Wypadek Szydło. Zaskakująca decyzja kierowcy seicento przed sądem w Krakowie

| Aktualizacja:

Jeden ze świadków stawił się przed Sądem Okręgowym w Krakowie i w środę rozpoczęły się czynności z jego udziałem w procesie Sebastiana Kościelnika, kierowcy fiata seicento, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie wypadku z udziałem kolumny BOR, w którym poszkodowana została ówczesna premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~ELIPSA5
    (2018-12-07 13:14)
    BEZNADZIEJNA, GŁUPIA BABA. SZKODZ, Ż TO NIE BYŁ TIR!
  • ~kiki
    (2018-12-05 18:17)
    Wicepremier szydło nie stawiła się w sądzie. jak ja nie stawiłem się w sądzie jako świadek to są ukarał mnie grzywną. Podobno prawo w Polsce jest jednakowe dla wszystkich. Proszę autora artykułu o informację, czy również w tej sytuacji ukarano wezwaną grzywną. Czy może prawo nie jest takie samo dla wszystkich ...?
  • ~"Po prostu się należy"
    (2018-12-03 15:48)
    Sądy miały działać sprawnie za panowania Ziobry w ramach dojnej zmiany a niedługo upłynie 2 lata od wypadku w Oświęcimiu i nie ma roztrzygnięcia sprawy. A Szydło chyba nagle zachorowała skoro nie stawiła się w sądzie. Prawdopodobnie cierpi na pomroczność pamięciową bo wcześniej zeznała, że nie pamięta czy kolumna w której jechała używała sygnału dzwiękowego.
  • ~cd1
    (2018-11-30 15:28)
    Wiedział, że jedzie kolumna samochodów i czekał na właściwy- trafił celnie- od razu zaleźli się "obrońcy" Pociej i Budka jak króliki z kapelusza. Kogo normalnego byłoby stać na takich "obrońców"
  • ~Sobie-Pan (Sobiesław Pankiewicz)
    (2018-11-28 14:04)
    A co w tym zaskakującego panie dziennikarzu, że ujawnił swój wizerunek i nazwisko? Przecież tylko ci co przed wypadkiem opuścili ten świat n ie wiedzą o kogo chodzi.
  • ~Gość
    (2018-11-27 17:10)
    Z tego co mnie uczono na kursie,to nie wyprzedza się na skrzyżowaniu.
  • ~Kamyk
    (2018-11-10 10:45)
    Nic się nie zmieniło od czasów komuny, oprócz tego że i tak za wszystko są winni obywatele, i nas jeszcze okradają, za komuny nie mieli z czego heh
  • ~Niunio 2
    (2018-11-05 14:40)
    Na skrzyżowaniach o ruchu niekierowanym nie wyprzedza się ,koniec ,kropka.KODEKS!!!!!
  • ~akcent
    (2018-11-03 18:35)
    ..najlepiej będzie płacic jej pensję i niech siedzi w Brzeszczach i nic nie robi (tak jak dzisiaj nic nie robi- wtedy będzie to dla podatników najtaniej i najmadrzej
  • ~Joker
    (2018-11-03 08:18)
    PiS to " świętość," - "sami uczciwi, bogobojni, prawdomowni i oddani Polsce ludzie... Nie bijacy swoich żon i nie zostawiajacy swoich dzieci dla kochanek - to po prostu sama dobroć"!!!
  • ~leo
    (2018-11-01 20:48)
    powinni żadać nowych przeswietleń oraz starych ze szpitala i wtedy okaże się ze szydlo wyjdzie zworka
  • ~pola
    (2018-11-01 08:10)
    czy Dostal ten kierowca za zpowodowanie wypadku miejsce na liscie wyborczej --taka byla aktywnosc po wypadku ludzi po i nagroda zbieranie pieniedzy na nowy samochod ---ale do konca sie nie udalo ---nawet drzewo nie pomoglo -----wracam do lodzi --jak tez mial byc ofiara kaczynski -i inni ofiarami zostali --ta nienawisc ta podlosc te ataki to poklosa ----udal im Smolensk -a co z sumieniem --czy Maja -lucyper im podpowiada
  • ~hipokryzji nie!
    (2018-11-01 08:06)
    Wstrętne, obrzydliwe, bez honoru babsko- a przecież ma syna księdza i co nie wstyd tak mataczyć??? Co na to synuś ksiądz??? Skandal, j-elytka wzajemnej adoracji!!!
  • ~Bingo
    (2018-11-01 08:03)
    Ta cholera szydło jechała pod prąd, przekraczając podwójną ciągłą linię i bez pasów bezpieczeństwa. Teraz mataczą i niszczą obywatela. Wredna zmiana w całej krasie
  • ~paranoja smolenska
    (2018-10-31 21:06)
    po co ta rozprawa przeciez przyczyna wypadku byla brzoza przepraszam lipa
  • ~head
    (2018-10-31 18:52)
    No cóż, należy mieć nadzieję, że za którymś razem jej się uda.
  • ~Jarosław Kłamczyński
    (2018-10-31 18:50)
    Pójdzie siedzieć, jak nic. Nie po to PIS ukradł sądy, by Sebastian Kościelnikow chodził po ulicy. Zamach na Premier broszkę, to jednak zamach, a seicento to gorzej niż 10 kiloton. PIS- "Sądy, sądami, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"
  • ~head
    (2018-10-31 18:50)
    Ile wypadków miała już miała Szydło? ? I za każdym razem byla wina kogoś innego nigdy jej kierowców? Dziś jakiś generał w TV przynał, że polityków wozi kierowca lat 25-30 ktory miał wcześniej 2 lata stażu jako kierowca w firmie prywatnej. "Wysokiej klasy" specjalista.
  • ~jj26
    (2018-10-31 18:16)
    CYRK OBJAZDOWY!
  • ~Wiemm
    (2018-10-31 18:12)
    Wyborco staraj się czytać ze zrozumieniem.Zwykły wypadek drogowy,szary polak jechał swoim fiacikiem,zgodnie z przepisami,skąd miał wiedzieć,że jedzie jakaś kolumna rządowa i winien był zjechać na pobocze.Władza rządowa,kilka godzin po kraksie,już wskazała winnego, którego trzymała w areszcie.Kaczyńskiego prokuratura ,potrzebowała półtora roku aby sklecić akt oskarżenia.Tak rewolucja małego prezesa chroni przeciętnego polaka.Wyciągnijmy z tego wnioski,jego ostatni okrzyk po wyborach,byl bardzo czytelny,my zwyciężyliśmy.,nie wszyscy polacy tylko my pisowcy?

Może zainteresować Cię też: