Spóźniony przegląd? Jedź, płać i płacz

| Aktualizacja:

Nawet 200 km do przejechania, by zdobyć stempel w dowodzie rejestracyjnym, i to za dwa razy wyższą cenę? Taki może być efekt nowych przepisów dla kierowców.

wróć do artykułu
  • ~mm
    (2016-10-17 06:46)
    Państwowe? Czyli wydajemy kupę kasy,by zatrudnić swoich.
  • ~Baca
    (2016-10-17 06:48)
    Bardzo dojna zmiana
  • ~PRL - BIS.
    (2016-10-17 07:19)
    W całej Unii Europejskiej obowiązuje przegląd co dwa lata, a w PRL - Bis co rok. Podobno jesteśmy w Unii w Unii Europejskiej ???
  • ~pln
    (2016-10-17 07:44)
    Jezeli to prawda to jest jakis durny pomysl...
  • ~"NN"
    (2016-10-17 07:55)
    Na pewno w ministerstwie nie ma czym się zająć to wymyślono następną głupotę aby pokazać obywatelom gdzie są a przy okazji ściągnąć kasę. Tamta ekipa pracowała przez osiem lat i się dorobiła ,widać że ta też zaczęła już pracę prowadzącą do finału poprzedniej. Czy w tym kraju rządzenie polega na ciemiężeniu społeczeństwa . Jeżeli taka to będzie zmiana to na mój głos w następnych wyborach nie liczcie.
  • ~byłem za PIS
    (2016-10-17 08:22)
    A co jeżeli samochód stoi na kołkach w garażu? Jest to ewidentnie poroniony pomysł.
  • ~kobra
    (2016-10-17 08:35)
    Rządy się zmieniają, a kierowcy wciąż dostają w d...
  • ~Colins
    (2016-10-17 08:37)
    Przepisów dotyczących odległości strumienia sikania od wylotu jeszcze nie ma?
  • ~Obserwator
    (2016-10-17 08:40)
    Gratulacje - to nie jest prima aprilis lecz jeśli zrodził się taki pomysł to Ci co go wymyślili powinni już być zwolnieni ( bez odprawy ) to najwyższy poziom głupoty jeśli chodzi o pieczątkę w dokumencie . A Ci co o tym piszą powinni poinformować rzetelnie - kto to wymyślił , czyj to jest projekt , i podpisać się .
  • ~Jot-53
    (2016-10-17 08:53)
    Czy będzie można jechać np. 100 kilometrów autem bez ważnych badań na badania?
  • ~GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULUJE
    (2016-10-17 09:02)
    CO BY TU JESZCZE ********* PANooooooooooWIE(?) ....CO BY TU JESZCZE.......
  • ~Bardzo dobrze-wyeliminować szroty z ulic !!!!
    (2016-10-17 09:14)
    nasprowadzali złomu i teraz im się coś nie podoba, a gdzie bezpieczeństwo....
  • ~Prawda w oczy kole
    (2016-10-17 09:16)
    Może od razu konfiskata samochodu i więzienie dla właściciela, po co się ograniczać? Czy państwo jest dla obywateli, czy obywatele dla panstwa?
  • ~LOBO
    (2016-10-17 09:39)
    I GDZIE TU ŁEB. 200KM ROBIĆ NIE SPRAWNYM AUTEM ZAMIAST BLISKO SPRAWDZAĆ... BĘDZIE WIĘCEJ WYPADKÓW BRAWO DOJACZE
  • ~ubot
    (2016-10-17 09:41)
    Samochody z Niemiec to istny szmelc, zarówno ten z demobilu jak i nowy z przekłamanymi prametrami technicznymi, dzisiaj Made in Germany znaczy, omijaj ten chłam z daleka !!
  • ~Zenek
    (2016-10-17 10:59)
    Przecież jak auto nie ma ważnych badań technicznych to nie może jechać te 200 km po drogach publicznych. Potrzebna jest laweta.
  • ~tt
    (2016-10-17 11:25)
    Tak dalej trzymać, opozycja nie bedzie musiała się wysilać by obalic PiS. Oni sami się obalą swoja własną głupotą.... wystarczy przyklaskiwać.
  • ~jjjjjj
    (2016-10-17 13:36)
    Nasmiewacie się z urzędników UE, ale nasi ich biją na głowe ze swoim idiotyzmem
  • ~Anna