Wypadek Szydło. Zaskakująca decyzja kierowcy seicento przed sądem w Krakowie

| Aktualizacja:

Jeden ze świadków stawił się przed Sądem Okręgowym w Krakowie i w środę rozpoczęły się czynności z jego udziałem w procesie Sebastiana Kościelnika, kierowcy fiata seicento, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie wypadku z udziałem kolumny BOR, w którym poszkodowana została ówczesna premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~taktotak
    (2018-10-31 11:17)
    Pani Szydło niech zwróci pieniądze! Za rozbijanie się po polskich szosach między Warszawą a Przecieszynem za pieniądze podatnika! Nic się tej pani nie należy, jeżeli urządza cotygodniowe, prywatne jazdy do domu i z powrotem!
  • ~Jozefina22
    (2018-10-31 12:07)
    Kobieto miej chociaż minimum godności, odpuść biednemu chłopakowi, to przecież wy ze swoimi borowikami przekraczacie wszelkie przepisy PANISKA WSIOWE!!!!
  • ~Seitan
    (2018-10-31 11:13)
    Znamy te swolocza "sprawiedliwosc". Biedny chlopak...
  • ~Be.Szydło to recydywistka /a Seba nie/
    (2018-10-31 12:06)
    Seba skręca w ulicę do swojego domu, a tu niespodzianka ... jedzie kolumna Be.Szydło. Kolumna jechała a właściwie pędziła pod prąd, drugim pasem ruchu - i siłą rzeczy jadąc tamtym pasem ruchu miała też zamiar przeciąć tak samo skrzyżowanie. Fajnie ... ? Bez kogutów, bez sygnałów dźwiękowych, bez zapiętych pasów, pod prąd - nawet przez skrzyżowanie... Czy zaskoczony mieszkaniec tej części miasta mógł zachować się inaczej ? Mógł - gdyby został w porę ostrzeżony np. sygnałami. Czy kolumna może łamać wszystkie przepisy ? A przecież kolumna Be.Szydło nie uciekała przed uchodźcami, Be.Szydło wracała z domu, z domowych pieleszy do pracy. Pytanie dodatkowe, czy rząd ze świadków zrobił już gromadę pijanych wsiowych glupkow ? Rząd krąży wokół sprawy, przewleka, odsuwa, czeka, żeby społeczeństwo wziąć na zmęczenie tematem. Stąd podziwiam Sebastiana i obrońcę za cierpliwość. I za odwagę wystąpienia przeciw rozpędzonej pisowskiej machinie. PIS już przejął krakowskie sądy.
  • ~George Orwell
    (2018-10-31 11:44)
    Jak Pani jedzie, to niech plebs sp****a z drogi!
  • ~farsa
    (2018-10-31 12:32)
    PIS-iory lubią łgać, nic więc dziwnego, że przenieśli tą sprawę do tego sądu, na którego czele stoi nomen omen protegowana Ziobry - Dagmara Pawełczyk - Woicka. Czy to zbieg okoliczności? Sprawdzać ich prawdomówność wariografem.
  • ~ziutek
    (2018-10-31 12:03)
    re:xxl ...............A moze tak karzel zwroci za obstawe, konwoje do Krakowa, pomniki, wience , pania Piotra, karme dla kota, kucharke, sprzataczki............................
  • ~antyMOnia
    (2018-10-31 11:18)
    Przestańcie szczuć już w tytule waszej niemieckiej gadzinówki! Pani premier w tym wypadku była osobą poszkodowaną.
  • ~racjonalnie
    (2018-10-31 11:44)
    Mam w d... politykę ale czy wy jadąc samochodem skręcacie w lewo nie patrząc w lusterko ,jeśli tak robicie to zamówcie już sobie pomnik bo może właśnie wyprzedza was tir .
  • ~ ~
    (2018-10-31 11:32)
    A Władek POciej to wybitny zapewne adwokat!!!!
  • ~CONDOR
    (2018-10-31 12:22)
    Nie udało się pisowskim oszustom zastraszyć i wrobić chłopaka, nie udało się go potem uciszyć. Ciekawe co wymyślą teraz...
  • ~xyz
    (2018-10-31 12:33)
    Czepiacie się. Ona po prostu chce się z nami wszystkimi "spotkać w drodze". Przecież obiecała to w swoim spocie przed wyborami parlamentarnymi. Brrrr Strach wyjeżdżać na drogę, bo nie wiadomo kto kolejny na liście "spotkań".
  • ~boczuś
    (2018-10-31 16:53)
    co za krowa, miało byc wszystko transparentne i nie dosyc ze niejawne to jeszcze unika rozprawy
  • ~JAJACEK
    (2018-10-31 13:09)
    Mnie wolno wszystko. Szydłowa.
  • ~JAJACEK
    (2018-10-31 13:17)
    Beata Szydlo - laureatka programu - Nalezalo mi sie+ Kiss my ass pis!
  • ~JAJACEK
    (2018-10-31 13:15)
    Kłamczocholizm to choroba Kaczyńskiego i całego PiS-u.
  • ~kumedyja PiSiana
    (2018-10-31 15:26)
    Ludzie ,wożą wiejską dziewczynkę za nasze pieniądze ,rozbijają auta i czego ma się wstydzić pan Kościelniak ? Tego ,że obnażył "dobrozmienność " w wydaniu Prezesa i Szydłowej ? Im się należy . Pomyślimy co ?
  • ~JAJACEK
    (2018-10-31 13:12)
    Do Polski wrócił czerwony terror. Jeśli nie znaliście komuny, to ją teraz macie pisowcy. Do Polski wrócił czerwony terror. Jeśli nie znaliście komuny, to ją teraz macie pisowcy. Towarzysz porucznik Pietrzak znowu wrócił na ojczyzny łono, imponuje mu nadal czerwony terror.
  • ~mkk
    (2018-10-31 14:20)
    WInien jest nie oskarżony, winna jest nie Szydło Beata. Jak powiedział szef SOP, winny wypadków PiSowych limuzyn jest fakt, ze na drogach Suweren uprawia nadmierny ruch drogowy. Proste: podjąć uchwałę o zakazie ruchu!
  • ~Ryszard
    (2018-10-31 15:40)
    Pani premier od broszki mówiła,że wszyscy są równi wobec prawa.......ale niektórzy są równiejsi......

Może zainteresować Cię też: