Nowy prezes PZU wyhamuje podwyżki polis OC? Polityczna niewiadoma

| Aktualizacja:

Następca Michała Krupińskiego w PZU może wyhamować z podwyżkami cen polis komunikacyjnych. Konkurenci zapowiadają, że nie pójdą w tym samym kierunku, ale pośrednicy i analitycy niezbyt im wierzą.

wróć do artykułu
 • ~marks_
  (2017-03-27 09:42)
  no tak. dało się pińcet plus i chciano złupić pozostałych obywateli. a tu za pińcet ludziska kupili se rzęchy od niemca i MUSZĄ ubezpieczyć. no to wyszło szydło z worka, że zamiast zysków są straty, bo bardzo często ubezpieczenie kosztuje tyle, co "nowe" auto. zdziwiony jestem faktem, że "nasz", uwaga trudne słowo, rząd ;-))) nie wpadł na genialny pomysł, żeby to ubezpieczenie też płacili frajerzy, którzy się na pińcet składają. podejrzewam, że to kwestia czasu.
 • ~Arg
  (2017-03-27 11:39)
  Czy der Dziennik to antypolska gadzinówka?
 • ~Ppp
  (2017-03-27 15:28)
  Kary za brak OC u kierowców powinni płacić ubezpieczyciele - jako podatek mocno progresywny. Problem zniknie natychmiast! Pozdrawiam.
 • ~qw
  (2017-03-28 06:39)
  Skoro OC jest nierentowne to po co inni też mają obniżać ceny polis.Niech PZU sprzedaje te nieopłacalne polisy,a reszta będzie miała spokój.
 • ~Andy III
  (2017-06-08 18:00)
  Zmiany na stołach w PZU, zmiany w przejętych, a Kaczynskiy ciągle na tym samym stołku z bieda pensyjką (emeryturką tez???). Jest wolny etat w Chociwlu, wysłać tam Kaczynskiyegovo na stołek Prezesa ********* Rampy w Chociwelu, niech chłop cos dorobi do swojej bieda emeryturki (???)

Może zainteresować Cię też: