Sąd zdecydował o losie Durczoka. Dziennikarz nie trafi do aresztu

| Aktualizacja:

Znany dziennikarz Kamil Durczok nie trafi do aresztu – taką decyzję podjął w środę Sąd Okręgowy w Piotrkowie Tryb. Tym samym podtrzymał decyzję sądu I instancji, który nie przychylił się do wniosku prokuratury i nie aresztował mężczyzny.

wróć do artykułu
  • ~DD
    (2019-08-19 23:33)
    Skandal
  • ~Temida
    (2019-08-14 16:03)
    Będziemy się bacznie przyglądać jak nadzwyczajna kasta ludzi wydaje sprawiedliwy wyrok na ulubieńca wojskowych służb informacyjnych i partii oszustów w skrócie PO
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-08-14 13:52)
    TO JEST NIEBEZPIECZNE BO ZWYKLY OBYWATEL TO JUZ BY SIEDZIAL ALE COZ TRZEBA NIE MNIEC HONORU GODNOSCI I MOZNA PO PIJAKU ROBIC CO SIE CHCE.ZAZWYCZAJ TO NIE BYLO PIERWSZY RAZ A MOZE SIE UDA.SPECJALNA KASTA DAJE ZNAC O SOBIE ZEBY BYLO JAK BYLO.
  • ~yankee
    (2019-08-14 13:46)
    Kiedy aresztowanie szefowej kancelarii Sejmu za publiczne potwierdzanie kłamstw Kuchcińskiego?
  • ~minerwant
    (2019-08-14 13:45)
    W Polsce nie wsadza się do aresztu za jazdę po pijaku - dlaczego Durczok miałby iść siedzieć? Bo jest znany i nielubiany przez PiS?
  • ~:))))
    (2019-08-14 12:57)
    Znów "pomroczność jasna"?
  • ~Ftajemniczony
    (2019-08-14 12:36)
    Zakład, że go uniewinnią? Będzie tak- nie da się ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, kto kierował autem. A podejrzany nie powie. Bo przecież był tak nażebany, że nie pamięta, co niewątpliwie jest tutaj okolicznością przemawiajacą na jego korzyść!
  • ~Treściwy
    (2019-08-14 12:22)
    Brawo sędzia. Brawo sąd. Brawo kasta. Nic nie reformować, nic nie zmieniać. Tak trzymać!
  • ~?????????????????????
    (2019-08-14 12:03)
    A dlaczego miałby trafić? Tylko dlatego że jest znienawidzonym przez pisowskich prymitywów celebrtą? Czy normalny człowiek trafia do aresztu za jazdę po pijaku???????????
  • ~JMK
    (2019-08-14 11:33)
    Jak widać nadzwyczajna kasta chroni nadzwyczajnych ludzi łamiących prawo z nadzwyczajnego środowiska (Najsztub,Durczok i podobnych im).
  • ~Mark Twain
    (2019-08-14 11:31)
    durczoka prawo nie obowiąje on je elyta PO=lacka mu wolno wsio ! Polacy dajcie PISowi większość konstytucyjna sądownictwo musi być w 100% zreformowane, koniec małgośkami POkroju gersztofowiom, rzemPOlynskimi, bufetowom HGW czy np. stemPOniewskiemi itepe
  • ~ajax
    (2019-08-14 11:30)
    "Nadzwyczajna kasta" będzie go chronić i bronić jak swojego, podobnie jak obroniła i uniewinniła innego celebrytę dziennikarskiego Piotra N.
  • ~prawdziwe
    (2019-08-14 11:27)
    święta krowa resortowa

Może zainteresować Cię też: