Dziś wielkie łowy na drogach. "Patrol za patrolem. To pierwsza z sześciu tego typu akcji ogólnopolskich"

| Aktualizacja:

Policja mocnym akcentem zaczyna nowy rok. Dziś kontrola drogówki może zakończyć się nie tylko wysokim mandatem i punktami karnymi, ale nawet utratą prawa jazdy. "Nie ma przyzwolenia na bezmyślne wciskanie gazu" – usłyszeliśmy w Komendzie Głównej Policji.

wróć do artykułu
  • ~Szyba
    (2019-01-08 07:02)
    Czy u nas zawsze musi być jakaś AKCJA ? Czy nasi policjanci nie mogą pracować normalnie .......systematycznie , dokładnie i codziennie !?
  • ~jolka blondyna
    (2019-01-08 07:25)
    To ciąg dalszy akcji Znicz ?
  • ~Arc
    (2019-01-08 08:11)
    Ostatnio widziałem policjantów WRD 1 stycznia, a wcześniej 1 listopada. Czyżby Policja stała się Policją świąteczną? To gdzie policjanci spędzają resztę roku? W ukryciu żeby nie drażnić suwerena?
  • ~starzec z gór
    (2019-01-08 08:14)
    Łamiący przepisy to w większości tchórze, świetny pomysł by straszyć potencjalnych morderców.
  • ~norman skromny
    (2019-01-08 08:38)
    Rok ma 365 dni.
  • ~marzyciel
    (2019-01-08 08:56)
    Zero pouczeń ze strony Policji. Proszę zacząć od edukacji, pokazać się w newralgicznych miejscach na drodze, udać się do szkół na pogadanki. W ramach etyki nie tylko uczyć religii. Najlepiej zabawić się w myśliwych, traktując wszystkich kierowców jako potencjalną zwierzyną łowną.
  • ~TTT
    (2019-01-08 08:57)
    i bardzo dobrze :)
  • ~yeti
    (2019-01-08 08:57)
    "– Co do zasady, policjanci z miernikami prędkości pojawią się tam, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków drogowych z powodu nadmiernej prędkości." To kłamstwo, policjanci najczęściej stoją na obrzeżach terenu zabudowanego, gdzie nigdy nie było żadnego wypadku, ale łatwo mogą złapać kierowcę, który po wyjechaniu z zabudowań zaczyna przyspieszać jeszcze w niby terenie zabudowanym.
  • ~emef
    (2019-01-08 09:02)
    Dzisiaj raczej będą sprawdzać prędkość ślizgu, a nie jazdy
  • ~zenek rd
    (2019-01-08 09:07)
    skąd oni wezmą tylu policjantów ruchu drogowego brednie kgp chyba na papierze dla statystyk proszę nie kompromitujcie się
  • ~Daro
    (2019-01-08 09:20)
    Oj może wkoncu drogi będą przejezdne i nie zasypane śniegiem jak będzie więcej policji na drogach mam nadzieję ze nie tylko kierowcy będą za to karani.Ale jak znam życie na takich drogach policji sie nie uswiadczy
  • ~Ewabe
    (2019-01-08 09:27)
    Dzisiaj to chyba tylko samobójcy będą przekraczać prędkość. Śnieg sypie,a odśnieżarek i piaskarek jak na lekarstwo. Przynajmniej w mojej okolicy. Wczesnym rankiem nie uświadczysz tego sprzętu.
  • ~Ziutek
    (2019-01-08 09:32)
    A nie dawno dawali pouczenia,wywalczyli podwyżki i teraz nagle takie akcje! Polska policja to patologia. !!
  • ~Porządniś
    (2019-01-08 09:34)
    Heh mnie zatrzymali do kontroli bo jechałem przepisowo 50km.Gdynia morska.
  • ~wilkus
    (2019-01-08 09:53)
    Dziś, naprawdę? Pełno śniegu i błota pośniegowego a oni będą robić pomiary prędkości?Jaki minister taka cała policja ...
  • ~xyz
    (2019-01-08 10:10)
    Radarów 400 + 100 aut, wynika z tego, że na 1 punkcie pomiarowym będzie 10 policjantów...
  • ~Eres
    (2019-01-08 10:22)
    Ale dziś, to tak trochę biednie. pogoda raczej nie sprzyja ... śmiganiu. Tylko ... oszołomki dziś zapier...ają. Ale jak najwięcej kontroli.
  • ~rowerzysta
    (2019-01-08 11:02)
    Dziś wielkie łowy, a jutro następna transza 50 tys. policjantów pójdzie na L-4, żeby sobie odpocząć (przy zmowie z lekarzami).
  • ~spaniel
    (2019-01-08 11:11)
    pogoda nie sprzyja kierowcom, ale zostaje im jeszcze yanosik wiec dadzą rade (y)
  • ~Web
    (2019-01-08 11:13)
    jak mowia ze kaskadowe to nie jest tak pies mierzy miernikiem bez atestu i mierzy szybkosc kilku samochodow widzac jak samochod luksusowy jedzie z nadmierna szybkoscia jego sie nie lapie ,a mierzona jest jego tylko osobe normalnie jadaca i wmawia sie takiej osobie ze jechal za szybko ,a pirat odjezdza tak robi policja ,najlepiej miec kamerke z zapisem szybkosci ,zeby tepic oszustow

Może zainteresować Cię też: