Kupili 30 tys. aut, których jeszcze nie ma. Samochód elektryczny w cenie spalinowego hitem

| Aktualizacja:

Volkswagen ID.3 to pierwszy samochód elektryczny niemieckiej marki skonstruowany na nowej platformie MEB przeznaczonej specjalnie do aut zasilanych prądem. Za jego sprawą elektryczna mobilność ma stać się dostępna dla milionów, nie tylko milionerów. I wygląda na to, że VW zrobił już ku temu poważny krok…

wróć do artykułu
  • ~Ciemniaki z pisu won!
    (2019-09-08 18:35)
    Kłamiecki juz wyprodukowal 1 mln elektrykow, ale nikt nie kupil nawet jednego. U nas wegiel i transport rzeczny beda przyszloscia.
  • ~marksizm kulturowy
    (2019-09-08 18:49)
    to jest złom
  • ~Ciemniaki z pisu won!
    (2019-09-08 18:50)
    czemu moja lewacka mamusia mnie nie wyskrobała, czemu k... a moja mać?
  • ~praktyk
    (2019-09-08 19:05)
    nie kupujcie elektrycznego dziadostwa, to techniczny syf na wrotkach, akumulatory po 8 latach do wyminany drogie jak diabli
  • ~AbcDef
    (2019-09-08 19:45)
    Już się niedobrze robi od tych nachalnych reklam VW. Nikt normalny nie kupuje tak drogiego auta, aby się przejechać do kiosku po papierosy, bo na tyle prądu wystarczy. I jeszcze to wyciskanie kitu, że pół godziny ładowania to sama przyjemność - przerwa na kawę. Marketingowy VW postaraj ie się bardziej.
  • ~gostom
    (2019-09-08 20:55)
    Niemcy Kraj Filozofów , Poetów i Inżynierów. Inteligencja Europy!
  • ~---------ziutek
    (2019-09-08 21:03)
    Do dzisiejszego dnia nie macie swojego wlasnego E-autka??? Macie w ogole cos wlasnego???
  • ~pikaczu
    (2019-09-08 22:58)
    Polska pójdzie o krok dalej i będzie ładować na miejscu .Już widzę te kable zwisające z bloków
  • ~sssb
    (2019-09-09 00:36)
    Jechałem z W-wy nad morze w długi weekend15 sierpnia. Oprócz mnie może z 50tys. innych samochodów. Gdyby to były elektryki Rydzyk w Toruniu musiałby mieć 50tys. ładowartek.
  • ~DAn
    (2019-09-09 01:02)
    To jest kolejna próba wbicia mema do głowy. NIE BIERZCIE TYCH BREDNI NA POWAŻNIE!! Auto elektryczne bez infrastruktury ładowarek to DROGI ZŁOM! W dodatku wadliwy i z problemami serwisowymi.
  • ~nowakowski
    (2019-09-09 10:12)
    Mały kompakt za 130tys z zasięgiem 330KM i godzinnym ładowaniem to żadna rewolucja, a cofanie się.
  • ~Nat
    (2019-09-09 17:14)
    130tys za takie auto to cena auta spalinowego? Jakieś brednie. Spalinowe auto tej klasy kosztuje połowę. Za 130tys to można sobie kupić hybrydowe Rav4.
  • ~Ralf
    (2019-09-09 21:52)
    Proponuję produkować auta na węgiel. To nasze narodowe czarne złoto.
  • ~Ich
    (2019-09-10 08:08)
    Male autko miejskie za 130tysi dla mlionow?!serio?!To ja mam gdzies takie auto!
  • ~adiuk
    (2019-09-10 15:45)
    No cena nowych elektryków jest nieźle pojechana... jak miałbym kupować coś zelektryfikowanego to raczej yaris hybrydową, tańsza
  • ~Maximus
    (2019-09-14 04:36)
    I znowu parada kretynow na forum.Matoly bez pojecia,ale musza, się wypisac ! W Niemczech jest juz ok. 30 000 punktów ladowania i wciaz dochodza nowe. Czas ladowania stale się skraca,nowe Audi laduje się w 4-10 minut a będzie jeszcze szybciej.Za 5 lat elektryki będą w cenie dzisiejszych,popularnych,malych samochodow spalinowych a potem jeszcz etansze. Ten VW ma sprawdzony zasieg nawet ponad 500 kilometrow wkrótce ,już w tym roku będą auta z zasięgiem do 1000 km.Popanucie się matoly i nie zasmiecajcie sieci.To jest wciaz poczatek drogi.
  • ~olaf
    (2019-09-14 12:35)
    Elektryczny to nie jest dziadostwo wrecz przeciwnie, bo jednak wytrzymałość ma milion razy wieksza niz spalinowy. Żona jeździ elektrykiem juz trzeci rok. Ani razu nie bylismy u mechanika. A i ceny ładowania na greenwayu sie ustabilizowały odkad wszedł w zycie abonament dla stałych uzytkownikow

Może zainteresować Cię też: