Kierowcy masowo sprawdzają punkty karne. A rząd wprowadzi ostrzejsze i droższe przeglądy samochodów

Kierowcy mogą już sprawdzić przez internet, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia drogowe. Usługa cieszy się ogromnym zainteresowaniem - poinformował rzecznik ministerstwa cyfryzacji Karol Manys.

wróć do artykułu
 • ~Aro
  (2017-04-25 07:51)
  z badaniami powinno się coś zrobić bo ilość szrotu poruszająca się po ulicach to jakaś tragedia
 • ~Blumer
  (2017-04-25 07:00)
  To jakas kpina. Po co komu sprawdac ile ma ptk. Skoro wie ile ich ma bo zostal o tym poinformowany w dniu ich dostania. Najszmiesniejsze sa te stacje kontroli znowu ktos z rzadu ma uklady i chce sie szybko dorobic. No co za idiota wpadl na taki pomysl. Myslicie, ze samochody to poazdy na kartki w 21w, ze ich posiadacze sa wybrancami i maja kopalnie zlota na ich utrzymanie. Pytam sie za co place ok100zl teraz na przegladzie za wjazd i wyjad? Tak czasami slysze zle swieci panu reflektor,na stwierdzenie popraw pan pada odp. Nie juz jest ok. To sie pytam za co zaplace teraz 126. Wydaje mi sie ze ten kraj to jest jakas parodia poprzedniego ustroju. Czekam tylko az wprowadzicie mi znowu kartki na bezyne.
 • ~Z "Ukosa"
  (2017-04-24 23:50)
  Znaczy wypadki to wina samochodów...? To następna ściema by zwiększyć popyt na auta , poprzez ich eliminację z powodu (rzekomo) złego stanu technicznego lub (rzekomo) wieku. Ściema z OC już świetnie funkcjonuje i nabija kabzę np. PZU , może kupi następny bank.. Najpierw uchwalą że coś musisz(OC ) a potem zmowa cenowa , a prawa konsumenta? ! To mi się bardzo kojarzy z jednym panem w-ce.
 • ~ech
  (2017-04-24 22:43)
  6 uzytkowników online to ma byle blog z 10 tys wejsc miesiecznie. Jakby b yło 10 tysiecy w jednym czasie to możnaby mówic o jakims obciazeniu
 • ~Polanski
  (2017-04-24 21:38)
  A jak jest w Stanach. Ile maja takich stacji kontroli. Mają 300mln samochodów to pewnie mnóstwo. A ile płacą i jak często robią badania?