Dostawczaki nie uciekły przed nową akcyzą, bo senatorowie... nie przyszli na posiedzenie

| Aktualizacja:

Senatorowie, którzy zapowiadali zgłoszenie poprawek wyłączających samochody dostawcze z nowych przepisów o akcyzie, nie pojawili się na posiedzeniu komisji. Tym samym ustawa została przegłosowana w kształcie, który podniesie koszty działalności gospodarczej. I taka też trafiła do Sejmu.

wróć do artykułu
  • ~aef
    (2016-12-15 14:39)
    Pisowcy się zakiwali . Najpierw tworzą buble a potem czekają żeby im to ktoś poprawił
  • ~rew
    (2016-12-15 15:18)
    Co tu taka cisza? Pod prawie każdym artykułem jest mnóstwo opłaconych przez PiS komentatorów, którzy wychwalają rząd pod niebiosa. Tu też powinny być takie komentarze, np. "jak wspaniale, że podnoszą akcyzę, z przyjemnością zapłacę, aby było na pensje dla Misiewiczów". PiSowskie trolle do boju!
  • ~xts
    (2016-12-15 15:30)
    Nie przyszli i za to przyznali sobie sute nagrody...to się nazywa nawał pracy.......
  • ~Wyborca niePiSu
    (2016-12-15 15:35)
    Pozdrawiam przedsiębiorców, frankowiczów i rolników wyborców PiS. Cieszycie się?
  • ~wawa
    (2016-12-15 15:41)
    Idealny beneficjent dobrej zmiany : nie pracuje najlepiej młody emeryt, nie ma samochodu, konta w banku, oszczędności, nie płaci podatków , głosuje na PIS
  • ~Ja
    (2016-12-15 15:49)
    powoli tracę wiarę mój boshe - trole - cip cip cip - gdzie jesteście ?
  • ~BantuPISstan
    (2016-12-15 22:22)
    W tym bantustanie w niedługim czasie ostanie się tylko pisuarstwo partyjne, mohery po 65 roku, patologia pincsetkowa i kler watykański. Reszta nas spruje choćby do Mołdawii.
  • ~Maniek
    (2016-12-16 01:58)
    A mnie możecie swoją akcyza cmoknąc w pąpke !
  • ~PRL nigdy nie upadł, tylko zmienił nazwę na III RP
    (2016-12-16 10:43)
    ciekawe jak wielka tragedia musi nastąpić żeby Polacy wreszcie zrozumieli, że nie głosuje się na socjalistów z PO-PiS-SLD-PSL ... już prawie 30 lat rządzą naszym krajem praktycznie ci sami ludzie w różnych konfiguracjach partyjnych, kilka milionów ludzi zdążyło wyemigrować, a jak widać nikogo i niczego to nie nauczyło ... jak bardziej jeszcze można okraść obywateli w imię solidarności społecznej (socjalizmu), bo gdyby nie dotacje unijne to nasz kraj już dawno by zbankrutował ?

Może zainteresować Cię też: