Volkswagen ID.3 już w produkcji. Merkel otworzyła największą fabrykę samochodów elektrycznych [RELACJA Z NIEMIEC]

| Aktualizacja:

Volkswagena ID.3 już w produkcji, a jego wytwarzaniem zajmuje się pierwsza w Niemczech fabryka samochodów elektrycznych. Na uroczystość przecięcia wstęgi z Berlina do Zwickau kanclerz Angela Merkel dotarła… pociągiem. Za co zebrała brawa.

wróć do artykułu
  • ~Niebieski
    (dzisiaj 12:34)
    Sam pomysł i wykonanie samochodu elektrycznego jest prawie tak stare jak sama historia motoryzacji... Żenujące jest ludzkie podejście - żeby być eko / żyć zgodnie z naturą - trzeba ją zatruć innym ****** ! Czy te samochody się nie zepsują ? Co z akumulatorami ? Są dożywotnie ?... no właśnie... To jednorazówki - jak papierowa eko torba z marketu... Czytałem parę lat temu , że Dyrektor mercedesa stwierdził w wywiadzie, że bezproblemowo mogą stworzyć samochód, który bezawaryjnie przejedzie co najmniej 500 tys. km - na pytanie to co stoi na przeszkodzie, odparł - TYLKO PO CO ? Oczywiście tego wywiadu już nie znajdziemy w naszym pięknym internecie ;P
  • ~elektryczny złom
    (2019-11-11 23:43)
    Gooopi to GW - no kupi
  • ~no i.
    (2019-11-07 14:35)
    No i co z tego.. nadal niemieckie auta jedyne co mają wysokie to ceny, szczególnie elektryki. Koreańcy robią lepsze auta i elektryki też. Sssang wypuszcza też elektryczną wersję korando i będzie ciekawiej cenowo zapewne
  • ~jaśfasola99
    (2019-11-06 20:12)
    Polską dziurę w ziemi, gdzie wbijać będą pisowscy notable łopatę, uroczyście otworzy Morawiecki, który przyleci samolotem a nie przyjedzie pociągiem.
  • ~Niemy
    (2019-11-06 09:47)
    Śmiechłem na te 13000 godzin do 2020 roku. Na 8000 pracowników to całe 1.5h kursów! Szaleństwo!!
  • ~awalon
    (2019-11-06 05:25)
    Pomoc drogowa będzie miała zajęcie - tysiące aut na poboczach które nie dojechały do stacji ładowania. Będzie ekologicznie.
  • ~z.
    (2019-11-05 21:18)
    Przyszłym nabywcom szczerze współczuję...
  • ~P.Mark
    (2019-11-05 19:14)
    Przeczytałem ten tekst i wprawił mnie w dobry humor.Wiem że nie zostanę użytkownikiem tego produktu. Pozostanę przy moim nieekologicznym rolls royce ,z prawdziwym drewnem,skórą conolly i z lampami z prawdziwego szkła. Prestiż tego samochodu tożsamy do poruszania się elektryczną hulajnogą.
  • ~Vincent R.
    (2019-11-05 17:02)
    Ale na RE-PA-RA-CJE pinindzy ni ma i ni będzie…
  • ~Hahaha
    (2019-11-05 16:45)
    Uwaga, Niemcy z VW to notoryczni oszuści!
  • ~jula
    (2019-11-05 16:02)
    Niech się Niemcy cieszą,że za projektowanie fabryki samochodów elektrycznych nie wziął się u nich genialny bajarz z Polski .Pani Merkel nie miałaby powodu przyjazdu do Zwikau !
  • ~żart
    (2019-11-05 14:13)
    Zwickau to znane miasto z produkcji auta Trabant (NRD). Myślę że pobiją rekord 3 mln.aut.
  • ~wjw
    (2019-11-05 12:57)
    Przynajmniej może nie trzeba będzie ciągle dolewać oleju jak w innych szmelcwagenach.
  • ~joł
    (2019-11-05 12:54)
    Dlaczego mu władowano akumulatory starego typu ołowiowe?.
  • ~nowa era
    (2019-11-05 11:18)
    oj, w komentarzach już panika polskich Januszy, że odbiorą im ich umiłowane szmelcwageny i kuropędy w tedeiku... normalnie horror!
  • ~orzelek2016
    (2019-11-05 10:25)
    Z Nowej elektrowni węglowej
  • ~Bedzie klapa
    (2019-11-05 09:50)
    Skad poplynie prad ?.

Może zainteresować Cię też: