"SE": Kamil Durczok zeznał, że przed jazdą BMW wypił jeszcze dwa piwa

| Aktualizacja:

"Piliśmy alkohol. Głównie piwo i wino, ale było też whisky" – miał powiedzieć śledczym Kamil Durczok. "Super Express" twierdzi dotarł do zeznań dziennikarza, który pod wpływem alkoholu rozbił swoje BMW na autostradzie A1.

wróć do artykułu
  • ~Izabela
    (2019-08-02 04:15)
    Kazdemu moze sie to przydarzyc jakas impreza w gronie znajomych co tak mocno krytykujecie wy nie chodzicie na imrezy jedyny blad to nie piwinien jechac za kierownica wziasc taxi albo wrocic nastepnego dnia problemu by nie mial a z kim jechal to jego prywarna sprawa jego zycie i to akurat mie powinnio nikogo interesowac Brygida
  • ~Loli
    (2019-08-01 23:38)
    Ja tam lubię tego łobuza. Może pycha, może wulgar ale jakiś spoko prawdziwy ten kolo jest, nie jak większość tych pip i bolców z telewizora i internetów. Ale po pijaku za kółko nie pochwalam.
  • ~╲╱.├─┤
    (2019-08-01 20:03)
    dlatego należy wspierać ideę eutanazji sadowej - tacy jak Durczok marnują tylko zasoby planety i najzasadniejsze wydaje się stosowanie eutanazji sadowej jak to jest już na zachodzie Europy.
  • ~kh
    (2019-08-01 18:19)
    "W mojej ocenie nie przekraczałem prędkości". To nie jest kwestia oceny tylko faktow. Czy tam nie ma danych z bramek na autostradzie jak szybko byla gwiazda Faktow TVN24 sie przemieszczala? Dwa piwa i 2.6 promila? To rekord swiata!
  • ~iuristis
    (2019-08-01 16:27)
    Oczywiście przedstwiciele "wyjatkowej kasty " go uniewinnią albo dadzą tylko500 pln grzywny...Jakoś jak ktoś z TVN czy Wyborczej albo okolic popełni przestepstwo drogowe to sądy głuchną i ślepną
  • ~m-53
    (2019-08-01 15:48)
    Beer after whisky is very risky. A gwoli ścisłości D. ni brał udział w kolizji a ją spowodował. Drobna różnica.
  • ~E meryt
    (2019-08-01 15:27)
    Odebrać dożywotnio prawo jazdy bo to nalogpwiec i kazać zapłacić gigantyczna karę na konto poszkodowanych w wypadkach. Odstraszy innych, a jak nie to będzie wymierna kara.
  • ~^∆^
    (2019-08-01 15:23)
    Parafrazując: Ofermo — idź do klasztoru.
  • ~Okocim
    (2019-08-01 15:17)
    Piwo w Polsce to herbata! Wypil ja na sniadanie. Nie sadze ze prze 4 dni imprezowania pil piwo i wino, musial sie strasznie ocpac wody.
  • ~Qukiz
    (2019-08-01 15:02)
    Powinni wsadzic do wiezienia rowniez tych jego kolesi, ktorzy pozwolili mu w taki stanie wsiasc do samochodu.
  • ~robas
    (2019-08-01 14:56)
    TyPOwe zachowanie alkoholika. Po kilku dniach libacji , walnął dwa piwka , żeby jakoś funkcjonować. Pić się chciało , a przerwać w porę nie POtrafił. Był zapewne umówiony na jakiś medialny spektakl pt."PiS zły , PiS niedobry , faszyzm w Polsce się przez PiS odrodził , konstytucja i praworządność jest przez PiS łamana.... w ogóle ciemnogród i Kaczyński i jego kot" , więc trzeba było cisnąć kilometry. Kasiorka POtrzebna , na następne balety.
  • ~Slazak
    (2019-08-01 14:48)
    Tow,, Durnczukow wypił tylko przważnie dwa PIWA a wy się nad nim tak znęcacie a to taki zasł€zony szkodnik
  • ~Zniesmaczona