Dziś stracisz dowód rejestracyjny. Policja rusza z wielką akcją, sprawdź, czy masz takie auto

| Aktualizacja:

Policja w czasie akcji SMOG sieje spustoszenie wśród kierowców. Zatrzymała już ponad 11,3 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. Dziś ten wynik na pewno wzrośnie. 

wróć do artykułu
  • ~Niedobitek
    (2019-12-02 20:12)
    Wczoraj Uganda jutro ameryka
  • ~leniligh
    (2019-12-02 03:51)
    kkiss.︆︆︆︆n︆︆e︆︆t - świetny pr𝚘jekt dla dorosły𝚌h, którzy 𝚌h𝚌ą znalеźć p𝚊rtnеra seksu𝚊lnеgo
  • ~jeszcze w Polsce
    (2019-11-23 08:57)
    To po co są badania okresowe ? Czemu za nie płacimy skoro i tak po drogach jeździ tysiące niesprawnych aut ? Może lepiej na wzór USA zlikwidować badania okresowe pojazdów i niech każdy właściciel odpowiada za stan tech pojazdu.
  • ~Marek Jędrzejewski
    (2019-11-22 17:59)
    Przecież samochody nie wydzielają spalin , nie mają wpływu na zanieczyszczenie powietrza (modne słowo: "smog"), tylko na to mają wpływ piece opalane węglem i drzewem, i to wyłącznie w zimie.
  • ~Hahaha
    (2019-11-22 08:28)
    Jeśli rzeczywiście chodzi o smog to może niech najpierw wymienią w końcu te piece "kopciuchy" co się tyle o nich nagadali. Ja czekam dwa lata i nadal jestem w tym samym miejscu w kolejce .
  • ~Oburzony
    (2019-11-21 14:08)
    Niech lepiej instalują DPF i EGR do tych silników okrętowych które są większe od bloku w którym mieszkam.
  • ~Bogs
    (2019-11-21 13:57)
    ...i b.dobrze, niech trwają takie kontrole.. nie mam ochoty i zdrowia jechac za takim dymiącym kopciuchem i truć się jego spalinami, .. uważam że nie ma to nic wspólnego z polityką ani złodziejstwem... silnik ma być sprawny!!!
  • ~JP
    (2019-11-21 12:06)
    Niech najpierw sprawdzą stan techniczny swoich pojazdów, a przede wszystkim jak już chcą kogoś zatrzymać, niech nauczą się prawidłowych zasad korzystania z pojazdu, bo tak samo jak i taksówkarze są najgorszym ******em na drogach 😉
  • ~Aa
    (2019-11-21 11:45)
    Chcieliście PiS to macie, teraz każdemu kto głosował trzeba dać z liścia, bo wykoncza nas podwyżkami, teraz najlepiej jest obciążać kierowców, tu 500 tam 500 i jest plus x 2,niedlugo za brak płynu w spryskiwaczach będzie 500+,
  • ~Afa
    (2019-11-21 11:17)
    A zimom chodniki gmina odśnieża bo podatki płacę a chodnik publiczny nie muj za to nich się wezmom
  • ~Afa
    (2019-11-21 11:00)
    Brakuje na 500+ Tylko kto będzie robić na to jak auta zabiorom pewnie pis
  • ~Open2
    (2019-11-21 10:24)
    Ja uważam że akcja bardzo dobra! Sam miałem Fiata który już dość mocno dymil mechanik powiedział że nie opłaca się naprawiać, oddałem na złom. Patrząc jakie auta są na naszych drogach to strach! Ja rozumie że nie stać wielu kierowców na nowe samochody i jest jak jest, ale większość kierowców to nawet o stan techniczny podstawowe czynności ma gdzieś!Wycinanie dpf! jak cię nie stać na takie wydatki zwiazane z obsługą to komunikacja miejska. A nie pisać jak to w Polsce źle.
  • ~mpk
    (2019-11-21 09:53)
    NIECH LEPIEJ SKONTROLUJĄ WSZYSTKIE mpk W POLSCE !!!
  • ~Stan
    (2019-11-21 08:52)
    Bardzo dobrze, won z kopcącymi żęchami
  • ~Rafał
    (2019-11-21 08:44)
    Dobra zmiana!!! Kto chciał 500+ niech nie narzeka.
  • ~Pjoter
    (2019-11-21 08:38)
    Wy się lepiej weźcie za tych co w domach kopcą starymi oponami plastikami i węglem niskiej jakości auta w tym całym smogu to pestka w porównaniu do całego drzewa.
  • ~Rabenik
    (2019-11-21 08:10)
    Kolejny ukłon w stronę zachodu, aby wyeliminować stare samochody i zmusić najbiedniejszych do kupna nowych, a kto na tym skorzysta banki na kredytach, i oczywiście koncerny samochodowe... Już odbija wszystkim na punkcie klimatu i eko, za czasów mojej młodości straszono nas EPOKĄ LODOWCOWA I DZIURA OZONOWA, JA SIĘ PYTAM GDZIE SIĘ PODZIAŁY TE NIEBEZPIECZEŃSTWA, A GDZIE A W DU... PIE ŚLAD PO NICH ZAGINĄŁ LUDZIE SA DURNI I TYLE...
  • ~Stary kierowca
    (2019-11-21 07:59)
    Niech się wezmą za swoje limuzyny i ich kierowców
  • ~woj
    (2019-11-21 07:11)
    Uderz w stół a nożyce się odezwą!Kiedyś woziło się dowody rejestracyjne do podbicia,złomy jeżdziły bez hamulców i sprawnego układu kierowniczego,nie którzy tęsknią za tym.
  • ~x300
    (2019-11-21 07:10)
    brawo, ciekawe tylko dlaczego wszystkie te pojazdy przeszły przegląd techniczny, może trzeba raczej zacząć kontrolować punkty kontroli technicznej