Masz takie auto? To uważaj. Kierowcy masowo tracą dowody rejestracyjne

| Aktualizacja:

Policja w 2019 roku w trakcie specjalnych akcji SMOG zatrzymała już niemal 8 tys. dowodów rejestracyjnych – ustalił dziennik.pl w Komendzie Głównej Policji. A teraz ten wynik może wzrosnąć.

wróć do artykułu
  • ~M
    (2019-10-14 11:48)
    Lepiej wyjdźcie na balkony lub na dwór w zimny wieczór...
  • ~Waldemar M.
    (2019-10-13 20:02)
    Popieram. Mam nadzieję że przyjdzie też czas na pomiary hałasu.
  • ~Obywatel
    (2019-10-12 00:38)
    W końcu policja, utrzymywana z naszych podatków, jest m.in. po to, by pilnować interesów niemieckich i francuskich koncernów motoryzacyjnych.
  • ~Szarak z podwórka.
    (2019-10-11 21:17)
    Akcyjność to forma pracy zdjęta z komuny - tylko dlaczego biorą się za szary lud = którego nie stać na nowe auta, niech się wezmą za bogaczy i za smog uziemią samoloty przecież oni tylko nimi fruwają tam i z powrotem, za śmieciarki, PKS-y i inne ciężarowe w tym wojskowe, policyjne radiowozy-one dopiero dają smog. Po prostu ta akcyjność policji skierowana w szary lud to żenada. Wstyd dla warszawskiego kierownictwa - policjant musi wykonywać. Niech państwo dopłaci - to szary lud odda na złom i kupi nowe auto - zadanie dla Pana Morawieckiego i jego ludzi - apeluję zróbcie coś aby kierownictwo nie napuszczało policjantów na ludzi z podwórka. polecenia. czysta dziecinna żenada
  • ~Tadeusz
    (2019-10-11 15:40)
    Co madrzyzwolennicy aut elektrycznych zrobią z utylizacja zuzytymi akumatorami
  • ~Gość
    (2019-10-10 21:26)
    Ja chętnie będę jeździć nowym autem, gdy tylko będą tańsze albo ja będę więcej zarabiać. 😁
  • ~Divak2
    (2019-10-10 14:52)
    Ta, niech żyje chiptuning😀
  • ~Damian
    (2019-10-10 13:20)
    Autobusy i komunikacja miejska do kontroli oni kopca czemu ich nie sprawdza glina będzie mechanikiem
  • ~Octavia 2006
    (2019-10-10 12:10)
    Jak średnia podskoczy do 4.500netto tosobie wezmę,, elektryka,,
  • ~kierowca
    (2019-10-10 11:56)
    czy mierniki spalin aby z atestami?
  • ~Gall
    (2019-10-10 11:39)
    Panowie policjanci. Nie jesteście od tych spraw. Zajmijcie się przestępstwami a od stanu technicznego są stacje kontroli. Tam szukajcie winnych.
  • ~Witek
    (2019-10-10 09:43)
    To jak, nie trzeba najpierw pojechać na stację kontroli pojazdów, żeby sprawdzili auto i wydali zaświadczenie? Bzdury!
  • ~Mis
    (2019-10-10 07:10)
    Skoro takie eko to czemu auta na gaz nie mają dopłaty !!!!! ,Powinna być dopłata do gazu bo są nisko emisyjne a tu więcej płacą jak za diesla
  • ~Mariusz
    (2019-10-10 05:59)
    Ha ha ha
  • ~Wasia
    (2019-10-09 23:02)
    A jak tedy z paleniem,zamknec wszystki fabryki papierosow,jeden pali na przestanku i wszyscy z nim pala.
  • ~J
    (2019-10-09 20:59)
    Kolejna akcja na zdobycie kasy do Państwa jednym trzeba zabrać żeby drugim dać.
  • ~Ja1
    (2019-10-09 20:48)
    Nareszcie ktoś się za to zabrał...wszystkie samochody które mają usunięte egr,filtry cząstek stałych, pokręcone programy itd odbierać dowody rejstacyjne bez prawa ponownej rejestracji.Pozdrawiam niezadowolonych
  • ~Jaś fasola