Powstrzymany przemyt odpadów z Niemiec. Policja zatrzymała ciężarówkę ze śmieciami na autostradzie

| Aktualizacja:

Polskie służby zatrzymały na A1 ciężarówkę, która miała przewozić legalne odpadki. Okazało się jednak, że był w niej drugi ładunek, czyli przemycane śmieci z Niemiec.

wróć do artykułu
 • ~stop
  (2019-08-12 13:02)
  Nie powinno być żadnego importu śmieci do Polski,bez różnicy nielegalnego czy legalnego. Wwożenie śmieci do Polski, nawet tranzytowe, powinno być uznane za przestępstwo. Śmieci wwiezione do Polski za rządów styropianowych należy odesłać do państw pochodzenia. Eksportowanie śmieci jest jednym z gorszych przejawów imperializmu gospodarczego i wrogości między społeczeństwami, bo przecież przyjaciołom śmieci się nie podrzuca...
 • ~Keep Poland tidy
  (2019-08-12 20:14)
  Przemytnicy powinni być najpierw zmuszeni do żarcia tych niemieckich śmieci a następnie każdy z nich powinien mieć obity pysk.
 • ~kierowca
  (2019-08-12 21:17)
  Zabrać samochód użyty do przestępstwa i wysoką karę dla kierowcy i właściciela, bo wszyscy musieli wiedzieć o przemycie. Chyba że podzielą się kasą i sprawa ucichnie, no dostaną mandat.
 • ~z
  (2019-08-18 07:24)
  Najbardziej przerazajace ze to wlasnie Polacy maczaja lapy w tym brudnym biznesie. Poza bardziej czujnym patrolowaniem granic /ze wszystkimi panstwami/ proponuje podwyzszyc kare "odsiadki" za to przestepstwo i zwrot wszelkich wydatkow zwiazanych z usuwaniem zagranicznych brudow.

Może zainteresować Cię też: