Pierwsze Bugatti Chiron już w Polsce. Kogo stać na samochód za niebotyczną kwotę?

| Aktualizacja:

Bugatti Chiron to niesamowity samochód. Sprawia, że ludzie milkną na jego widok. I właśnie takie auto pojawiło się w Polsce. Cena? Również odbiera mowę. 

wróć do artykułu
  • ~oszczędny Polak
    (2018-09-12 12:15)
    A ile pali ? I czy można zamontować gaz ?
  • ~taka prawda
    (2018-09-12 12:12)
    Ojciec Dyrektor zamówi dwa... żeby szybciej docierać do wiernych...
  • ~Ten to nakrecil lody z panstwowego
    (2018-09-12 15:09)
    Janek Kluczyk kupi. Jest po operacji plastycznej, to nowa fura mu sie nalezy.
  • ~sławomir
    (2018-09-12 21:23)
    pamietajcie ze golfy wychodza z tej samej stajni
  • ~pełen profesjonalizm
    (2018-09-12 21:29)
    Tego auta nie ma fizycznie w Polsce, jest to tylko propozycja zamówienia i sprowadzenia takiego samochodu, a zdjęcia pochodzą od jakiegoś dealera z zachodu. Podobnych ogłoszeń jest mnóstwo, podobnie jak firm które świadczą tego typu usługi. Zadziwiające że autor tekstu o tym nie wie i tak łatwo dał się nabrać..
  • ~XTR
    (2018-09-12 20:27)
    Napewno w niedlugim czasie jakis bezdomny podaruje ojcu dyrektorowi taka fure
  • ~prezes
    (2018-09-13 10:14)
    i pomyslec,ze pare lat temu to po Niepolomicach Syrenki i maluchy jezdzily,a ludzie jajka po sklepikach kupowali-ja pamietam takie obrazki z tego miasteczka.A teraz autka po 19 milionow zl oferuja-no,to sie troche w Polsce po wsiach zmienilo.
  • ~Vixlier
    (2018-09-14 00:08)
    No akurat Chiron rekord 0-400-0 ustanowił, ale autor chyba nie ma pojęcia o osiągach Koenigsegga Agery RS, który ten rekord pobił :)
  • ~Niepolomiczanin
    (2018-09-13 14:39)
    To w Niepołomicach jest jakiś salon samochodowy? Hmm ciekawe
  • ~myslecinaczej
    (2018-09-19 23:26)
    Ciekawe jaki frustrat to kupi? Taki, ktory nie moze zaznac szczescia i chce sobie go kupic? Jest pewna granica, ktora tutaj zostala przekroczona- samochod nie jest tego wart! Co mozna zrobic z takim samochodem?! To jest nonsens!
  • ~piotr
    (2018-10-18 19:57)
    a gdzie ten ekskluzywny salon ,, ????? bo jeszcze go nie widzialem

Może zainteresować Cię też: