• ~kontakton
    (2012-06-21 14:42)
    Przekręty niażle sobie balują...ha.ha.ha
  • ~annastasia
    (2012-06-21 18:00)
    Może to wyjaśnia tajemnicę tak ostrożnego, kunktatorskiego grania polskiej reprezentacji na Euro 2012 - musieli sie oszczędzać bo mieli wcześniejsze zaproszenie Playboya na balety i gale etc. etc. ...!
  • ~Bibilijny
    (2012-06-28 18:03)
    Brakuje tego Kamela czyli wielbłąda i ukochanej Niezgody w stroju jak te króliczki
  • ~smakosz
    (2012-06-25 20:27)
    wole sobeckom z pisu
  • ~123
    (2012-06-25 15:38)
    Teraz wiadomo o czym myśleli na Euro. Te marne piłkarzyki w głowie mieli tylko gołe du..., imprezy i chlanie. Ze wstydu powinni zapaść się pod ziemię a nie po imprezach chodzić. WSTYD I ŻENADA.
  • ~pukpuk
    (2012-06-25 12:49)
    Po takiej kompromitacji i zawodzie...pojscie na te zalosna imprezke, bylo delikatnie mowiac...bezczelne...Po tym arogancie zarozumialym Szczesnym mozna sie bylo tego spodziewac, ale Lewandowski...pewnie pantofel zachcianke swojej dziewuchy musial spelnic...straszne cieniastwo..
  • ~ken
    (2012-06-25 12:24)
    gwiazdy które zgasły na euro-2012 , żenujące pajace
  • ~mamama
    (2012-06-22 06:43)
    Markowskiemu pasowałyby tylko dziurawe buty
  • ~Lecori
    (2012-06-21 23:04)
    Polecam norweskie, angielskie i czeskie TV zobaczyc, pod haslem " Polscy
    pilkarze "Gdybyscie zobaczyli jakie slowa oni uzywaja i jak sie ich wielkie "ksiezniczki" zachowuja, to nareszcie byscie pojeli , ze im Wy jako kibice i prezentowanie kraju wogole obojetne jest. Widzialem juz wiele ale , ze Wy z takich osob kogos wielkiego robicie - dlaczego nikt z WAS nie reaguje??? Klaszcecie a oni z WAS w Polsce sie smieja. Wulgarnosc i debilne zachowanie kobiet ktore pod wplywem alkoholu reporterom cene za zrobionie zdjecia chca miec i cala ta wielka grupa szyderczo ludzi wysmiewa. Kompromitacja. Ale dlaczego u WAS w TV nic sie pokazuje? Wrecz przeciwnie wszyscy im nadskakuja druzyna , ktora ostatnie miejsce w grupie zajela , tak kraj prezentuje? Bale , zabawy, wulgarnosc zachowania i slownictwo , ktore wstyd powtorzyc, to sa Wasi wielbiciele??? Oni naprawde mysla, ze oni VIP sa!!!
  • ~ewa
    (2012-06-21 21:57)
    co te pajace z nieszczęsnym robili , pogonić na trening sieroty
  • ~slave
    (2012-06-21 21:16)
    Myślałem, że nasi piłkarze to herosi, a oni wyprzedają dumę na tanim jarmarku.
  • ~NorvidNH
    (2012-06-21 20:11)
    Cham niewolnik powinien słuchać swojego pana, bo po to się urodził! Kochajcie swoich chamów członkowie PEŁO po przegranym EURO!!
    ŚMOKO KOKO BIEDA SPOKO!
    EMERYTURA DLA KAŻDEGO ZA 100 LAT !
    UMARŁ OJCIEC UMARŁ DZIADEK
    ALE DONEK JEST NA CZADZIE
    CAŁĄ POLSKIE W DUPIE MA
    ŚMOKO, ĆWOKO! EURO KOKO!
    PIEJĄ KUR...Y PIEJĄ LUDZIE SIĘ NIE ŚMIEJĄ
  • ~vp
    (2012-06-21 19:02)
    Dziewczynie nic nie brakuje . Samochodom to się dopiero okaże. ?
  • ~dupa
    (2012-06-21 18:31)
    "ogrodach Pałacu Zamoyskich w Kozłówce "- haha , fantastyczne , ale bzdury
  • ~m
    (2012-06-21 17:44)
    A ludzie harują po 12 godzin i ledwo im starcza na chleb
  • ~ny dude
    (2012-06-21 14:52)
    a kiedy nastepne wybory Miss Bimbo Poland?
  • ~Bolo
    (2012-06-21 17:16)
    Pokaz odbył sie w palacu Zamoyskich ( w tzw. SARP-ie) na ul. FOKSAL w Warszawie a nie w Kozłówce!!!
  • ~LewySzczęśliwy
    (2012-06-21 16:44)
    No tak, euro odbębnione, to można balangować... wydać trochę kaski...

    Sie ma frajerki.
  • ~n-ever
    (2012-06-21 16:24)
    dzien bez gołego cycka w warszafce dniem straconym
  • ~kibol
    (2012-06-21 16:03)
    całkiem fajne k...ki;no i ten Alfons meller.Jest super.

Może zainteresować Cię też: