Dostaniesz wysoką karę, stracisz dowód rejestracyjny i prawo jazdy. Rusza wielka akcja policji [ZOBACZ, GDZIE UWAŻAĆ]

| Aktualizacja:

Pięć dni ogólnopolskiej akcji "Znicz" i codziennie od świtu do późnych godzin nocnych niemal 6 tys. policjantów na drogach. Od środy kontrola drogówki może zakończyć się nie tylko mandatem i punktami karnymi. Które drogi najczęściej patroluje policja i dlaczego? Zobacz NOWY raport ekspertów Yanosika. 

wróć do artykułu
  • ~kierowca staz 50lat
    (2018-11-03 10:04)
    dla mnie jest obojetne czy oni sa na drodze czy ich niema dwa razy zobaczyl kamerke i dal znak do odjazdu i to sa policjanci no nie wciskajcie mi kitu
  • ~Zenek z Opola
    (2018-11-01 10:05)
    Wniosek z tego taki ,ze polskie drogi i polscy kierowcy nie sa przystosowane i nie są przyzwyczajeni do zwiekszonego ruchu skoro przy takich okazjach aż tylu policjantów musi pilnować bezpieczeństwa na drogach .To jest niepoważne bo przecież takie jest sito na egzaminach na prawo jazdy , kamery , znajomośc przepisów , jakieś cuda wianki . Budowa dróg w Polsce jest najdroższa w Europie . A jak przyjdzie do świąt to i tak najwięcej wypadków w Europie bo drogi nie takie i kierowcy nie jeżdzą jak trzeba . I ta biedna policja musi w sile kilu tysięcy policjantów wyruszac na drogi żeby przypilnować tę całą " armię kierowców". Będą karać, łapać, zatrzymywać dowody rejestracyjne, sprawdzać stan techniczny samochodów, no może czasami pouczać. A na czeskich radiowozach policyjnych jest napisane " Pomagać i chronić". Czy my już żyjemy w Państwie policyjnym ? hi hi
  • ~AR
    (2018-10-31 11:38)
    "Życie takie zna przypadki: Jadą sobie za rogatki Staną sobie gdzieś w szuwarach, W płocie dziura, jakaś szpara. Licznik już notuje, Wszystko rejestruje, Szybkie przekroczenia, Czeka na jelenia. "
  • ~zu Verglass
    (2018-10-31 08:43)
    500+ samo się nie zbierze - kulsony dopomogą
  • ~5vu56789v6789
    (2018-10-31 08:40)
    ha ha ha, jedyny sensowny pomiar to tym laserowym radarem z kamerą, tu jest szansa na wiarygodny pomiar. Te bmw z kamerkami to mogą sobie wsadzić i z miejsca można odrzucić mandacik, niech udowodnią w sądzie że mają rację, ten wielki viedorapid 2 to zwykła kamerka i nic więcej, mierzy prędkość radiowozu nie twoją a kierowca radiowozu na oko utrzymuje odległość. Śmiech na sali.
  • ~Cyklista
    (2018-10-30 22:43)
    I znicze w promocji od CBS za okazyjna cene w związku z likwidacja nielegalnych stoisk ㅁ
  • ~ka-ac
    (2018-10-30 15:54)
    Fajna będzie akcja! Potem będzie bankiet w kasynie, dziennikarze w telewizorni będą się napawać liczbą zatrzymanych nietrzeźwych etc. etc. A potem wszystko wróci do normy, czyli szalej pospolity na drogach a chłopaki siedzą z radarami w krzakach na najbardziej bezsensownych ograniczeniach prędkości. Aby wyrobić normę mandatów i koniec szychty.
  • ~rudax
    (2018-10-30 15:04)
    na bnak jak co roku Yanosik będzie sie pocił, tyle ich będzie na drogach
  • ~Akcja znicz
    (2018-10-30 14:59)
    Strach się bać....powinni założyć dynie na głowę....
  • ~Sołtys
    (2018-10-30 14:47)
    wszystko cacy , ale 1 listopada jest zakaz handlu więc mandatów nie mogą sprzedawać,
  • ~pierzy
    (2018-10-30 14:21)
    Złodziejstwo czas zacząć.
  • ~a5
    (2018-10-30 13:27)
    20 kontroli/1 km. Strach jechać autem po drodze.
  • ~eh
    (2018-10-30 13:19)
    Mnie jeszcze nie przyłapali, ale wkońcu się wezmą do roboty, te darmozjady obrzydliwe.
  • ~zin
    (2018-10-30 12:45)
    no coz musza zarobic na swoje poprawy pensji
  • ~never
    (2018-10-30 12:05)
    Jaki porządek w kabinie....??
  • ~ker
    (2018-10-30 12:00)
    Niech żyje policja drogowa!

Może zainteresować Cię też: