Trump bierze na celownik Toyotę. Na Twitterze postraszył koncern sankcjami

| Aktualizacja:

Donald Trump zagroził japońskiemu koncernowi Toyota retorsjami, jeśli zgodnie z planem zbuduje w Meksyku fabrykę samochodów przeznaczonych na rynek amerykański. "Nie ma mowy!" - napisał na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~Brawo prezydent Trump
    (2017-01-05 21:10)
    I tak trzeba ostro z wielkimi koncernami przemysłowymi. Amerykanie uwielbiają Trumpa za odwagę i patriotyzm.
  • ~egon
    (2017-01-05 21:21)
    Na to Japonczycy: produkujcie iphony w Japonii albo nałożymy na was wysokie cła. Zycze powodzenia - straca na tym wszyscy.
  • ~agata
    (2017-01-05 21:23)
    Nic nowego jako agent rosyjski stosuje propagandę wypróbowaną w Rosji tam też Putin jeździ po fabrykach i gani właścicieli
  • ~cfg
    (2017-01-05 21:28)
    zabrakło "Pochowaliście się jak karaluchy"
  • ~iza
    (2017-01-05 21:31)
    Moskwa rządzi w Ameryce i te gadki w stylu Putina do czego to doszło
  • ~Git888
    (2017-01-05 21:43)
    I wreszcie Ameryka ma prezydenta !!! Nie pipe !
  • ~rew
    (2017-01-05 22:25)
    Inne kraje też mogą tak postąpić. Obłożyć amerykańskie towary wysokimi cłami i już. Trumph zaraz zmięknie, gdy amerykańskie firmy zaczną mieć straty :D
  • ~Marek Czekaj
    (2017-01-05 22:30)
    Na to Chiny produkujcie procesory intela w Chinach bo nałożymy wysokie cła
  • ~kjo
    (2017-01-05 22:36)
    ja to chevroleta można nie produkować w ameryce to jakiś rozbój i tu trumna ma rację
  • ~AvL
    (2017-01-05 22:47)
    hahha US Twitter-Prezydent :) ... podobnie polski Kartoffel z ambony.
  • ~Trump jeszcze przed objęciem prezydentury
    (2017-01-06 00:31)
    realizuje swe obietnice wyborcze: - "Make America great again" i "Praca dla Amerykanów!" ---------------- Ruszył z kopyta! I - jak się okazało - jeden jego okrzyk bojowy (warknięcie na General Motors) na jakims tam Twitterze spowodował spadek akcji firmy na giełdzie! Ten człowiek ma naprawdę mocny głos! I nie liczy się z chwilowymi kosztami - bo liczy się tylko długofalowy plan! Trzymam kciuki!
  • ~markiza
    (2017-01-06 00:50)
    ŚWIR ANTEK I MUSLIM OBAMA ZROBIĄ NAM JATKĘ Pierwotnie Amerykanie mieli pojawić się w naszym regionie na przełomie stycznia i lutego. Prezydent Barack Obama który ODCHODZI 20 STYCZNIA przyspieszył jednak ten termin, by przyszły prezydent Donald Trump, który zapowiada bliższą współpracę z Rosją, nie mógł wstrzymać operacji wzmocnienia wschodniej flanki NATO. W piątek do niemieckiego portu Bremerhaven dotrze sprzęt bojowy 3. Brygady Pancernej sił lądowych Stanów Zjednoczonych, w tym czołgi Abrams i wozy bojowe Bradley.
  • ~obywatel
    (2017-01-06 01:20)
    Bardzo ciekawe posuniecie. Obstawiam ze może to być wielki prezydent jak Reagan. Pamietacie ze jak wybrano Reagana to ,,czerwoni" na całym swiecie mówili ze będzie bardzo zle bo on się nie zna na polityce.Potem okazało się ze był jednym z najlepszych prezydentow.Nasz ,,czerwony Lis" dostal by palpitacji serca...
  • ~tur an