Dostaniesz wysoką karę, stracisz dowód rejestracyjny i prawo jazdy. Rusza wielka akcja policji [ZOBACZ, GDZIE UWAŻAĆ]

| Aktualizacja:

Pięć dni ogólnopolskiej akcji "Znicz" i codziennie od świtu do późnych godzin nocnych niemal 6 tys. policjantów na drogach. Od środy kontrola drogówki może zakończyć się nie tylko mandatem i punktami karnymi. Które drogi najczęściej patroluje policja i dlaczego? Zobacz NOWY raport ekspertów Yanosika. 

wróć do artykułu
  • ~ker
    (2018-10-30 12:00)
    Niech żyje policja drogowa!
  • ~never
    (2018-10-30 12:05)
    Jaki porządek w kabinie....??
  • ~zin
    (2018-10-30 12:45)
    no coz musza zarobic na swoje poprawy pensji
  • ~eh
    (2018-10-30 13:19)
    Mnie jeszcze nie przyłapali, ale wkońcu się wezmą do roboty, te darmozjady obrzydliwe.
  • ~a5
    (2018-10-30 13:27)
    20 kontroli/1 km. Strach jechać autem po drodze.
  • ~pierzy
    (2018-10-30 14:21)
    Złodziejstwo czas zacząć.
  • ~Sołtys
    (2018-10-30 14:47)
    wszystko cacy , ale 1 listopada jest zakaz handlu więc mandatów nie mogą sprzedawać,
  • ~Akcja znicz
    (2018-10-30 14:59)
    Strach się bać....powinni założyć dynie na głowę....
  • ~rudax
    (2018-10-30 15:04)
    na bnak jak co roku Yanosik będzie sie pocił, tyle ich będzie na drogach
  • ~ka-ac
    (2018-10-30 15:54)
    Fajna będzie akcja! Potem będzie bankiet w kasynie, dziennikarze w telewizorni będą się napawać liczbą zatrzymanych nietrzeźwych etc. etc. A potem wszystko wróci do normy, czyli szalej pospolity na drogach a chłopaki siedzą z radarami w krzakach na najbardziej bezsensownych ograniczeniach prędkości. Aby wyrobić normę mandatów i koniec szychty.
  • ~Cyklista
    (2018-10-30 22:43)
    I znicze w promocji od CBS za okazyjna cene w związku z likwidacja nielegalnych stoisk ㅁ
  • ~5vu56789v6789
    (2018-10-31 08:40)
    ha ha ha, jedyny sensowny pomiar to tym laserowym radarem z kamerą, tu jest szansa na wiarygodny pomiar. Te bmw z kamerkami to mogą sobie wsadzić i z miejsca można odrzucić mandacik, niech udowodnią w sądzie że mają rację, ten wielki viedorapid 2 to zwykła kamerka i nic więcej, mierzy prędkość radiowozu nie twoją a kierowca radiowozu na oko utrzymuje odległość. Śmiech na sali.
  • ~zu Verglass
    (2018-10-31 08:43)
    500+ samo się nie zbierze - kulsony dopomogą
  • ~AR