Sąd odrzucił pozew zbiorowy przeciwko koncernowi Volkswagen. Co z odszkodowaniem dla Polaków?

| Aktualizacja:

"Sąd Okręgowy w Warszawie odrzucił wniosek o przyjęcie pozwu zbiorowego przeciwko koncernowi Volkswagen w sprawie dieselgate" - powiedział dziennik.pl mecenas Konrad Kacprzak ze Stowarzyszenia StopVW.pl, które go przygotowało w imieniu polskich właścicieli aut niemieckiego producenta wyposażonych w silniki z "kombinowanym" oprogramowaniem.

wróć do artykułu
  • ~SNIEZYNKA z Norwegii
    (2017-12-09 21:12)
    "Sąd odrzucił pozew zbiorowy przeciwko koncernowi Volkswagen. Co z odszkodowaniem dla Polaków?" -------- Tak sie dzieje poniewaz w dzisiejszej Polsce rzadzi dawna Kasta sedziow. Dwa dni temu dpa podala, ze jeden z najwiekszych managerow VW w USA, OLIVER SCHMIDT zostal skazany na 7 lat PAKI przez znanago amerykanskiego sedziego SEANa COXa. Oskarzony stana przed sadem w czerwono -- POmaranczowym wieziennym kombinezonem( w jakim wkrotce zobaczymy tuseka:)))) ) i w kajdankach na zlodziejskich pazurkach. Kazdy amerykanski obywatel POszkodoawny w zwiazku z Dieselgate - Afere, otrzyma wysokie odszkodowanie od PRZEKRETASOW i ZLODZIEJI NIEMIECKICH.
  • ~deer
    (2017-12-05 13:03)
    "Od 2009 do 2015 roku Volkswagen sprzedał 11 milionów samochodów z oprogramowaniem fałszującym wyniki testów emisji... W motoryzacji stał się odpowiednikiem Enronu..." za "Faster, higher, farther: The Volkswagen Scandal
  • ~Dojcz
    (2017-12-05 12:54)
    Najbardziej zorientowanym w sprawie dziennikarzem jest Jack Ewing z New York Timesa. Napisał nawet książkę o tym. Jest już także polska wersja: Szybciej, wyżej, dalej. Skandale Volkswagena
  • ~aplikant
    (2017-12-04 12:55)
    Kaprzak napisał ten pozew?
  • ~:/
    (2017-11-27 23:41)
    "jej wykonanie nie powoduje zmian zużycia paliwa, osiągów czy poziomu hałasu" powiedział przedstawiciel VW. To czemu służy ta akcja? Mydleniu oczu?
  • ~esu
    (2017-11-27 19:19)
    Kolejna kompromitacja polskiego sądownictwa. Do przestępstwa doszło na terenie Polski w momencie sprzedaży wadliwego produktu. Ciekawe jakie korzyści sobie przyswoili sędziowie za ten wyrok. A może przelewik od VW na finansowanie demonstracji w obronie sędziowskiej mafii.
  • ~Zbyszek
    (2017-11-27 18:22)
    Wiem o co chodzi- czesci wymienne mozna s wobodn ie u kras c za Odra.................... Korea , USA jednak za daleko .
  • ~Zbyszek
    (2017-11-27 18:21)
    Niemcy nie dostana odszkodowania, a Wy sie domagacie ? Ktos Was zmuszal? Sa jeszcze amerykanskie, koreanskie, szwedzkie......... autka.
  • ~PISTrollee to hańba i wstyd Polski
    (2017-11-27 18:19)
    Sądy są od sądzenia, a od oskarżenia są kolesie Prokuratora Stanu Wojennego Piotrowicza ! Tego co robi za twarz PISu ! Normalnie czytać się nie da tych PISTrolli, kogo ten PIS daje tu do PISania takich gupot ?
  • ~jm
    (2017-11-27 17:13)
    Do oszustwa doszło na terenie Polski bo tutaj była transakcja sprzedaży - mało tego sprzedawali dilerzy zarejestrowani w Polsce. Ciągnąć do sądów dilerów a niech oni się sądzą z VW.
  • ~ ect ...
    (2017-11-27 16:44)
    KUPUJCIE JAPOŃCZYKI I NIE BĘDZIE PROBLEMU ANI ŻADNEGO MATACTWA Z PRZEREKLAMOWANYM NIEMIECKIM ZŁOMEM SPROWADZANYM DO POLSKI!
  • ~[\/].[|-|]
    (2017-11-27 16:32)
    Dziwne ze sedzia nie oglada TV np TVN - dowiedzialby sie wtedy ze nie jest polskim sedzia tylko sedzia unijnym a wiec jego jurysdykcja (jego a wiec sadu) obowiazuje na terenie calej EU - przeciez wszyscy jestesmy jedna wielka rodzina. A potem sie dziwic PiS ze chce pogonic cale to towarzystwo.
  • ~Zbigniew
    (2017-11-27 16:00)
    Dziwne, że Polacy jeszcze kupują volkswageny. Jest tyle samochodów dobrych jakościowo, ładnych i do kupienia za dobrą cenę. Jak chce się jakąś firmę ukarać za oszustwo, to rozwiązanie jest bardzo proste - nie kupować już nic od nich.
  • ~to jest jakiś żart
    (2017-11-27 15:48)
    Powinniśmy zagłosować portfelami. Ale Polacy kochają VW, Audi, Skodę i Seata i chyba przyzwyczaili się już do złego powietrza, także nic się nie zmieni ;)
  • ~Realista2017
    (2017-11-27 15:42)
    Dalej głosujcie przeciw PIS i co za tym idzie, przeciw reformie sądownictwa.
  • ~heh
    (2017-11-27 13:20)
    ciekawe o czym nie tak dawno rozmawiali przedstawiciele krajowej rady sądownictwa podczas spotkania z przedstawicielami ambasady niemiec.
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-11-27 13:01)
    I chyba już wiem dlaczego Niemcy POpierają POlactwo w sprawach polskiego sądownictwa żeby było w sądownictwie tak jak było!