Wysoki mandat za włączoną klimatyzację w zaparkowanym aucie

| Aktualizacja:

Razem z upałami nadciągają na kierowców kłopoty. Jakie? Okazuje się, że mandat można dostać za włączoną klimatyzację w zaparkowanym samochodzie. To nie żart, ryzykuje się wtedy złamanie kilku przepisów kodeksu drogowego.

wróć do artykułu
  • ~obserwator zakupowy
    (2017-07-27 08:59)
    W Lublinie Straż Miejska wypisuje mandaty na nieprawidłowo parkujących ma włączone niebieskie światła,pracujący silnik,oraz podczas tych czynności parkuje na chodniku.Dym z rury wali do pobliskiego sklepu przez otwarte drzwi .Czynności wykonywane są na chodniku ,nie na drodze.
  • ~PO-Tworki z PO. Tworki
    (2017-07-27 10:35)
    TO JEST WŁAŚNIE świat Der Dziennika: ZAMORDYZM dla kierowców, pieszych rowerzystów, motocyklistów (z wyłączeniem tzw. cyklistów), PAŃSTWO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, w którym MUSISZ SIĘ BAĆ !!!! Bo za maleńki batonik nabyty nielegalnie trafisz do więzienia, a ci, którzy ukradli MILIONY śmieją Ci sie bezczelnie w twarz i chodzą jako nietykalni !!! Za włączoną klimę dostaniesz 300 zł madat i pewnie 3-6 punktów karnych, ale syn byłego prezydenta, po alkoholu z pomrocznością jasną za spowodowanie wypadku- zostaje uniewinniony. Der Dzienniku, WIĘCEJ, WIĘCEJ TAKICH ARTYKUŁÓW, najwyraźniej ci wredni Polacy przestali się WAS BAĆ !!! I JAK TU ŻYĆ ???
  • ~Klimatyzator
    (2017-07-27 11:06)
    Proponuję mandat np. 150 zł za słuchanie innych stacji radiowych niż Radio Maryia.
  • ~Łukasz
    (2017-07-27 12:27)
    Jakież to chwytliwe.... A chodzi tylko o uruchomiony silnik na postoju..
  • ~Czadowo
    (2017-07-27 12:35)
    Tymczasem w kominach można nadal palić byle czym i zasmradzać całą okolicę ...
  • ~to beda miliony aut osobowych
    (2017-07-27 13:31)
    napiszcie jeszcze ile zanieczyszczen wali do atmosfery jeden kontenerowiec ktory plynie z europy do ameryki
  • ~Calder
    (2017-07-27 13:49)
    To w końcu mandat za klimę czy włączony silnik? Zdecyduj się "dziennikarzu".
  • ~zgred
    (2017-07-28 08:49)
    i słusznie. 1 min obowiązuje. .... choć przypominam sobie conajmniej 15-to minutowe legitymowanie. W lecie. Przy włączonym silniku radiowozu.
  • ~ ect ...
    (2017-07-28 12:28)
    Najlepsze jest to, że stojących znacznie dłużej, w korku, kilkaset pojazdów, mających włączony silnik i klimatyzację, już nikomu nie przeszkadza, choć stężenie trujących spalin w tym miejscu, bije wszelkie rekordy.
  • ~Jurek
    (2017-07-28 12:35)
    Uważaj musisz mieć uwagę na 360 stopni bo wariatów nie brakuje.Życzę miłej i spokojnej jazdy.
  • ~lanca_ster
    (2017-07-29 07:24)
    Dobre dla silnika jest podgrzanie go po zapuszczeniu, zanim rozpocznie się jazdę, Może wystarczy na to jedna minuta...
  • ~Krzychu
    (2017-07-30 23:55)
    ja mam Hybryde i co wtedy?
  • ~zainteresowany
    (2017-08-01 18:59)
    A który paragraf o tym mówi?