Opel finalizuje wielką inwestycję w Polsce. Fabryka w Tychach wyprodukuje "najlepszy francuski silnik"

| Aktualizacja:

Opel na ostatni guzik zapina nową inwestycję w Tychach. "Szykujemy się do rozruchu. Do końca 2018 roku wyprodukujemy około 1400 nowych silników w tzw. pre-serii" – mówi dziennik.pl Andrzej Korpak, dyrektor Opel Manufacturing Poland. A produkcja seryjna nowej jednostki benzynowej PureTech pełną parą ruszy już w styczniu 2019 roku. To efekt zmian, jakie koncern PSA wprowadza w swoich fabrykach.

wróć do artykułu
  • ~ Zorro
    (2018-11-30 13:29)
    Skandal, nad skandalami Niemcy inwestują w niepraworzadnych POństwach, gdzie przestrzeganianie prawa nie obowiązuję !!!!! Co na to cinki Franeczek timermansonik ?
  • ~pamiętający
    (2018-12-01 00:22)
    A to już te zagraniczne fabryki są powodem do PISowskiej dumy? A jeszcze 3 lata temu za rządów PO PIS krzyczał że zagraniczne montownie to zdrada i wyprzedaż państwa. Obecnie po powstaniu każdej takiej fabryki krzyczy o wspaniałym sukcesie gospodarczym PISu.
  • ~bz
    (2018-11-30 12:58)
    Moda na przerasowane trzycylindrowe silniki w PSA( Oplu) i Volkswagenie(Skoda, Polo). Kiedys trzy cylindry byly praktycznie nie akceptowane ze wzgledu na swe wady, ktore chyba zostaly, ale ukryte zostana. Trzy konie w powozie z brutalnym woznica(sprezarka)....Ale taniej! Macie szmal -wymieniajcie swoje bryczki czesciej!
  • ~pytamy
    (2018-11-30 13:47)
    ........co się dzieje der dziennik i pismaki z axela, szkopa wydawcy ....dlaczego w POLSCE a nie Francji Anglii Italii>>>>>>>>???????
  • ~pepe
    (2018-11-30 16:33)
    oferta tylko dla roboli przy tasmie? czy cos dla inzynierów?
  • ~jula
    (2018-11-30 18:19)
    To niezgodne z doktryną faceta ,który mówił o dwóch mln samochodów elektrycznych uzupełniających energię z sieci elektrycznej na bazie węgla .CZYLI TEN OSOBNIK CHCIAŁ DODATKOWO ZASMRODZIĆ NASZ KRAJ . Róbmy te dobre motory spalinowe bowiem one mniej smrodza od naszych elektrowni . Wyjdzie to nam na dobre. Te 2mln elektrycznych aut to dalszy ciąg 27;1
  • ~Mariola z Torunia
    (2018-11-30 13:11)
    gdy tak patrze na te roboty - to one pozwolily mi sie pozbyc ciaglej deprechy i raka - moj przyjaciel kupil mi 3d -drukarke chinska ender 2, ale o niemozliwej dokladnosci. Kolega pokazal mi jak sie kabel wklada i wyciaga, patrze jak drukuje to co potrzebuje, to wpadam w uspakajajacy uzdrawiajajacy trans i widze jak rosnie i rosnie to co potrzebuje akurat na drukarce, bez korzystania ze wstydliwego sklepu. Naprawde polecam.
  • ~Albert
    (2018-12-09 20:22)
    Czy dożyjemy kiedyś czasów że bardzo dobre silniki będą nie tylko produkowane w Polsce ale będą konstruowane przez polskich inżynierów ?
  • ~Obiektywny
    (2018-12-04 23:16)
    A w których silnikach psują się świece i rozpadają paski rozrządu pracujące w oleju.

Może zainteresować Cię też: