Policja wyda miliony na nowe laserowe mierniki prędkości z rejestracją obrazu. Posypią się mandaty

| Aktualizacja:

Policja drogowa powiększa arsenał o nowe laserowe mierniki prędkości z rejestracją obrazu. Na zakupy przeznaczono 3,3 mln zł. Przetarg już zamknięto, Komenda Główna Policji dostała oferty od dwóch firm.

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2019-07-27 19:38)
    a ja mam pomysl !!!!!! pojezdzijmy przez miesiac tak zeby zaden milicjant nie mogl nam wlepic mandatu, za nic !!!!!!!! wyobrazcie sobie po pierwsze paraliz na drogach !!!!!!! ale duzo fajniejsze bedzie jak bardzo sie wkooooorwia - milicja !!!!!! skarbowka !!!!! i, wisienka na torcie, Mateuszek z Jareczkiem !!!!!!!!!!!!! o co sie wk....wia ??!!!!!! o brak dochodow i ze zabraknie nawet dla swoich !!!!!!!!! kierowcy moga doprowadzic do ucieczki Jareczka z Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!! a Mateuszek zaraz za nim !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~koba
    (2019-07-25 11:58)
    A ile łapówek zgarną protegowane łoficerskie pociotki z wierchuszki policyjnej przy okazji organizacji przetargu na ten sprzęt ?
  • ~adaś
    (2019-07-24 15:41)
    dobra dobra, niech sobie kupują co chca, przecież Yanosika mamy
  • ~Jan..
    (2019-07-24 15:16)
    TruCam jest nic nie warty..gubi ostrość, telefon za 300 zł ma lepszy aparat i wyświetlacz..brak możliwości szybkiej reakcji na wykroczenie...trzeba się logować i podawać hasło ustawiać dopuszczalne prędkości przed wykonaniem pomiaru..po zmroku kamera wogóle sie nie przydaje, nie ma możliwości ustalenia sprawcy na podstawie nagrania ze względu na jakość! Źle wydane pieniądze..
  • ~Dramat
    (2019-07-24 11:11)
    Tak wygląda nowoczesna demokracja: za zaparkowanie auta trzeba płacić, za jazdę po dobrej drodze trzeba płacić, za posiadanie auta trzeba płacić, za przekroczenie 10km/godz. trzeba płacić, za kupno samochodu za własne opodatkowane pieniądze, trzeba płacić 2% podatku. Żeby było jeszcze bardziej demokratycznie,trzeba obłożyć opłatą pieszych, bo chodzą po chodnikach, stoją na nich i tak za darmo? Za postawienie auta na chodniku płaci się 4zł, za godz. a piesi stoją godzinami za darmo? Dość przywilejów, obłożyć wszystkich, nawet tych siedzący na ławkach!
  • ~az
    (2019-07-24 08:52)
    co za bzdury wysztarczy stary grat i jeżdzić po polskich drogach szybkiego ruchu co lepszy samochód to pirat !!!!!!
  • ~Mkl
    (2019-07-24 08:49)
    Dziennie na drogach ginie 7 osób. Samobójstwo popełnia 14. Usiłowanie samobójstwa 15 x więcej. Gdyby tak jakoś obłożyć kasą samobójców to dopiero byłyby wpływy do budżetu.Ten kto to wymyślił zostanie premierem
  • ~igan
    (2019-07-24 08:41)
    Kiedy w tym kraiku bedzie normalnie, kiedy policja bedzie policja, a nie lapaczami dla forsy.
  • ~neverpis
    (2019-07-23 20:56)
    Morawiecki juz policzyl ze na 500 + trochę wpadnie.
  • ~and65
    (2019-07-23 20:29)
    4Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie pages.news/andrzej4
  • ~kasztelan Wolności
    (2019-07-23 20:19)
    Emeryci za mniej jak 1000 PLN na rękę dziękują dobremu Jarosławowi i jego towarzyszom! NIech żyją! Niech żyją! Niech ich szlag...
  • ~mo
    (2019-07-23 20:18)
    Policja wyda miliony z naszych kieszeni....
  • ~a wiz i tak nie zniesiemy
    (2019-07-23 18:44)
    znow kupili szrott od amiego - … " a taki cudowny mial byc, hamerykanski.."
  • ~Sherlok Holmes
    (2019-07-23 18:35)
    zamiast łapac bandytów i dewiantów seksualnych PISowsa milicja woli ścigać kierowców ?
  • ~Jestem za!
    (2019-07-23 18:29)
    I bardzo dobrze że wyda 3,3 mln zł. na wyłapanie dekli! Na pewno szybko wydatek ten zwróci się, ocali kila/dziesiąt żyć- bo życie jest bezcenne- i nie mam tu na myśli "żyć" którym drzewo wyskoczyło z pobocza, auto wypadło z drogi, na łuku dachowało... i tym podobne brednie.

Może zainteresować Cię też: