Masz takie auto? To uważaj. Kierowcy masowo tracą dowody rejestracyjne

| Aktualizacja:

Policja w 2019 roku w trakcie specjalnych akcji SMOG zatrzymała już niemal 8 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. A teraz ten wynik może wzrosnąć.

wróć do artykułu
  • ~tor
    (2019-10-08 19:07)
    Akcja SMOG Czyli co .Jutro 50 % taboru komunikacji miejskiej i PKS nie wyjedzie czy nie bedzie kontrolowana chociaż kopcą ,smrodzą i trują No ale one muszą jezdzić .
  • ~xyz
    (2019-10-08 17:41)
    pytanie czy policjanci sprwdzaja zużycie paliwa w samolotach beng w godzine lotu zużywa 5,5 tony paliwa przeliczjąc to na 30 tyś lotow wszystkich samolotow na dobę rocznie i lata to są setki miliardow ton . ekolodzy macie pole do działania
  • ~Mar
    (2019-10-08 19:47)
    Polacy z czystej przyjemności jeżdżą starymi gratami.
  • ~ajax
    (2019-10-08 17:05)
    Eko sreko. W niektórych dużych miastach niemieckich wprowadzono zakaz poruszania się samochodami z silnikami diesla nie spełniającymi norm Euro 6, a w niektórych nawet Euro 5 i okazuje się że jakość powietrza w tych miastach wcale się nie poprawiła.
  • ~ha ha
    (2019-10-08 16:51)
    80% aut w Polsce to 15-20 letnie złomy które w raichu nie miały by już prawa jeździć , ale przecież najbardziej pro ekologiczna partia POzwoliła sprowadzać starsze niż 10 lat bo Szwaby muszą się ich pozbyć .
  • ~Iras
    (2019-10-08 18:40)
    Wyciąć z ruchu wszystkie pojazdy, które mają wycięte DPFy.
  • ~richard
    (2019-10-08 21:22)
    Powinni w swoich samochodach sprawdzić,w tych starych terenowych, które palą 15 ł na 100 km i kopca jak smoki
  • ~Roman Z.
    (2019-10-08 20:05)
    hej gliniarze, przestańcie pitolić. Robicie jakąś akcję raz na miesiąc oczekując na oklaski,a w inne dni to co wy robicie. NIC NIC, siedzicie za biureczkami, a na mieście trudno zauważyć jakikolwiek patrol , pieszy, czy też zmotoryzowany. Żadnego gliniarza na mieście !!!!! Brunatne koszule, czekają tylko na wytyczne piSS, gdzie i co mają robić. Policja polityczna, to jedyna trafne określenie dla was.
  • ~bartek
    (2019-10-08 17:52)
    i weź bez yanosika sobie jezdznij. nie wiadomo kiedy oni mają te swoje akcje
  • ~ferdek z wrocka
    (2019-10-08 18:40)
    W tym Karkowie to jeżdżą same lewusy...
  • ~Krzyś
    (2019-10-09 05:56)
    Może akcja trzeźwy policjant
  • ~Proeko
    (2019-10-09 00:10)
    Proponuję zwrot 80% kosztów zakupu elektryka i po sprawie . Nie stać mnie na furę za 150-200 koła .., a 30-40 to bym nawet i pożyczył. Ale pro Eko pier...olenie Jest dla bogatych A ja to se mogę kupić elektryczną chulajnoge
  • ~j 23
    (2019-10-08 22:34)
    lubje kopciuchy a eklogja to sciema
  • ~Hej wujku daj piataka
    (2019-10-08 23:18)
    A te wasze trupy radiowozy diesle ,zacznijcie od siebie
  • ~Radek
    (2019-10-09 05:33)
    Niech wpadną do PKS tam połowa kopciuchów jeździ.
  • ~Nat
    (2019-10-08 23:19)
    zbliza się koniec roku i kasy w budżecie brak - pora ją zapelnic mandatami dla obywateli
  • ~Rafał.
    (2019-10-08 22:25)
    Dziś Diesel w aucie osobowym nie jest sposobem na oszczędną jazdę tylko na dobry zysk dla producentów, serwisów i mechaników.
  • ~Aż z
    (2019-10-09 06:16)
    Nie wszystkich stać na nowe auta z salonu ... A poza tym kupując samochód od kogoś będzie chyba trzeba brać że sobą policjanta, aby od razu sprawdził te ich Eko samochody gdzie większość sprzedających i tak by się pożegnali z autami , gdzie kupujący jak i sprzedający został by bez auta :/ . Ten kto to wymyślił powinien zamienić się na dzień - dwa pensja przeciętnego Polaka... chore chore chore ... niedługo to z domu nie będzie można wyjść aby nie zanieczyszczac świata. Mógł by ktoś z tych mądrali przeczytać te komentarze i wziąść pod uwagę nasze zdanie również A nie sami się rządzą
  • ~Piotr
    (2019-10-09 04:48)
    A może by tak zacząć od kontroli przetwórni i różnych firm w których są spalane śmieci oraz teoretycznie utylizowane odpady ale filtry są wyjęte lub zabrudzone tak bardzo że nie przechwytują żadnych toksyn.
  • ~Pan Diesel
    (2019-10-09 06:22)
    Okej to dziś pojadę jeszcze nową furą, ale od jutra spowrotem mogę jeździć gratem przecież robię to dla przyjemności....

Może zainteresować Cię też: