Koncern FCA wyprodukuje w Tychach nowy model auta. Sensacyjne wieści z Włoch

| Aktualizacja:

Dobre informacje dotyczące fabryki samochodów koncernu Fiat Chrysler Automobiles w Polsce. Zakład w Tychach na pewno wyprodukuje nowy model. Trwają już nad tym prace.

wróć do artykułu
  • ~zdziwiony1
    (2018-12-03 17:50)
    A co w tym sensacyjnego? Włosi po to inwestowali w fabrykę żeby teraz nie produkować, czy o co chodzi z tą rzekomą sensacją?
  • ~De
    (2018-12-03 19:02)
    Platforma dostanie zawału nikt Polski nie lubi tylko inwestują Japończycy Koreańczycy Chińczycy Niemcy Włosi timmermans zgolił brodę . Panie premierze Morawiecki Przydałaby się jakaś ustawa żeby timmermans mógł narzekać bo to on chyba dobrze promuje Polskę
  • ~sd2017
    (2018-12-03 20:14)
    A knajackie PO=lactwo ze swoim lyderem skretynusem schitynusem skręca się z zazdrości !
  • ~Mark Twain
    (2018-12-03 20:17)
    Za PełO fiat się wyprowszał a teraz wraca do Polski tej niepraworzadnej, zeby była jasnośc !
  • ~Tyszanin
    (2018-12-03 19:28)
    Ile już było takich zapowiedzi? I co z nich wynikło? Nowego modelu jak nie było, tak nie ma.
  • ~L AB
    (2018-12-03 20:49)
    Juz miala byc produkowana Panda 3 elektryczna 500 i co???? I nic. Klepiemy kiepska Lancie i przestarzałą 500. Glupie gadanie i obiecywanie gruszek na wierzbie niestety
  • ~jasemo
    (2018-12-04 07:28)
    To jest oczywiste, że fiat nie porzuci swojego złotego jajka. Fabryka w Tychach ma dobrą renomę i tanich niewolników to jak fiat miałby zrezygnować? Wszystkie ploty typu: "nie wiadomo czy będzie nowy model" mają na celu tylko i wyłącznie trzymanie krótko pracowników aby nie żądali podwyżek itd. To jest bardzo dobry bat na nich, bo każde śmielsze wychylenie się jest tłumione poprzez: "siedźcie cicho, cieszcie się z tego co macie bo nie wiadomo czy będzie co produkować"...
  • ~Ktt
    (2018-12-03 23:21)
    Czy Fiat w końcu zaczął płacić jakiś podatek w Polsce?
  • ~jarek
    (2018-12-03 17:53)
    Oby nie były to NISZOWE i DROGIE modele!
  • ~Kestor
    (2018-12-03 18:12)
    Kupując Fiata masz w domu grata.
  • ~żart
    (2018-12-03 19:58)
    Produkują gdzie "tania" siła robocza. Dawniej kupowałem polskie Fiat-y (brak konkurencji). Dzisiaj mam lepszy wybór. Dzisiaj są inne lepsze i tańsze azjatyckie.
  • ~adere
    (2018-12-05 06:58)
    To NIE JEST PRODUKCJA !!! Produkowalismy owszem Fiaty w latach 70-tych Teraz SKRYNCAMY !!! A moze to robic imigrant z Afryki czy Azji , ktorych Miliony sa na zasilku we Wloszech ale nie godzi sie na Murzynskie stawki i bierze 3 razy tyle socjalu co polski skryncacz pensji (;
  • ~rosze sie nie mylic, to jest karalne
    (2018-12-09 00:35)
    Czy to bedzie nowy "polski Fiat" czy nowy "Fiat produkowany w Polsce". Uwaga IPN.
  • ~zielonyekulok
    (2018-12-04 07:24)
    Ma POdobno być ekulogiczny, trzy koła tylko i 16 silników o różnych zasilaniach, by świat nie przeszedł do globalnego ociplenia.
  • ~koulteros
    (2018-12-04 00:48)
    500 sie udala choc wydawalo sie ze to raczej bedzie porazka, a jednak widze jak Angielki kochaja to autko szczegolnie w wersji rozowej, ma styl i dziewczyny kochaja ten swoj maly mobil.
  • ~most
    (2018-12-09 19:48)
    Chyba będzie produkował nowy model, a nie wyprodukuje nowy model.
  • ~Kebu
    (2018-12-09 21:27)
    co jest sensacyjnego w zysku obcych, w odpadach produkcyjnych u nas, w ściekach, efekcie cieplarnianym u nas, i w pracy wykonywanej przez roboty? Cały świat kapitalistyczny robi tak, żeby kopcące fabryki lokować z dala od swojego kraju. Koparki JCB produkują w Chinach, niemieckie szkolnictwo kształci piekarzy, rzeźników manikirzystki, fryzjerów, ale nie hutników i tokarzy. Tradycyjna masarnię lub piekarnię wolą mieć u siebie pod ręką. Po co Unia kierowała pieniądze na drogi przez Polskę? Ten pisowski "sukces" gospodarczy nie jest niczym mowozmyślonym. W Trzeciej rzeszt też kombinowali, by w Faterlandzie było zielono, miło i bez smogu, a w Polsce wschodniej i na Ukrainie rolnictwo i śmrodzacy przemysł z wykorzystaniem przetrzebionej miejscowej siły roboczej i brygadzistami z Heimatu. To dawało sznsę nawet najgłupszemu z ich narodu, który w ten sposób stawał się ekonomem na Słowianami.

Może zainteresować Cię też: