Masz takie auto? To uważaj. Kierowcy masowo tracą dowody rejestracyjne

| Aktualizacja:

Policja w 2019 roku w trakcie specjalnych akcji SMOG zatrzymała już niemal 8 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. A teraz ten wynik może wzrosnąć.

wróć do artykułu
  • ~tert
    (2019-10-09 08:34)
    To po jakiego ch... płace za przegląd kiedy robią to policjanci. Czy to jest kraj normalnych ludzi czy bez mózgów.
  • ~Wila88
    (2019-10-09 08:13)
    Wstyd że takie rzeczy mają miejsce każdy wie jakie auta maja Polacy teraz będą kasować zwykłych szarych ludzi dla niektórych to dojazd do pracy itd... I co teraz mam kupić nowe auto bo państwo mi każe to niech płacą 80 % co za kraj
  • ~Tumba
    (2019-10-09 09:42)
    Niech państwo da godnie zarabiać w tedy będzie nas stać na nowe samochody które spełniają wszelkie normy
  • ~Stary
    (2019-10-09 17:31)
    Tylko i wyłącznie szukanie pieniędzy nic więcej.Zniszczą nas od środka w tym policyjnym kraju nie da się żyć normalnie gdzie się nie ruszysz tam kasa płynie strumieniami i tak zwane walenie w h...ja.
  • ~Jaaaa
    (2019-10-08 23:40)
    Dokladnie. Ruch lotniczy zostawia w trakcie jednego dnia wiecej co2 w atmosferze co lądowy. Tego ekolodzy nie widzą bo lepiej tępić kowalskiego niż dużego przewoźnika!!!
  • ~Trabant w dieslu
    (2019-10-08 22:55)
    Rozbitki i dymiące smierdziuchy rozumiem zabierać ,jak widzę im starszy grat tym bardziej zapiernicza a tak z zapytaniem kto sprawdza policyjne auta ? Mechanik z policji czy przegląd roczny ?
  • ~~Marek
    (2019-10-09 01:33)
    Beznadziejna akcja jak większość pojazdów nie spełnia norm ale przecież na czymś zarobić trzeba tylko szkoda że pks nie będzie sprawdzany tam to dopiero normy są naruszane po za tym taka *********** da tylko wydatek osobom zatrzymanym bo takie coś naturze nie pomoże
  • ~Slonzok
    (2019-10-09 07:17)
    Wg mnie tu nie chodzi o spaliny tylko kasę. .. auta nie tworzą tego co się dzieje z powietrzem w Katowicach czy Krakowie są bardziej zakorkowane miasta jak choćby warszawa ciekawe ze tam nie ma smogu. Lepiej by się wzięli za palenie śmieci bo tu jest problem. Po co modernuzowac kamienice stare lub postawić nowe domy w ich miejsce przecierz to koszty... lepiej zarobić na kierowcach mandat dać i laweta wezwać wtedy się zarabia nie traci....
  • ~Auto
    (2019-10-09 07:12)
    Akcja "Smog" jest jesienią bo kopcą piece ogrzewania w domach jednorodzinnych, ale łatwiej jest łupić kierowców.
  • ~Robin
    (2019-10-09 17:50)
    Nie wszystkich stać na dobry samochód niech się banda idiotów czym innym zajmie
  • ~Bartek
    (2019-10-09 12:15)
    Ciekawe czy wszystkie radiowozy są takie krystaliczne i bez nadmiernych spalin wyciekow itp
  • ~kierowca
    (2019-10-08 22:12)
    Akcje raz w miesiącu? A co w pozostałe dni robicie?
  • ~Stary diesel
    (2019-10-09 07:26)
    Mam to gdzieś i tak dzisiaj nigdzie nie jadę swoim tdi , pojadę jutro. Dobrze że piszą o takich akcjach.
  • ~Nowe
    (2019-10-09 07:53)
    Niech sprawdzą lokomotywy spalinowe na PKP
  • ~Były policjant
    (2019-10-09 07:06)
    A Policjanci mają nowe samochody . Dziwne że im nikt nie zabiera dowodu , nawet pasów po slużbie nie muszą zakładać.
  • ~Ekologia
    (2019-10-09 08:17)
    Auta z wyciętym FAP i DPF przechodzą kontrolę smogową , ponieważ te same silniki wcześniej nie miały filtrów.Sprawny silnik nie kopci cały czas .Zakopci jak mu się nazbiera sadzy w układzie wydechowym .Tak naprawdę diesel wydziela szkodliwych substancji trochę więcej niż benzyna (sprawna).Prawie każdy silnik benzynowy w dzisiejszych czasach spala olej silnikowy , szczególnie z grupy Niemców ,czy ten spalony olej nie zanieczyszcza powietrza?.Nie wspominając o piecach na węgiel w których się spala śmieci.Energia elektryczna w Polsce ponad 95 % z węgla. Wozy strażackie ,policyjne itp. sprawdzisz na akcji smog , odpadnie 70%.
  • ~Wuj Sam
    (2019-10-09 08:09)
    Masz takie auto czyli jakie?
  • ~Moto fun
    (2019-10-09 09:22)
    A może na lotnisko podjada zbadać ile samoloty zanieczyszczeń wydalają a o spuszczaniu paliwa przed lądowaniem nie wspomnę Chcecie mieć czyste powietrze to zacznijcie od góry
  • ~Tomi
    (2019-10-09 16:42)
    Może radiowozy sprawdza lub swoje samochody jakimi jeżdżą prywatnie proszę Was .....żenada. ....i wstyd ....
  • ~gizio
    (2019-10-09 09:18)
    Niech zaczną od siebie,wszystkie stare radiowozy .Potem już tą garstką nowych nie będą wstanie ogarnąć tego burd......elu.