Narodowego e-poloneza nie widać. A minister: W Polsce bije serce europejskiej elektromobilności

| Aktualizacja:

To w Polsce bije najsilniej serce europejskiej elektromobilności, nasz kraj może stać się awangardą w tej dziedzinie – przekonywała w Katowicach minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

wróć do artykułu
 • ~Owsianek
  (2018-09-13 12:30)
  Elektryczne samochody dla Polaków to melodia dalekiej przyszłości, ale nie mówmy że jesteśmy w lesie jeśli chodzi o elektromoblilność. Mamy w Poslce firmy, które żywo działają w tej branży i sa doceniane za granicą - choćby baterie do elektrycznych autobusów Impact. Mamy ludzi, którzy mają wiedzę, dajmy im się rozwijać a wszyscy z tego skorzystamy.
 • ~adik
  (2018-09-12 17:12)
  Śmiech na sali, oprócz pustych sloganów to nie widze żadnych kroków w strone polskiego elektrycznego samochodu. To nawet koreańczycy zbudowali esiva a my tu jakimiś poematami o sercu elektromobilności sypiemy
 • ~dasa
  (2018-09-12 15:34)
  Pani minister zaklina rzeczywistość. W okresie I-V.2018 sprzedano w Polsce 229 takich aut. Hybryd pewnie kilka tysięcy ale gdzie tam nam do serca europejskiej elektromobilności. Punktów ładowania elektryków też niewiele.
 • ~PissOff
  (2018-09-12 23:28)
  Rząd PiS postawił na prąd z węgla...żeby górnictwo nie padło a górnicy palacymi oponami nie zasmrodzili pod sejmem. W Polsce mamy najbardziej "zanieczyszczony" prąd. Co z tego, że auta są niskoemisyjne jak zatruwają powietrze elektrownie...dlaczego rząd niszczy źródła odnawialne, m.in. farmy wiatrowe?!
 • ~Zgredek
  (2018-10-08 17:21)
  Dlatego pierwszy samochód elektryczny, jaki będzie miał szansę zyskać popularność w Polsce to dzieło Chińczyków - małe 2 osobowe autko.
 • ~mlody 2018
  (2018-10-08 20:14)
  elektromobilnosc polska to wielka pomylka polskiego rzadu pis w polsce calej jest to , ten rzad pis wielki nie wypal z elektromobilnoscja polska sie pomylil i prubuje oszukac polakow wszystkich wlasnie , wszystkie samochody elektryczne beda z chin sprowadzane do polski dla polakow wszystkich na jezdzenia w polsce , pojazdy elektryczne beda w polsce sprzeawane dla polakow wszystkich auta elektryczne jak / ninsson leaf electric 40 kwh , byd sung suv 400 electric , byd t 3 van electric , baic ex 360 suv electric , baic ex suv 250 suv electric , byd 300 electric , denza electric , gac ge 3 cross electric , jac i ev 6 s suv electric , zotye z 500 electric z chin pojazdy te elektryczne do polski dla polakow wszystkich do jezdzenia w polsce calej pojazdy wszystkie wlasnie przez polski rzadi pis w polsce calej beda samochody electric i hiundai kona electric , kia niro suv electric dla polakow wszystkich sprzedawane w polsce pojazdy elektryczne - jako elektromobilnosc polska ..

Może zainteresować Cię też: