanio
  • ~greg