Tragedia na torach. Ciężarówka zderzyła się z pociągiem. Dzieci wśród poszkodowanych [ZDJĘCIA z miejsca wypadku]

| Aktualizacja:

Jedna osoba zginęła, 22 odniosło rany w zderzeniu samochodu ciężarowego z pociągiem, do którego doszło we wtorek w Daleszewie (Zachodniopomorskie). Wśród poszkodowanych jest 10 dzieci. Nie kursują pociągi na trasie Szczecin-Kostrzyn.

wróć do artykułu
 • ~prezes
  (2018-06-13 17:27)
  wydaje mi sie,ze to jest przejazd bez szlabanow,a na takich dochodzi do ciaglych wypadkow.Winni sa zawsze kierowcy nie patrzacy dobrze lub majacy nadzieje,ze przejada.Ja mam takie stare autko,ktore czasem gasnie i licze sie z tym-nigdy nie wjade na tory ryzykujac.Ogolnie aut jest o wiele za duzo jak na nasze drogi lokalne czesto w stanie z lat 50 czy 60 tych.nawet glowny wyjazd z Krakowa na Kielce,czyli Al.29 Listopada i droga na Slomniki sa w stanie z lat E.Gierka i od 40 lat nic z tym nikt nie robi.Robia za to kolorowe bruki,kladki Bernadki,hale koncertowe,centra sztuki,2 stadiony,itp.Tylko drogi na Warszawe od 40 lat nie ma kto poprawic.I tak jest w calym kraju.Nawet nowe autostrady sie sypia.Wlasnie stalem 1,5 godz w korku na A4 w niedziele 3.6. za gora Sw.Anny,bo remontuja A4,ktora wybudowali od nowa ok.10 lat temu.Takie drogi,przy o wiele wiekszym ruchu w RFN wytrzymuja ok.25 lat.
 • ~toj
  (2018-06-13 21:01)
  To są właśnie skutki " OSZCZĘDZANIA " paliwa i czasu przez kierowców zawodowych zwłaszcza tych lokalnych . Przecież pociąg jedzie tam np 1-2 czy 3 razy na dobę lub o innej godzinie
 • ~szkoda pendolino
  (2018-06-13 23:04)
  mistrz,który ma zawsze pierwszeństwo,na starym ruplu,kontra pendolino!,1:0 dla pendolino !! mistrz do mamra,już nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!pendolino nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!!

Może zainteresować Cię też: