Wypadek Szydło. Zaskakująca decyzja kierowcy seicento przed sądem w Krakowie

| Aktualizacja:

Jeden ze świadków stawił się przed Sądem Okręgowym w Krakowie i w środę rozpoczęły się czynności z jego udziałem w procesie Sebastiana Kościelnika, kierowcy fiata seicento, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie wypadku z udziałem kolumny BOR, w którym poszkodowana została ówczesna premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~fik
    (2018-12-20 11:52)
    może wiecie kto 2 razy w tygodniu latał do Gdańska wyprowadzać psa albo kto latał co tydzień do gdańska ?
  • ~wesoły romek
    (2018-12-19 19:30)
    Jezu, prawie poległa i jeszcze nie ma kary więzienia dla tego bandyty, który zorganizował zamach. Niespotykane i to za czasów PiS.
  • ~ORMO
    (2018-12-16 17:46)
    Mlody spowodowal wypadek i o czym tu gadac
  • ~ryszardwarszawski
    (2018-12-16 01:02)
    ajac w nie wiem skad tyle nienawisci wsrod Polaków nic dziwnego ze byliscie 300lat pod zaborami,prowadzilem Nauke Jazdy i uczylem ze skrecajac w lewo nalezy upewnic sie ze z tylu nikt nie rozpoczął wyprzedzania ,ze z przeciwka nikt nie jedzie ,nastepnie wlaczyc kierunkowskaz w lewo i wykonac w/w manewr mecenas Pociej gra glupa bo mu za to placa ale wy dyletanci po co zabieracie glos ??
  • ~===
    (2018-12-14 16:26)
    Broszke na LAWETE.
  • ~kiki
    (2018-12-05 18:17)
    Wicepremier szydło nie stawiła się w sądzie. jak ja nie stawiłem się w sądzie jako świadek to są ukarał mnie grzywną. Podobno prawo w Polsce jest jednakowe dla wszystkich. Proszę autora artykułu o informację, czy również w tej sytuacji ukarano wezwaną grzywną. Czy może prawo nie jest takie samo dla wszystkich ...?
  • ~"Po prostu się należy"
    (2018-12-03 15:48)
    Sądy miały działać sprawnie za panowania Ziobry w ramach dojnej zmiany a niedługo upłynie 2 lata od wypadku w Oświęcimiu i nie ma roztrzygnięcia sprawy. A Szydło chyba nagle zachorowała skoro nie stawiła się w sądzie. Prawdopodobnie cierpi na pomroczność pamięciową bo wcześniej zeznała, że nie pamięta czy kolumna w której jechała używała sygnału dzwiękowego.
  • ~cd1
    (2018-11-30 15:28)
    Wiedział, że jedzie kolumna samochodów i czekał na właściwy- trafił celnie- od razu zaleźli się "obrońcy" Pociej i Budka jak króliki z kapelusza. Kogo normalnego byłoby stać na takich "obrońców"
  • ~Sobie-Pan (Sobiesław Pankiewicz)
    (2018-11-28 14:04)
    A co w tym zaskakującego panie dziennikarzu, że ujawnił swój wizerunek i nazwisko? Przecież tylko ci co przed wypadkiem opuścili ten świat n ie wiedzą o kogo chodzi.
  • ~Gość
    (2018-11-27 17:10)
    Z tego co mnie uczono na kursie,to nie wyprzedza się na skrzyżowaniu.
  • ~Kamyk
    (2018-11-10 10:45)
    Nic się nie zmieniło od czasów komuny, oprócz tego że i tak za wszystko są winni obywatele, i nas jeszcze okradają, za komuny nie mieli z czego heh
  • ~Niunio 2
    (2018-11-05 14:40)
    Na skrzyżowaniach o ruchu niekierowanym nie wyprzedza się ,koniec ,kropka.KODEKS!!!!!
  • ~akcent
    (2018-11-03 18:35)
    ..najlepiej będzie płacic jej pensję i niech siedzi w Brzeszczach i nic nie robi (tak jak dzisiaj nic nie robi- wtedy będzie to dla podatników najtaniej i najmadrzej
  • ~Joker
    (2018-11-03 08:18)
    PiS to " świętość," - "sami uczciwi, bogobojni, prawdomowni i oddani Polsce ludzie... Nie bijacy swoich żon i nie zostawiajacy swoich dzieci dla kochanek - to po prostu sama dobroć"!!!
  • ~leo
    (2018-11-01 20:48)
    powinni żadać nowych przeswietleń oraz starych ze szpitala i wtedy okaże się ze szydlo wyjdzie zworka
  • ~pola
    (2018-11-01 08:10)
    czy Dostal ten kierowca za zpowodowanie wypadku miejsce na liscie wyborczej --taka byla aktywnosc po wypadku ludzi po i nagroda zbieranie pieniedzy na nowy samochod ---ale do konca sie nie udalo ---nawet drzewo nie pomoglo -----wracam do lodzi --jak tez mial byc ofiara kaczynski -i inni ofiarami zostali --ta nienawisc ta podlosc te ataki to poklosa ----udal im Smolensk -a co z sumieniem --czy Maja -lucyper im podpowiada
  • ~hipokryzji nie!
    (2018-11-01 08:06)
    Wstrętne, obrzydliwe, bez honoru babsko- a przecież ma syna księdza i co nie wstyd tak mataczyć??? Co na to synuś ksiądz??? Skandal, j-elytka wzajemnej adoracji!!!
  • ~Bingo
    (2018-11-01 08:03)
    Ta cholera szydło jechała pod prąd, przekraczając podwójną ciągłą linię i bez pasów bezpieczeństwa. Teraz mataczą i niszczą obywatela. Wredna zmiana w całej krasie
  • ~paranoja smolenska
    (2018-10-31 21:06)
    po co ta rozprawa przeciez przyczyna wypadku byla brzoza przepraszam lipa
  • ~head
    (2018-10-31 18:52)
    No cóż, należy mieć nadzieję, że za którymś razem jej się uda.

Może zainteresować Cię też: