Uważaj, bo dostaniesz mandat i stracisz dowód rejestracyjny. Wielka akcja policji

| Aktualizacja:

Policja prowadzi nową akcję. Tym razem mundurowi będą sprawdzać, czy zatrzymany do kontroli samochód może jeździć po polskich drogach. Do testów użyją dymomierzy i analizatorów spalin. Funkcjonariusze w białych czapkach mogą również zatrzymać dowód rejestracyjny po badaniu "na oko".

wróć do artykułu
  • ~Autonagar pl
    (2019-02-11 10:52)
    Test zadymienia SKP Wałcz -BMW 2.0 d przebieg 300 tyś km przed i po wodorowaniu silnika ttps://youtu.be/l3AUvlkTI6Q Norma UE dla tej jednostki 3.0 m-1
  • ~hm
    (2019-01-13 10:52)
    i co wyżyliście na PISe?
  • ~Kierowiec
    (2018-09-04 17:21)
    Ciekawe kto za tym stoi ,bo tak zawzięli sie na kierowców i prześcigają sie w wysokości kar ? a Polska jest jaka jest czyli mimo wielkich krzyków ...europą B . Nie mamy własnej produkcji ale za to mamy najniższe zarobki a władza przy pomocy lobby samochodowego chce zmusić lud by kupowali "nowe " ale na nowe to stać tylko władze . dobrze że wybory już blisko......
  • ~kierus
    (2018-09-04 14:35)
    Jak to ma być badanie na oko to ja na oko im mogę co najwyzej oddać prawko z clubcardu !!!! wyglada jak oryginal to sie na oko nie zorientuja :)
  • ~Normalnyobywatel
    (2018-09-02 10:48)
    Nie bądźcie piszący komentarze śmieszni,większość aut które przechodzą badania nie powinna jeździć po naszych drogach,widzę dieselki podczas wyprzedzania (traktory czasem mniej kopcą podczas orki). No i uczciwie to powinni badać wszystkie pojazdy nie tylko te na drogach.Popatrzcie czym pracują w polu (byle ciągnik pali 20 litrów na godzinę)nikt tego nie bada co leci z rury wydechowej traktora ,a jest ich w Polsce ponad 1,5 miliona. Do tego dochodzą różnej maści koparki, ładowarki,kombajny.Oj kopcą i leją olej pod siebie.
  • ~os
    (2018-09-01 21:39)
    dojna zmiana -czyli braki na fantazje typu S-F
  • ~Marlena
    (2018-09-01 08:23)
    Czym niby będą sprawdzać,skoro sama policja podala,ze N IE maja odpowiedniego sprzętu ??? Na oko,tak ??
  • ~Rks79
    (2018-08-30 22:30)
    Ale na oko też widać czy kopci i jeszcze oczy szczypią i gryzie w gardle.... Jeżeli diesel dobry ma układ wtryskowych itd, to nie kopci... Na pewno dpf by jeszcze więcej wyłapał, ale chociaż żeby nie dymili... Benzynie też nie są bez winy i kopcą na biało niebiesko, a nie mają raczej jak na razie dpfów więc za wszystkich kopciuchów powinni się wziąć a najważniejsze zacząć od swoich. Czasem to te auta naprawdę nadają się pod zgniotkę....
  • ~Benek
    (2018-08-30 22:17)
    Jestem za tą akcją mam hybrydową toyotę i nie wytwarza tyle spalin co dajmy na to 15 laetni diesel co kopci gorzej niż komin w hucie
  • ~Radek K.
    (2018-08-29 22:14)
    To sciema dla złamania strajku policjantów!!!!! Wymyslają im akcje żeby musieli pisac mandaty ale oni i tak pisać nie bedą :)
  • ~ALL
    (2018-08-29 15:40)
    CIEKAWE CZY ZATRZYMAJĄ AUTOBUSY I ODBIORĄ DOWÓD?? A CO Z PASAŻERAMI??
  • ~golftuning
    (2018-08-29 13:20)
    dzisiaj nie wyjezdzam z garażu moim tjuningowym golfem na przelocie
  • ~Saddko
    (2018-08-29 13:08)
    Tyle tych spektakularnych akcji a śmierdzieli Turbo przybywa.
  • ~damian
    (2018-08-29 09:51)
    nie mam sie czego bać, auto sprawne, yanosik w kieszeniu. Cyk i w trase!
  • ~hihi
    (2018-08-29 08:22)
    Czsto widzicie kopciuchy na ulicach w czasie wypalania filtra,ot wasza ekologia.
  • ~Rzetelny
    (2018-08-29 07:54)
    Prawo i Sprawiedliwość czy JUŻ anarchia.A złom w wojsku , szroty z całego świata , to co z emisią spalin
  • ~wiola
    (2018-08-29 06:38)
    Za rządów pisu strach brać jakiś kredyt, kiedyś (frankowe), teraz kontrole, kontrole, aktywni ci co jeszcze pracują kupili sobie stare samochody dojeżdżają do pracy miedzy innymi warszawy, to ich skrócą, będą siedzieć na zasiłkach.
  • ~Pp
    (2018-08-29 06:36)
    Protestują o podwyżki, a jednocześnie źle traktują obywateli, którzy mieliby te podwyżki sfinansować - NIE MA ZGODY! Pozdrawiam.
  • ~Mitsu
    (2018-08-28 22:41)
    Propinuję łapać passerati. Większość to tdi i każdy to 100% pewnuak do mandatu.
  • ~Jatoja
    (2018-08-28 21:38)
    Ale miałem ubaw, jak rok temu zatrzymali moją hybrydę plugin i na prawie pełnej baterii kazali uruchomić silnik 🤣 🤣 🤣