Ojciec Rydzyk dostał samochody od bezdomnego? CBA przekazuje sprawę do prokuratury

| Aktualizacja:

"Ten samochód dostaliśmy od bezdomnego. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody" - stwierdził przed kamerą o. Tadeusz Rydzyk. Słowom redemptorysty nie dał wiary Adam Szłapka, poseł i sekretarz Nowoczesnej. Parlamentarzysta o sprawie zawiadomił CBA, które teraz przekazało jego pisma do prokuratury. 

wróć do artykułu
  • ~Olek123123
    (2018-09-27 18:31)
    A jak Wałęsa wygrywał w totka to jakoś nikt się nie dziwił????
  • ~PoWol
    (2018-04-17 21:01)
    Jak ten rządowy złodziej lekceważy mnie prosto w oczy,on mnie traktuje jak chama z chodnika,nikt i nigdy ta k***e nie dopadnie,umrze bezkarny A WAWEL CZEKA,!?!K***A MAC
  • ~oitam
    (2018-02-22 14:43)
    zyciorys posla Sapki co do zdegustowany i poruszony dosniósł do CBA? znacie? Nie to w skrócie-On konczy studia i gdzie znajduje prace? W kancelaryji szanowanego bredzisława K. na szczycie jako kto? Ano jako ekspert? OD czego? Nie wiadomo ale ekspert. Czy taka blyskotliwa kariera w zderzeniu z poslanka myszka -agresorka tez z kancelaryji Bredzika cos mówi nam?
  • ~Mnie sie podoba
    (2018-02-18 08:00)
    Czyli przestepcy w bialych kolnierzykach sa zastepowani przez przestepcow w bialych koloratkach .Dobra Zmiana .
  • ~SZATAN
    (2018-02-17 13:56)
    Ty Rydzyk ! Do zobaczenia w piekle
  • ~@
    (2018-02-07 09:43)
    Państwo w państwie. A Jaki ściga maluczkich.
  • ~Alpinista szogun
    (2018-02-04 18:57)
    Panie Szłapka,a raczej towarzyszu,boli was że to nie wy dostaliście?Wy ukradliscie .
  • ~Coco
    (2018-02-01 19:21)
    Szukam Stanisławów (nie tylko z Warszawy).
  • ~takiemu to dobrze
    (2018-02-01 17:05)
    Jak to mówią: bogatemu to nawet diabeł dzieci kołysze... O, pardon...!
  • ~Kujawiak
    (2018-02-01 13:52)
    Zacytowałem dokładną wypowiedz księdza Jerzego Galińskiego Redemptorysty O Rydzyku OPUBLIKOWANĄ W TYGODNIKU POWSZECHNYM ,,,,, KTÓREGO DZIAŁALNOŚĆ POLITYCZNA ZGODNA JEST Z POLITYKĄ KREMLA" LECZ NIE OPUBLIKOWANO TEJ WIADOMOŚCI.
  • ~toruńczyk
    (2018-02-01 12:59)
    Przychodzi Rydzyk do lekarza. ,,Panie doktorze pies mnie ugryzł. Gdzie?,, W Częstochowie" Czy był szczepiony?,,Tak z drugim"!!!,,Jaki świntuch- w świętym mieście i w biały dzień."
  • ~In Formator
    (2018-02-01 07:21)
    Czytam o tej "ogromnej aferze" w internecie na temat tych "maybachów" o. Rydzyka i się zagotowałem. Widzę jak "ciemny lud" masowo daje się podpuścić na o. Rydzyka. No i dlatego nie wytrzymałem, więc poczytajcie: Człowiek, który podarował te dwa samochody (małolitrażowe Volkswageny) Radiu Maryja w 2003 r. nazywał się Stanisław Krukowski (ur. 28.02.1951 w Malborku) . Już nie żyje, zmarł na raka w 2007 r. .. Mieszkał w owym czasie w Warszawie ul. Dembego 10 m. 198. Wcześniej przez 6 lat był warszawskim kloszardem, bezdomnym, grzebał w poszukiwaniu pożywienia po śmietnikach, ponieważ jego córka Anna (c. Alicji ur. 15.03.1978 r.) - obecne nazwisko Ceballo Hechavarria - obecnie dość znana osoba w Warszawie, prawie przyszła celebrytka - wyrzuciła go wtedy z jego domu i obrabowała z dobytku podczas gdy jej ojciec przebywał chory w szpitalu. Stanisław wyszedł ze szpitala i będąc od tego czasu kloszardem modlił się codziennie na różańcu podczas modlitw emitowanych w Radiu Maryja i prosił o odmianę swojego losu. No i w końcu wygrał dużą sumkę w totolotku. To właśnie wtedy jako szczery dar wdzięczności za wysłuchanie jego modlitw natychmiast gdy stał sie bogaty kupił i podarował te dwa samochody Radiu Maryja. A co z córką? Co byście na jego miejscu zrobili? A córkę oczywiście wydziedziczył w testamencie notarialnie i podał w nim dokładnie przyczynę. Czy nie przyznacie, że suka gorsza od zwierzęcia?... (nie ublizajac tu żadnemu zwierzęciu). Chcecie wiedzieć dalszy ciąg? Bo oczywiscie jest ciąg dalszy... Może się doczekacie ..... ha ha ... Ot i taki był POCZĄTEK tej historii. Historii, która w dalszym ciągu trwa. Historii, który żaden z najwybitniejszych scenarzystów na świecie w życiu by nie wymyślił. Ani tym bardziej żaden z wybitnych autorów artykułów na internecie - o tej rzekomej straszliwej "aferze" - szkalujących i wyśmiewających tę historię i samą osobę o. Rydzyka. Dajcie ten post o. Tadeuszowi, bo nie jestem pewien czy zna wszystkie wątki tej historii. Pozdrawiam wszystkich miłośników Maybachów. p.s.: Drodzy internauci, zróbcie w końcu ten szumnie zapowiadany Zjazd Maybachów i Bezdomnych-Posiadaczy Maybachów - na pewno osobiście przyjadę i pooglądam wszystko. Wasz szczerze oddany - Informator prawdy.
  • ~xx
    (2018-01-31 17:41)
    Być może znajdzie się nie bicz boży ale fizyczny na ojca dyrektora?
  • ~cobra7777
    (2018-01-31 17:36)
    panie pośle , co to za stwierdzenie "... poprosił CBA i US..." Jeśli jest podejrzenie o oszustwo i nie tylko podatkowe, należy złożyć formalne doniesienie. Wsadzić w końcu dziada!!!
  • ~roza hyuj von hulajnoga
    (2018-01-31 12:50)
    Ten bezdomny to jakis oligarcha.
  • ~aaa
    (2018-01-31 10:43)
    POWIESILI ZBOJNIKA ZA POSLEDNIE " ZIOBRO" !!!(cytat z filmu Janosik )nadal aktualny
  • ~kotPREZESA
    (2018-01-31 09:59)
    Czemu der dziennik nie chce komentarzy o bolku co wygrywał w kolekturze... SB?
  • ~utylizator styropianu
    (2018-01-31 08:37)
    Spaślaka powinni zapuszkować na parę lat, a majątek zlicytować za oszustwa.
  • ~kkkk
    (2018-01-30 22:45)
    bezdomny , wygral w totolotka , kupil 2 samochody dla Rydzyka , dal i zaraz zmarl , CZY KTOS WYSPOWIADA TEGO CZLOWIEKA WRESZCIE ?
  • ~KaMa
    (2018-01-30 21:56)
    Tak trzymać Panie pośle. Brawo.Przeczepac tego chciwca i poslac go z niczym.

Może zainteresować Cię też: